Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czytam ostatnie 10 Twoich postów i pytanie: Pracujesz w NC+?

 

Nie nie pracuję w NC+, co to ma do rzeczy?

Czy uważasz, że pracownicy NC+ będą na siłę przekonywać ludzi, że NC+ jest fajna super i kolorowa? Tylko po to by do niej szybko przejść? Oni tego nie muszą robić, ponieważ i tak jak powiedziałem bardzo dużo abonentów do nich dołącza codziennie. Źle na pewno nie wyjdą.

Polska to taki typowy kraj krzykaczy. Musimy się nagadać, ponarzekać a i tak kupujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, część meczów jest w TVP. Da się przeżyć bez. Ale to nie uzasadnia podwyżki o 50%

 

No widzisz, mi np jak i dla większości zagorzałych kibiców nie wystarcza 1 mecz w tygodniu z beznadziejnym komentarzem na TVP1. Wolę mieć wybór i sam zdecydować co chcę obejrzeć we wtorek i w środę i za to spokojnie zapłacę te 50zł więcej, bo jak powiedziałem wcześniej czy płacę 150zł czy 200zł to żadna dla mnie różnica. Poza tym jeśli nie chcę bajerów i XXX to biorę platynę za 119zł, może po negocjacjach 99zł i mam również cały sport. Czy to drogo? Wg mnie NIE :)

a komentarz ryczela jagody i kalinowskiego to jaki jest moze nie beznadziejny? no chyba nie bo na to co oni wygaduja brak okreslenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vip-picks - twierdzisz, że komentatorzy enki są lepsi niż TVP :lol: :lol: a wybierać bez problemów, wystarczy wykupić na Onecie dostęp, policz jak często gra LM i ile kosztuje średnio dostęp do jednego meczu przez Onet i po podwyżce przez nc+ :P

 

Nie no widzę, że się żarty kolegi trzymają :)

Nie porównuj oglądania LM w internecie do tego w TV. To jak porównywać niebo do ziemi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a komentarz ryczela jagody i kalinowskiego to jaki jest moze nie beznadziejny? no chyba nie bo na to co oni wygaduja brak okreslenia

 

To kwestia gustu.

Poza tym być może w C+ komentatorzy będą Ci co komentują teraz ligi angielską, hiszpańską, francuską czy polską, a oni są wyśmienici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być oddzielne pakiety tylko sport i oddzielne pakiety tylko film. Są ludzie, którzy dadzą się za LM pokroić, a są wręcz przeciwnie. Jak widzę na ekranie 22 kopaczy świńskiego pęcherza, natychmiast przełączam na coś innego... Niestety, nie będę raczej miał wyboru i będę musiał zapłacić za to też (czy tu, czy gdzie indziej, gdzie będę chciał mieć pakiet filmowy Canal+)

Zgadzam się. Też tak mam :). Jednak nie wierzę, że będziesz miał dobre filmy, w takim układzie jak jest w tej chwili. Transmisje sportowe są bardzo drogie i szukają [beep]ów, żeby z opłat za filmy sponsorować sport. Dlatego wolę zrezygnować, niż za to płacić. Właściwie, to pakiety są tak ułożone, że już od Silver+ króluje piłka nożna. Widziałem ramówkę kanału Family, tam chyba tylko ligi Bangladeszu nie było... Chętnie przeszedłbym na niższy pakiet Univers, ale podobno nie da rady, a listownie zaproponowali mi Platinium za 119 zł. Więc rezygnuję z "elastycznej" platformy NC+. Oni niestety myślą, że wszyscy interesują się sportem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No widzisz, mi np jak i dla większości zagorzałych kibiców nie wystarcza 1 mecz w tygodniu z beznadziejnym komentarzem na TVP1. Wolę mieć wybór i sam zdecydować co chcę obejrzeć we wtorek i w środę i za to spokojnie zapłacę te 50zł więcej, bo jak powiedziałem wcześniej czy płacę 150zł czy 200zł to żadna dla mnie różnica. Poza tym jeśli nie chcę bajerów i XXX to biorę platynę za 119zł, może po negocjacjach 99zł i mam również cały sport. Czy to drogo? Wg mnie NIE :)

 

Skoro nie ma dlaciebie różnicy czy płacisz 150zł czy 200 to weź tą platynę za 119zł a 81zł wpłacaj mi na konto, przecież lubisz jak cie ruch...ją w du...p.....sko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Proponuję ignorowanie takich userów, jak vip-picks i nie wchodzenie z nimi w polemikę.

