Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tylko tyle:

Jeśli nc+ w jakikolwiek sposób zmusi mnie do korzystania wyłącznie z ich dedykowanego sprzętu to nigdzie migrować nie będę, poczekam do końca mojej obecnej umowy z CYFRĄ+, a potem "przeproszę" się ze "Słonecznym Zygmuntem". ;)

A to w CP jest inaczej? Tak chętnie dają moduły? CP ma swoją fabrykę i zależy mu by wciskać jak najwięcej swojego sprzętu.

No to się mogą nieźle zdziwić bo dam sobie głowę ściąć że do tygodnia od startu NC+ Polsat wywali mega promocję dla przechodzących z innych platform.

Czyli wg. Ciebie CP będzie dokładał do interesu byle tylko pozyskać nowych abonentów? A potrzebni mu są nowi abonenci? Ma ich wystarczająco dużo. Jedyne co może zaoferować to dekodery do tv mobilnej, internet LTE i telefony w jakimś pakiecie z tv. O mógłby np. dać darmowy transfer dla IPLA.

 

Jak wiadomo za 2012 rok Cyfrowy Polsat uzyskał prawie 600Mln. złotych zysku netto, nie przychodu a zysku netto. Przy obecnej ilości abonentów jaki ma może sobie pozwolić na marginalne zyski pozyskując nowych/przechodzących abonentów,a nawet w początkowej fazie do ich dopłacania.

W przeciągu 2012 roku pozyskali bodaj tylko niecałe 15 tysięcy nowych abonentów. Jak widać po tych liczbach rynek jest już nasycony, całkowicie nowych klientów już nie ma(tzn. takich którzy do tej pory nie byli abonentami PAY TV).

 

I dlatego jak nC+ pozyska w tym roku 5000 nowych abonentów to będzie to rewelacyjny wynik. Nowego klienta nie ma i nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo za 2012 rok Cyfrowy Polsat uzyskał prawie 600Mln. złotych zysku netto, nie przychodu a zysku netto. Przy obecnej ilości abonentów jaki ma może sobie pozwolić na marginalne zyski pozyskując nowych/przechodzących abonentów,a nawet w początkowej fazie do ich dopłacania.

Równie dobrze może podnieść abonament, licząc się z odejściami, i wtedy mimo zmniejszenia bazy abonenckiej zysk może być jeszcze większy :) Liczba abonentów CP potrzebna jest, przynajmniej tak mi się wydaje, do wywierania presji na nadawców. Może z nimi ostrzej negocjować warunki. BBC nie dogadało się z CP i wyleciało z platformy. Oglądalność od razu spadła do granic błędu statystycznego. Jakikolwiek kanał pojawi się w CP od razu notuje kilkudziesięciu procentowy wzrost oglądalności. Więcej pieniążków na pozyskiwanie nowych abonentów raczej nie będą przeznaczać. Jeśli już to na utrzymanie dotychczasowych zwłaszcza tych więcej płacących bo tych im chyba ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nie podoba przymus automatycznej migracji na nC+ jeśli podpisałem aneks do umowy na kolejny rok ledwie miesiąc temu i dodatkowo mam multiroom. Miejmy nadzieję, że będzie tak, iż obecni abonenci Cyfry+ posiadający w pakiecie paczkę Canal+ dostaną ją po 21 marca w nowym wydaniu ale poza tym będą mogli pozostać z obecnie posiadaną ofertą do końca swojego okresu minimalnego. Inaczej sam się poważnie zastanowię nad dalszym pozostawaniem na tej platformie. Ponadto dodam, że gdyby z tego powodu wiele osób zdecydowało się na odejście to nC+ poniosłaby relatywnie większe straty bo nie tylko odeszłoby trochę abonentów ale i abonentów opłacających do tej pory wyższe pakiety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się nie podoba przymus automatycznej migracji na nC+ jeśli podpisałem aneks do umowy na kolejny rok ledwie miesiąc temu i dodatkowo mam multiroom. Miejmy nadzieję, że będzie tak, iż obecni abonenci Cyfry+ posiadający w pakiecie paczkę Canal+ dostaną ją po 21 marca w nowym wydaniu ale poza tym będą mogli pozostać z obecnie posiadaną ofertą do końca swojego okresu minimalnego. Inaczej sam się poważnie zastanowię nad dalszym pozostawaniem na tej platformie. Ponadto dodam, że gdyby z tego powodu wiele osób zdecydowało się na odejście to nC+ poniosłaby relatywnie większe straty bo nie tylko odeszłoby trochę abonentów ale i abonentów opłacających do tej pory wyższe pakiety!
A skąd wyczytałeś o automatycznej migracji z C+ do nc+.Cofnij się do stron 217/218 to byś wiedział coś takiego
Automatyczna migracja będzie tylko ze starej na nową paczkę Canal+. Reszta pakietów dobrowolnie ale tylko do zakończenia okresu minimalnego, potem musowo. Tyle można wywnioskować z tego co pisał Hugo i co wcześniej było wiadomo.

