Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W n płaciłam 130 zł teraz wywalczyłam za full w NC+ 150zł :brawo:

A co to za full był w ence i jaki ma być w nc+ bo te ceny dziwaczne jakieś.

 

Teraz mam n: WPT + HBO + Cinemax + Filmbox + PB + nseriale + MR + HHD za 105zł. Umowa jeszcze na niecały rok. Oferta ncplus za 179zł :brawo::censored::crazy:

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Dokładnie to samo zauważyłem, mi w NC+ zaproponowali za 179zł Full z MR XXX itp... czyli wszystko co oferuje telewizja w tej chwili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż ceny z zachodu są na pewno niższe procentowo do zarobków niż u nas. Jest jednak jedno ale-prawa do transmisji czy wtórni filmowych są również te same dla platform zachodnich i na ich rynki jak i dla Cyfry, N czy teraz nc+, zaś pensje u nich i u nas, aaa to inna bajka, niestety :(

Tu masz trochę racji, tylko będąc szefem jakiejś platformy nie zaryzykował bym łączenia wszystkiego i wywalania takiej ceny bo bym się nie spodziewał że ktoś zapłaci. Raczej rozłączył bym sport z filmem, tym bardziej nie zmuszał bym klientów do zapłaty za coś czego nie chcą. A skoro nie chcą, to logiczne że się zbuntują, lub oleją temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n płaciłam 130 zł teraz wywalczyłam za full w NC+ 150zł :brawo:

A co to za full był w ence i jaki ma być w nc+ bo te ceny dziwaczne jakieś.

 

Teraz mam n: WPT + HBO + Cinemax + Filmbox + PB + nseriale + MR + HHD za 105zł. Umowa jeszcze na niecały rok. Oferta ncplus za 179zł :brawo::censored::crazy:

 

:lol2::lol2::lol2:

 

Dokładnie to samo zauważyłem, mi w NC+ zaproponowali za 179zł Full z MR XXX itp... czyli wszystko co oferuje telewizja w tej chwili...

Też myślę e to jakaś bujda AI+ 179 i ani grosza mniej.....( mi dodawali do platyn na 160 PLN : filmbox HBO i Cinematik i chyba HHD bez sandance ale im grzecznie odmówiłem :> )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dino to policz ile rocznie wydajesz na papierosy lub alkohol !

Ja piję i palę bardzo mało, ale wydaję na papierosy i alkohol świadomie bardzo dużo własnych, prywatnych funduszy operacyjnych, gdyż palę bardzo drogie tytonie oraz spożywam bardzo drogie napoje wyskokowe, czego nie toleruje moja szanowna kobieta, ale jednocześnie szanuje ona ( ta kobieta) moją niezależność finansową, gdyż ciężko na owe pieniążki pracuję. I płacę podatki.

Ale nie lubię, gdy ktoś wypisuje merytoryczne głupoty lub jakaś firma chce mnie wydoić z moich funduszy operacyjnych - które mogę przeznaczyć świadomie na używki wszelkiego rodzaju, nawet te bardzo szkodliwe dla zdrowia - wmawiając mi, że jest taniej i lepiej. A widzę na własnym przykładzie, że po połączeniu w "eNcepenceplus" jest drożej i gorzej. Po to brałem Prestige HD z multiroomem, żeby po połączeniu nie być dojonym. I tak argumentowali za wyborem Prestige HD konsultanci podczas nagrywanych rozmów telefonicznych. Jeśli ktoś się wnerwi, poświęci swój czas i forsę na adwokatów, to szanowna nc+ obudzi się ze wstydem na sali sadowej z ręką w nocniku. Jak im jeszcze UOKiK się dobierze po skargach konsumentów do ciała ( a wybory tuż, tuż, więc sprwa będzie medialna) to może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Dino to policz ile rocznie wydajesz na papierosy lub alkohol !

Ja piję i palę bardzo mało, ale wydaję na papierosy i alkohol świadomie bardzo dużo własnych, prywatnych funduszy operacyjnych, gdyż palę bardzo drogie tytonie oraz spożywam bardzo drogie napoje wyskokowe, czego nie toleruje moja szanowna kobieta, ale jednocześnie szanuje ona ( ta kobieta) moją niezależność finansową, gdyż ciężko na owe pieniążki pracuję. I płacę podatki.

