Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest; mogli zagrać kartą drogiej, ekskluzywnej platformy, które mając na uwadze dobro swoich abonentów nagle obniża ceny i jest chwalona po wsze czasy za zrozumienie potrzeb swego abonenta.

Ale by się pluły miśki co dziś migrowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja. Dodzwoniłem się, pytam o ofertę... 129 przez pierwsze 9 miesięcy, 149 przez resztę. Platinum + HBO.Ja na to, że katastrofa. Ona, że jest jeszcze jedna, 129 złotych przez 18 miesięcy. Platinum+ HBO. Zmieszała się trochę jak zapytałem o różnicę między tymi pakietami. I w sumie nie dowiedziałem się co to za różnica. Domyślam się, taka, że klient źle przyjął pierwszą ofertę.

 

Poza tym nie mogę wymienić dekodera na Mediaboxa. Tzn. mogę, ale za 549 pln, wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szkła zadzwonił gość z Łodzi i stwierdził że łatwiej się do szkła dodzwonić niż na infolinię , na co Jahimek stwierdził że On dzwonił siedem razy i się nie mógł dodzwonić , a Sianecki stwierdził żeby nie [beep] do własnego gniazda bo początku są trudne .. Oj trudne mają te początki trudne , tyle tylko że Bogu ducha winni konsultanci muszą wysłuchiwać jak ludzie z nimi jadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant który do mnie zadzwoni z ofertą chyba odejdzie na zawał, bo mam chyba z setkę pytań przygotowanych: np. jak nc+ rozwiąże kwestię sobotnich spotkań Premier League z godziny 16-tej i na jakiej zasadzie będzie oparty system wyboru transmisji, czy może będzie ich kilka itp. itd.

Oby trafił mi się gość, bo nie chcę żadnej babki zajechać, bo i tak po dniu dzisiejszym ma pewnie dość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papryk mi tu chodziło,że raz na jakiś czas w późnej nocy można se było zerknąć na mecz Boca Juniors, czy River Plate.Mi najbardziej jest szkoda tych npremium, czy HBO zawsze raz na jakiś czas fajne filmy leciały, których nie widziałem.Dobrze chociaż,że nie zabiorą Eurosportu 2 gdzie można obejrzeć Bundes, czy snookera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie pokazuja sie inne opcje typu france , history , soundance , zeby mozna kliknac i dokupic , moze jeszcze dopracowuja strone ... ... ich wie o co kaman , wyglada to jak nie dokonczona oferta chcesz cos ku[ic dobrac ale musisz w regulaminie zobaczyc ile to kosztuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejam za zgodą

Uporządkujmy wątek na godzinę 20.20 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...