Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz sporo racji, też tu wskazywałem na to, że to przecież oferta tv PREMIUM [w domyśle nie dla każdego] i przecież taki był ich marketing jeszcze przed startem Nc+. Wielu tu tego nie dostrzega. Aczkolwiek uważam też, że teraz z tego ich PREMIUM cenowo zrobiło się SUPERPREMIUM.

Krótka piłka: niech ceny wszystkich pakietów obniżą o 10-15 zł do tego coś co każdy z dzwoniących ugra od konsultanta i już można rozmawiać.

 

 

To muszą sobie uświadomić że taka "PREMIUM" oferta nie będzie na pewno ofertą ciekawą dla 2,5 mln abonentów. Ludzie nie są tak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedną rzecz - jakaś podwyżka jest konieczna, bo jednak CANAL+ będzie oferował dużo bogatsze treści niż wcześniej. Ale oczywiście ta podwyżka musi być rozsądna.

 

Proponuję promocję Wielkanocną (ceny bez multiroomu) :wink:

 

COMFORT+ 29 zł

UNIVERSE+ 49 zł

CANAL+SILVER 64 zł przy migracji 59zł

CANAL+GOLD 79 zł przy migracji 69zł

CANAL+PLATINUM 94 zł przy migracji 79zł

ALL INCLUSIVE+ 154 zł przy migracji 139zł

 

Wciąż byłoby drożej, ale ceny byłyby rozsądniejsze. Ja sam wziąłbym CANAL+PLATINUM godząc się na 20zł podwyżkę i jednocześnie zrezygnowałbym z multiroomu. Na takie ustępstwo mógłym pójść. Więcej za Platinum po prostu nie dam.

 

 

Też dopuszczam podwyżkę ale rozsądną a nie 50 czy 100%. Przy "Twoich" cenach przedłużyłbym umowę.

 

"CANAL+ będzie oferował dużo bogatsze treści niż wcześniej" Czy ja wiem? Zależy co rozumiesz przez "wcześniej". Jak tracili prawa do wytwórni i ligi włoskiej to jakoś obniżki nie było ze względu na "dużo uboższe treści niż wcześniej". A czy treści będą bogatsze to pewnie przekonamy się po dłuższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalmy jedną rzecz - jakaś podwyżka jest konieczna, bo jednak CANAL+ będzie oferował dużo bogatsze treści niż wcześniej. Ale oczywiście ta podwyżka musi być rozsądna.

 

Proponuję promocję Wielkanocną (ceny bez multiroomu) :wink:

 

COMFORT+ 29 zł

UNIVERSE+ 49 zł

CANAL+SILVER 64 zł przy migracji 59zł

CANAL+GOLD 79 zł przy migracji 69zł

CANAL+PLATINUM 94 zł przy migracji 79zł

ALL INCLUSIVE+ 154 zł przy migracji 139zł

 

Wciąż byłoby drożej, ale ceny byłyby rozsądniejsze. Ja sam wziąłbym CANAL+PLATINUM godząc się na 20zł podwyżkę i jednocześnie zrezygnowałbym z multiroomu. Na takie ustępstwo mógłym pójść. Więcej za Platinum po prostu nie dam.

 

Możesz być bliski prawdy, bo podobno mają zmienić ceny. A jakiś gość na innym forum podał podobno z APS info z nowymi cenami i został... zbanowany

Więc może coś jest na rzeczy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekalem sie dzisiaj telefonu od nc+: Obecnie mam Superpremium HD z HBO jednym PACE i MR. Taka pani przedstawila oferte:

 

Wszystko to samo tylko, ze pakiet platinium za - jak powiedziala i cytuje - "W super promocyjnej ofercie" jedyne 179 zl. Zapytalem, czy zartuje?

 

Po chwili negocjacji musiala sie skonsultowac.

 

Kolejna oferta za platinium + HBO + MR + PACE (czyli na obecnych zasadach) za 139 zl/miesiac.

 

Powiedzialem, ze nie moge sobie pozwolic na zadna podwyzke, wiec podziekowalem. Probowal mnie przekonac nowymi prawami, ale nie zdolala na odpowiedz, ze wiekszosc tych praw byla kiedys w canal+, a LM i LE jest dostepna na TVP i ni jest warta, by za nia doplacac. Czekam na pismo i ewentualnie wysle im wypowiedzenie, chyba, ze znow zadzwonia...

tutaj masz nowe ceny. napisane dziś w sąsiednim wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekalem sie dzisiaj telefonu od nc+: Obecnie mam Superpremium HD z HBO jednym PACE i MR. Taka pani przedstawila oferte:

 

Wszystko to samo tylko, ze pakiet platinium za - jak powiedziala i cytuje - "W super promocyjnej ofercie" jedyne 179 zl. Zapytalem, czy zartuje?