 

Poza tym mają oni odpowiednią nazwę w internetowym światku, pewnie domyślacie się jaką. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vip-picks przestań już pier.....ć bo wymiotować się chce czytając twoje posty - wszyscy są źli, klienci są idioci że nie przyjmują tego co im wódz daje, niech siedzą cicho.....litości każdy ma prawo do negocjacji i wyrażania swojego niezadowolenia kiedy ktoś inny chce go zrobić w ch... A ty pewnie jeśli nie konsultant to jakiś śmieszny dyrektorek z nc+ jesteś : ) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vip-picks przestań już pier.....ć bo wymiotować się chce czytając twoje posty - wszyscy są źli, klienci są idioci że nie przyjmują tego co im wódz daje, niech siedzą cicho.....litości każdy ma prawo do negocjacji i wyrażania swojego niezadowolenia kiedy ktoś inny chce go zrobić w ch... A ty pewnie jeśli nie konsultant to jakiś śmieszny dyrektorek z nc+ jesteś : ) :lol:

 

 

a dziękuję dziękuję za uznanie, nie trzeba było :) hihi

 

Właśnie każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Wy narzekacie, ja nie narzekam, bo jak dla mnie na polskie realia to ceny są normalne. Wiadomo, że z czasem te ceny spadną, tylko muszą przepadać rynek.

Takie obrażanie kogoś na forum bo ma inne zdanie niż wy to trochę dziecinne.

Ja tu nikogo nie obrażam, wygłaszam tylko swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy udaje się komuś dodzwonić do pomocy technicznej? Ja dzwonię od wczoraj i cały czas mówią żeby czekać powyżej 10 minut, połączenie trwa i trwa i cały czas mówią żeby czekać. I przestańcie już prowadzić te jałowe dyskusje o cenach które i tak do niczego nie prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vip-picks przestań już pier.....ć bo wymiotować się chce czytając twoje posty - wszyscy są źli, klienci są idioci że nie przyjmują tego co im wódz daje, niech siedzą cicho.....litości każdy ma prawo do negocjacji i wyrażania swojego niezadowolenia kiedy ktoś inny chce go zrobić w ch... A ty pewnie jeśli nie konsultant to jakiś śmieszny dyrektorek z nc+ jesteś : ) :lol:

 

 

a dziękuję dziękuję za uznanie, nie trzeba było :) hihi

 

Właśnie każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Wy narzekacie, ja nie narzekam, bo jak dla mnie na polskie realia to ceny są normalne. Wiadomo, że z czasem te ceny spadną, tylko muszą przepadać rynek.

Takie obrażanie kogoś na forum bo ma inne zdanie niż wy to trochę dziecinne.

Ja tu nikogo nie obrażam, wygłaszam tylko swoje zdanie.

 

aby daleko nie szukać - twój wcześniejszy post " typowy polaczek..." :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może mieć UOKiK do całej tej fuzji i nowych cenników?

Powie że to tv premium, nie każdy musi ją mieć i tyle w temacie.

Może jedynie przyczepić się do przymusowej migracji, ale i tu trzeba by dokładnie z prawem się zaznajomić.

Poza tym Nc+ daje alternatywę, możesz nie przedłużać tylko odejść bez szkody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy narzekacie, ja nie narzekam, bo jak dla mnie na polskie realia to ceny są normalne. Wiadomo, że z czasem te ceny spadną, tylko muszą przepadać rynek.