I jeżeli oferta i cena nc+ Ci się spodoba to będziesz mógł do niej przejść a jeżeli nie to pozostaniesz na swojej dotychczasowej ofercie i jeżeli masz Canal + to będziesz miał ten sam co w nc+ bo to jest właśnie ta automatyczna migracja.Teraz panioł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj przedłużyłem umowę z n o kolejne 9 m-cy do 31.12.2013. Obniżono mi abonament za wszystkie pakiety z 54 do 49 PLN. Gość z infolinii stwierdził, że po 21.03 i tak zostaną włączone wspólne pakiety tj. abonenci n i c+ dostaną po kilka kanałów nowego "wspólnika".

A tak w ogóle to 3:0 dla Barcelony !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale się dajecie temu canal+ family a on tam siedzi i was wyśmiewa

 

P.S. Jakbym napisał, że jestem Julien Verley też byście uwierzyli ?

 

Po pierwsze Gdyby to był pracownik nc+ to po zrobieniu takiego popłochu wyleciałby z roboty

po drugie Nie wierze, że c+ sport bedzie tylko w najwyższym pakiecie

Spokojnie jestem tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od daty wejścia nc+ kończą się przedłużenia umów, i ci co mają umowy zostają z nimi do końca na tych samych warunkach ,albo chcą migrować.

 

Czyli dwie możliwości?

 

Chyba,ze zaraz dostaniemy jakieś aneksy o zmianie w rabatach i podwyżkach to wtedy trzecia się pojawi chyba...odstąpienie od umowy.....

Dokładnie tak innej wersij nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ci akurat mój post przeszkadzał, ale napiszę to jeszcze raz.

 

 

Znalezione na fanpejdżu nc+:

Jaka jest w końcu nazwa nowej platformy ? nc+ czy nC+ ?
Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę . Zawsze "nc+" . Nawet na początku zdania .

 

Zwracam na to uwagę, bo bardzo dużo osób pisze właśnie nC+. A to chodzi o to że nazwa ma być równa, bo dwie platformy są równe itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam...

 

Szanowni użytkownicy tego forum, każdego dnia mnie zaskakujecie. Ktoś loguje się specjalnie, by wypisać Wam największe bzdury. Do tego wszystkiego używa wątpliwego nicka. Wy, jak widzę po nickach często ludzie dorośli (albo przynajmniej pełnoletni), łykacie te bajeczki jak cukiereczki. I od razu 10 stron wokół trola i 1000 pytan do trola, który g... wie o ofercie! A już najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednego z użytkowników w stylu... te informacje nie wydają mi się prawdziwe, ale ceny już tak :shock:

 

Kochani. Zastanówcie się. Czy ludzie z nc+ według Was są idiotami? Że nie wiedzą o tym, że jak podwyższą abonament (a niektórzy z Was widzą już podwyżkę o 100 proc.) to ludzie zaczną rezygnować? Że jak będzie drogo to Cyfrowy Polsat i kablówki zacierają ręce. Sami tworzycie mity wokół, których następnie tańczycie. Wiem, że nie możecie doczekać się. Ale polecam niektórym więcej dystansu do trolów i wyłączenie komputera do 21 marca... Błagam Was o jedno! ROZSĄDEK przy dyskusji bez dowodów i oficjalnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam...

 

A już najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie jednego z użytkowników w stylu... te informacje nie wydają mi się prawdziwe, ale ceny już tak :shock:

 

Te ceny pojawiają się w przeciekach od samego początku, to jest od czasu sondażowych telefonów Cyfry do wybranych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...