Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez przesady, przy automatycznej migracji nikt Wam umowy o 12 ani 18 miesięcy nie przedłuży. W automatycznej migracji chodzi raczej o korektę aktualnej umowy, nie o samą długość jej trwania. Jeśli chodzi o wypowiedzenie to wysyłacie list polecony za potwierdzeniem odbioru i wtedy macie potwierdzenie doręczenia.

 

Dokladnie to sam chcialem napisac. nSport pewnie pociagnie pod ta nazwa przez 6 miesiecy, a pozniej bedzie to jaki sport+info albo cos w tym stylu... Paczka 6 canal+ powinna w zupelnosci wystarczyc + nSport. Jak bedzie potrzeba to nawet na jednym z C+film moga puscic mecz. Wystarczy przypomniec sobie multilige+ z minionego sezonu.

 

Cyfra to oszust albo magik :) Bo nie zagalada ale a posty wstawia :mrgreen:

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem na media2.pl:

 

"Cyfrowy Polsat zapewnia, że jest gotowy na walkę z nowa platformą nc+. Kilka miesięcy temu operator zwiększył ofertę programową o 20 nowych kanałów telewizyjnych. Dodatkowo w najbliższym czasie platforma planuje wprowadzić nowe produkty i usługi. Dominik Libicki, szef Cyfrowego Polsatu, podczas konferencji prasowej zdradził jedynie, że Cyfrowy Polsat pracuje nad czterema wydarzeniami dużej rangi. Nie zdradził jednak jakich"

 

Kolejna gala w PPV, dekoder z PVR, kanały Polsatu w HD???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Jeśli chodzi o wypowiedzenie to wysyłacie list polecony za potwierdzeniem odbioru i wtedy macie potwierdzenie doręczenia.

To nie chroni przed sytuacja gdy po 14 dniach plus kilku dodatkowych dostaniesz zwrot nadanej przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NC+ na ryjbuku podało info:

Pakiet kanałów Canal+ w związku z fuzją zmieni się. Pakiet ten będzie zawierał następujące kanały: Canal+, Canal+ Family, Canal+ Family 2, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Sport

 

A w którym miejscu? Bo na JEDYNYM i OFICJALNYm (www.facebook.pl/ncplus) nigdy taka deklaracja nie padła :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości aby kanały które znikną z N weszły do oferty nc+.
Możliwość jest. Np Sundence HD ma pozostać, ale stanie się towarem luksusowym dodatkowo płatnym..

 

Canal+

Canal+ Film

Canal+ Film 2

Canal+ Family

Canal+ Family 2

Canal+ Sport

Z tego co słyszałem to ta wersja jest poprawna. Podział "canal plusów" (który w jakim pakiecie) ktoś już tutaj zamieścił jakieś 50 stron wcześniej, ale został spektakularnie wyśmiany przez forumowiczów, więc nie powtarzam tego błędu... 8)

 

Nie znam dokładnych cen, ale z dobrego źródła (wujek, ciocia Krysia, APS, pani z kiosku*) słyszałem, że przy otwieraniu przesyłek z propozycjami trzeba siedzieć, bo nogi mogą się ugiąć.. Ale oczywiście mogę się mylić..

 

* - niewłaściwe skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu konsultantka, przy propozycji przedłużenia umowy z C+ powiedziała , że póki co, nic nie wie jakie będą pakiety, ani ceny, więc spokojnie oznajmiłem , że zaczekam do 21. 03, wówczas oznajmiła , że zapewne będzie drożej . Sama oferta ma obowiązywać (jeżeli bym przedłużył umowę) na jej czas trwania bez jakichkolwiek zmian, programowych jak i sprzętowych czyli opcji MR , oczyścicie mogę jeżeli zechce migrować do nc+.

Zastanawia mnie , ile tak naprawdę wiedzą konsultanci , a na ile "ściemniają" aby tylko przedłużyć umowę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica czy mecze będą na Family, Film czy Sport.?? Ważne, że będą. Kanały mogą sobie nazwać jak chcą, ale i tak liczy się zawartość. Ważne aby każdy, kto posiada teraz starą paczkę Canal+ miał nową pełną i najlepiej powiększoną o nSport, ewentualnie za dopłatą max 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Family będą dostępne bodajże od drugiego pakietu od dołu. Najnowszych premier tam nie doświadczycie; koncerty, dokumenty, seriale, i filmy, które jakiś czas temu miały już premierę na C+. W wyższym pakiecie pojawiają się kanały Canal+ Film, a w dwóch najwyższych pakietach 2 kanały Canal+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu konsultantka, przy propozycji przedłużenia umowy z C+ powiedziała , że póki co, nic nie wie jakie będą pakiety, ani ceny, więc spokojnie oznajmiłem , że zaczekam do 21. 03, wówczas oznajmiła , że zapewne będzie drożej . Sama oferta ma obowiązywać (jeżeli bym przedłużył umowę) na jej czas trwania bez jakichkolwiek zmian, programowych jak i sprzętowych czyli opcji MR , oczyścicie mogę jeżeli zechce migrować do nc+.

Zastanawia mnie , ile tak naprawdę wiedzą konsultanci , a na ile "ściemniają" aby tylko przedłużyć umowę .

 

 

Nic nie wie a zapewnia, ze bedzie drożej

 

Inteligencja konsultantów bije wszelkie rekordy :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy sprzeczne informacje od dwóch wiarygodnych user'ów. Wg @Rigidigi będzie Canal+ i jeden Canal+sport. Wg @Hugo nie będzie Canal+ a będzie 2X Canal+Sport. Druga wersja wydaje się być bardziej logiczna. Ale za to informacja, że sport będzie tylko w najwyższych pakietach, jest co najmniej dziwna. Wiem, że jest wielu fanów sportu, ale myślę, że jest mniej atrakcyjny od najnowszych filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...