Jak w takim razie oceniasz ceny platform zagranicznych w stosunku do ich zarobków? Ktoś tu wcześniej pisał jak jest % wypłaty na rachunek przy najniższej krajowej. UK, Niemcownia, Włochy, Hiszpania - max 5% full pakiet, podczas gdy u nas 14%. Nadal uważasz że oferta jest opłacalna? Jak by Ci ktoś chleb po 20zł sprzedawał z odpowiednim marketingiem też byś łyknął jak pelikan "bo Cię stać"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jerzykowski

SPokojnie, w moim przypadku około 3 razy mówiło że czas oczekiwania powyżej 10 minut, później parę razy ze poniżej 10 minut, następnie kilka razy że ponizej 7 minut, dalej że ponizej 3 minut i jak dochodzisz do oczekiwania po 1 minucie to jeszcze trochę to potrwa. U mnie cały ten proces trwał około 45 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w takim razie oceniasz ceny platform zagranicznych w stosunku do ich zarobków? Ktoś tu wcześniej pisał jak jest % wypłaty na rachunek przy najniższej krajowej. UK, Niemcownia, Włochy, Hiszpania - max 5% full pakiet, podczas gdy u nas 14%. Nadal uważasz że oferta jest opłacalna? Jak by Ci ktoś chleb po 20zł sprzedawał z odpowiednim marketingiem też byś łyknął jak pelikan "bo Cię stać"?

 

To pralek, lodówek, komputerów, telewizorów też nie powinieneś kupować.

średnia płaca w naszym kraju 1500zł a ile kosztują sprzęty?

Teraz zajrzyj do Niemiec, jaka jest średnia płaca, a ile kosztują sprzęty.

 

Nie porównujmy się do zachodu, bo tu jest polska, tu się niestety płaci więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej burzy internetowej wychodzi na to że w odbiorze społecznym : osoby posiadające PC to osoby posiadające gorszą technologicznie ofertę no premium ( tak z przymrużeniem oka) w racjonalnej cenie a osoby które wejdą do nc+ to idioci (tak traktuje nc+ abonentów platform n i c+) dający się doić francuzom! proszę mnie źle nie zrozumieć (bez obrazy abonenci nc+) ale tak będzie wyglądał odbiór społeczny (historia c+ która naprawdę w ostatnim okresie nie była droga i miała przyzwoita ofertę premium kojarzyła się ludziom z drożyzna)- jest to tylko moje spostrzeżenie po starcie nc+ i reakcji jaką wywołała w mediach. Chyba będzie im ciężko zmienić opinią może nawet ciężej niż ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...

U mnie cały ten proces trwał około 45 minut.

 

To chyba ktoś inny, a nie Ty, płaci u Ciebie w domu rachunki za telefon.

 

Liczyłeś ile to będzie w przeliczeniu na złotówki?

 

Nie wygląda to dobrze, jeśli kontakty z centrum abonentów będą tak wyglądały i w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może mieć UOKiK do całej tej fuzji i nowych cenników?

Powie że to tv premium, nie każdy musi ją mieć i tyle w temacie.

Może jedynie przyczepić się do przymusowej migracji, ale i tu trzeba by dokładnie z prawem się zaznajomić.

Poza tym Nc+ daje alternatywę, możesz nie przedłużać tylko odejść bez szkody.

 

W dniu wczorajszym dzwoniłem pod 800-007-707 poinformowano mnie, że wszystkie działania NC+ są zgodne z prawem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie porównujmy się do zachodu, bo tu jest polska, tu się niestety płaci więcej.

Dobra, to inaczej. Hipotetycznie będziesz płacił 189zł za full czy ile tam masz. Ktoś w końcu zejdzie do 129zł, wtedy w Tobie odezwie się polaczkowatość. Ale wiem już na czym to polega - to jest właśnie elastyczna oferta :D Jeżeli nie widzisz różnicy w posiadaniu lodówki czy pralki, a posiadaniu abonamentu za tv to wybacz, ale nie mamy o czym rozmawiać. Dyskusję z Tobą uważam za zakończoną.

 

W dniu wczorajszym dzwoniłem pod 800-007-707 poinformowano mnie, że wszystkie działania NC+ są zgodne z prawem!

Ale coś więcej, czy tylko Ci tyle powiedzieli? Na jakiej podstawie tak twierdzą i co brali pod uwagę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...