 

Po chwili negocjacji musiala sie skonsultowac.

 

Kolejna oferta za platinium + HBO + MR + PACE (czyli na obecnych zasadach) za 139 zl/miesiac.

 

Powiedzialem, ze nie moge sobie pozwolic na zadna podwyzke, wiec podziekowalem. Probowal mnie przekonac nowymi prawami, ale nie zdolala na odpowiedz, ze wiekszosc tych praw byla kiedys w canal+, a LM i LE jest dostepna na TVP i ni jest warta, by za nia doplacac. Czekam na pismo i ewentualnie wysle im wypowiedzenie, chyba, ze znow zadzwonia...

tutaj masz nowe ceny. napisane dziś w sąsiednim wątku

 

Gdzie ? Nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekalem sie dzisiaj telefonu od nc+: Obecnie mam Superpremium HD z HBO jednym PACE i MR. Taka pani przedstawila oferte:

 

Wszystko to samo tylko, ze pakiet platinium za - jak powiedziala i cytuje - "W super promocyjnej ofercie" jedyne 179 zl. Zapytalem, czy zartuje?

 

Po chwili negocjacji musiala sie skonsultowac.

 

Kolejna oferta za platinium + HBO + MR + PACE (czyli na obecnych zasadach) za 139 zl/miesiac.

 

Powiedzialem, ze nie moge sobie pozwolic na zadna podwyzke, wiec podziekowalem. Probowal mnie przekonac nowymi prawami, ale nie zdolala na odpowiedz, ze wiekszosc tych praw byla kiedys w canal+, a LM i LE jest dostepna na TVP i ni jest warta, by za nia doplacac. Czekam na pismo i ewentualnie wysle im wypowiedzenie, chyba, ze znow zadzwonia...

tutaj masz nowe ceny. napisane dziś w sąsiednim wątku

 

Gdzie ? Nie mogę znaleźć.

Pogrubione. O to chodzi chyba. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,
w weekend sąsiad posiadający platformę n a dziś klient z canal+ przyszedł z problemem przymusowej migracji do nowego podmiotu. Z treści umów zawartych przez te dwie osoby ( i zastrzegam, że tylko te dwie bo nie znam umów Państwa) wynika, że obydwa podmioty nadal funkcjonują na rynku niezależnie i utworzyły odrębny podmiot świadczący usługę. W związku z tym w obu ( ponownie zastrzegam że tylko w tych, które sam sprawdzałem ) przypadkach brak zgody na migrację powoduje nie tylko prawo odstąpienia od umowy bez konsekwencji ale też PRAWO DO DOMAGANIA SIĘ ODSZKODOWANIA przez abonenta. Proszę zwrócić uwagę na zapisy Państwa umów ponieważ dostawca usługi NIE MOŻE bez konsekwencji - tak jak abonent- zmieniać treści istotnych umowy w trakcie jej trwania. Sąsiadowi grzecznościowo ale klientowi zawodowo udzieliłem porady i przyjąłem zlecenie do sprawy o domaganie się odszkodowania.

 

 

 

własnie, niech nie zapominają, że w PL obowiązuje jeszcze PRAWO (jakie ono by n ie było) i Kodeks Cywilny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu kpina z przymusową migracją do nc+, jak widać przestraszyli się negatywnej opinii na ich temat. :D Także chyba pozostanie mi wysłać wypowiedzenie i przejść do CP.

Dostał ktoś C+ Platinum w cenie 89zł ? :D teraz wiadomo, czemu jest zablokowana zakładka migracji do nc+, no bo przecież i tak z automatu będą wszystkich migrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież podpisaliscie umowę, a tam jest napisane że operator może wprowadzić zmiany. Możecie wypowiedzieć? Możecie. I tyle w temacie...
przeneisienie na siłę do innego operatora nazywasz wprowadzenie zmiany.?bez komentarza :crazy:
<= Racja!

 

A czy jest też choćby w umowach dla abonentów C+ informacja, regulamin, że od tak, bez naszej wiedzy i zgody mogą np. przekazać Nasze dane teleadresowe, spółce ITI Neovision Sp. z o.o. obsługującej nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...