Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś musi być napisane żeby ludzie nie wracali się po sprzęt do domu jak bedą od razu wymienić na HD albo inny typ ... ale zaraz będzie milion przypuszczeń tak jak z HBO albo z datą 5 kwietnia ... :shock:
i wszystko w temacie.co tu drążyć.chodzi o klientów z pudłami sd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za info z cartoon i polsatem ??

 

Na razie nie dołączono 0b01 na CN i TCM, ani 0100 i 1813 na Polsat HD.

 

A teraz inne info dementujące ploty o tym gdzie będzie pokazywany żużel:

Reklama sprzed chwili na C+. [07]

Żużel, Canal+ Sport - Start Sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dalej męczycie temat. Za 24 h nie dowiecie nic nowego :) ot połączenie i wymieszanie kanałów obu platform. Będzie dużo wyniosłych słów, jacy oni są nowocześni. Powiedzą, że to nowa era telewizji itp. Ci z ITI mają to we krwi i potrafią z byle g... zrobić wielkie wydarzenie. Króluje w tym TVN24 i te przerażone miny gdy komentują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to się boję tej nowej nc+. :D Wyjadą mi z jakąś kosmiczną ceną i pewnie skończy się na tym, że na razie zostanę przy ence. Zaczynałem od 59 zł, teraz przy przedłużeniu za 69 zł dostałem jeszcze dodatkowo HBO i Cinemax i nie chciałbym już płacić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest to że to na stronie n był komunikat o wyłączeniu kanałów, teraz wyłączają forum, nie działa już zamawianie telewizji n. A po stronie Cyfry zero zmian (oprócz tego paska o połączeniu z n na górze), strona działa jak dawniej i nie zanosi się na jakieś zmiany a tym bardziej rewolucyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...