Ale nie lubię, gdy ktoś wypisuje merytoryczne głupoty lub jakaś firma chce mnie wydoić z moich funduszy operacyjnych - które mogę przeznaczyć świadomie na używki wszelkiego rodzaju, nawet te bardzo szkodliwe dla zdrowia - wmawiając mi, że jest taniej i lepiej. A widzę na własnym przykładzie, że po połączeniu w "eNcepenceplus" jest drożej i gorzej. Po to brałem Prestige HD z multiroomem, żeby po połączeniu nie być dojonym. I tak argumentowali za wyborem Prestige HD konsultanci podczas nagrywanych rozmów telefonicznych. Jeśli ktoś się wnerwi, poświęci swój czas i forsę na adwokatów, to szanowna nc+ obudzi się ze wstydem na sali sadowej z ręką w nocniku. Jak im jeszcze UOKiK się dobierze po skargach konsumentów do ciała ( a wybory tuż, tuż, więc sprwa będzie medialna) to może być ciekawie.

swiete słowa misiu kolorowy)))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pozwolę sobie napisac pare słów odnośnie cen NC+.Więc ja przeszłam z N do NC+ teraz będe płacic tylko o 20 zł więcej za Full opcje.Co to jest 20 czy nawet 30 zł więcej.? NIC! A teraz dam przykład 3 miesiące temu przestałam palic papierosy na które miesięcznie wydawałam grubo ponad 100 zł i nie było mi szkoda .Ale teraz ja nie pale jestem do przodu ponad 100 zł wiec doszłam do wniosku ze nie będzie mi szkoda zapłacic drożej za abonament NC+ o 20 zł bo i tak jestem do przodu 80 zł . :jupi::brawo: .Więc polecam wszystkim albo olac palenie lub picie piwa bo na to też idzie kupa kasy ,no dobra ograniczyć picie piwa i wtedy dołożycie sobie do abonamentu NC+ i nie będzie lamentowania ,płaczu itd .Pozdrawiam zdrowsza nie paląca Polka o 80 zł

 

Mam jednak pewne wątpliwości co do twojego zdrowia mimo twoich zapewnień. Ale idąc tokiem twojego rozumowania, proszę w intencji mojego zdrowia psychicznego i innych czytających żebyś jeszcze zrezygnowała z abonamentu na internet. Inni będą bezpieczniejsi a ty będziesz mogła wydać zaoszczędzone pieniądze na np zdjęcie z autografem Juliena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak poinformować wivendi co mniejszy udziałowiec iti wyrabia z klientami cyfry i jak ludzi ludzie z iti robią na głupków ;)

 

Takie decyzje podejmują wszyscy udziałowcy spółki a nie jeden... Nie bądźmy naiwni, podjęli takie decyzje, bo uznali że w duopolu (i z monopolem na piłę nożną) mogą sobie na to pozwolić. I stąd takie ceny i układ kanałów w pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dalej płaczą że drogo. Teraz jakby dali za darmo to i tak będzie płacz że drogo.

Nie bądź taki ironiczny kolego, dobrze wiesz, iż tu nie chodzi o to, że za drogo, tylko chodzi bardziej o niedotrzymanie zapewnień udzielanych telefonicznie podczas negocjacji prowadzonych z tysiącami ludzi, którzy po tych rozmowach zdecydowali się pozostać z Cyfrą+ lub n-ką, przedłużając swoje umowy stosownymi aneksami. Proces konsolidacji obu firm oraz "kampania informacyjna" już dzisiaj są omawiane na naradach roboczych w wielkich korporacjach medialnych i PR-owskich jako negatywny przykład tego rodzaju operacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Vivendi najbardziej obchodzi zysk. Na chwilę obecną jest to zysk na papierze, ale za 2 czy 3 m-ce zarząd nc+ będzie musiał przedstawić realne zyski. Gdyby się dało BOK czy też punkty sprzedaży przenieść do Bangladeszu to tam byśmy wszystko załatwiać musieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(C+) Dzwonili dziś z ofertą platyna + MR za 109. Pani jasno powiedziała że NC+ będzie na siłe starało się zmuszać do migracji i listowna oferta przygotowana dla mnie już wyszła i jest nią Gold + Mr za 99. Oferte listowną albo przyjmujesz albo składasz wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Migracja - jesteś w Cyfrze czy N?

 

Ja zacząłem porównywać oferty od innych operatorów i np. Netia mi dziś zaproponowała 110 kanałów (w tym paczka Canal +) za 99 zł ponieważ mam wysoki internet u nich ;) Więc ja czekam na telefon i liścik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... No proszę a francuski Canal Sat potrafił dodać do swojej oferty takie kanały jak PLANETE+ THALASSA HD, MTV HD, MTV BASE HD, MTV IDOL HD i MTV PULSE HD. NC+ proszę brać przykład od swojego kuzyna z Francji ...

 

Widzisz gdzieś muszą dawać za darmo a gdzieś muszą zarobić.... kasa musi się zgadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Tak, od maja będziemy w Cyfrowym Polsacie, szczegóły niebawem - powiedział w rozmowie z serwisem satkurier.pl Piotr Barełkowski, prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., nadawcy TV Republika.

 

Przypomnijmy, iż o trwających negocjacjach pomiędzy TV Republika i Cyfrowym Polsatem satkurier.pl informował w lutym br.

 

Czy TV Republika negocjuje również pojawienie się w ofercie platformy nc+?

 

- Na razie nie - przekazał serwisowi satkurier.pl Piotr Barełkowski.

 

Niepokojąca informacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...