Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie migrowalem z cyfry do ncplus z pakietem full ale nie mam disney chanel czy to u nich jakies problemy czy co? Wie ktos? poza tym brak polsat sport news i np history hd

 

 

Ja też nie mam tego kanału jak i 3/4 innych. Ponoć jakieś problemy mają jutro mają to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nieoficjalne i nie wiadomo czy się potwierdzi ale ja w sumie brałbym platinum za 89 lub 99. Jeszcze multiroom żeby był w cenie to już git. Do 100 zł mogę wydać, takie mam założenie.

Platiunum+MR+ HBO w cenie do 99 zł mogłoby być tym kompromisem dla wszystkich IMO.

 

PS. W lokalnych stacjach radiowych, w moim mieście kablówki ostro się ostatni reklamują. Więc już "ofensywa " NC+ jest coraz bardziej znana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to że większosc z nas buduje swoja oferte by byla oparta na sporcie lub kinie, uwazam ze oferta platinium 119zł jest droga. Komu udalo sie ja zakupic za 99zł to szacunek. Ja w kablowce place 113,90zl z 6 kanałami c+hd, nsport hd, eurosport 1,2 hd i mam polsat sport hd oraz polsat sport extra hd. Full sport hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie ,ze te kanały macie niegwarantowane:

 

COMFORT+

• Eurosport HD

• Disney Junior

• MTV Live HD

• Orange Sport

• Polsat Biznes

• Polsat News

• Polsat Sport News

• Religia.tv

• Superstacja

• TTV

• TV4

• TV6

• VIVA Polska

 

UNIVERSE+

• Viacom Blink!

• Comedy Central

• Comedy Central Family

• Eurosport2 HD

• ESPN America

• Nickeloden HD

• Nick

• Nick Jr.

• CBeebies

• Discovery Historia

• Animal Planet

• MTV

• MTV Rocks

• VH1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że to nieoficjalne i nie wiadomo czy się potwierdzi ale ja w sumie brałbym platinum za 89 lub 99. Jeszcze multiroom żeby był w cenie to już git. Do 100 zł mogę wydać, takie mam założenie.

Platiunum+MR+ HBO w cenie do 99 zł mogłoby być tym kompromisem dla wszystkich IMO.

 

PS. W lokalnych stacjach radiowych, w moim mieście kablówki ostro się ostatni reklamują. Więc już "ofensywa " NC+ jest coraz bardziej znana.

 

99 zł za taki zestaw to byłoby marzenie i wiele osób by się na to pokusiło. Ale wątpię aby ceny były aż tak dobre dla klientów. Bez HBO tez może być jak dla mnie za tą cenę. Ja również czekam jak wyjaśni się sprawa z Eurosportem bo Bundesliga jest dla mnie bardzo ważna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisano w regulaminie świadczenia usług nc+, w okresach testowych i promocyjnych, abonentowi mogą zostać udostępnione, bez opłat, dodatkowe nieobjęte umową usługi. Udostępnienie, jak i wycofanie takich usług nie wymaga poinformowania ani uzyskania zgody abonenta i nie stanowi zmiany umowy.

 

Kanały tzw. "niegwarantowane" to nie chodzi o to, że nc+ je wycofa tylko, że może udostępnić promocyjnie, testowo a potem wyłączyć i to nie stanowi powodu do wypowiedzenia umowy. Nie chodzi o to (jak myślą niektórzy), że te kanały w ogóle znikną. Elmo - "nie objęte umową" a więc czytaj dokładnie umowę, tam masz napisane jakie kanały są gwarantowane w danym pakiecie.

 

No nie wiedziałem ze są 2 kanały EskaTv w Cyfrze.

Zreszta z tych kanalow to MTV LiveHD, VIVA, Eska i 4fun sa ciekawe(jak dla wiekszosci) z czego 2 są FTA. Spora strata to TraceTV, ktory jest w dobrej jakosc, a muzyka nawet fajna leci.

 

No gratuluję "poczucia humoru", Ty nigdy nie robisz literówek czy pomyłek w tekście? Szkoda słów... Tyle bicia piany a wymieniłeś zaledwie TraceTV. I o to tyle krzyku!? Wylatuje też TCM, fajny (dla niektórych) filmowy kanał i tu akurat nie ma alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie odnosnie tematu, czy do uslugi multoroom potrzebuje 2 anten czy wystarczy mi jedna antena na 2 telewizory?

 

 

Jak chcesz możesz zamontować 2 antenę , tylko lepiej kupić konwerter typu twin , czyli na dwa wyjścia na kabel antenowy , zamienić stary konwerter na nowy i pociągnąć drugi kabel antenowy do drugiego telewizora i wsio .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie odnosnie tematu, czy do uslugi multoroom potrzebuje 2 anten czy wystarczy mi jedna antena na 2 telewizory?

 

 

Jak chcesz możesz zamontować 2 antenę , tylko lepiej kupić konwerter typu twin , czyli na dwa wyjścia na kabel antenowy , zamienić stary konwerter na nowy i pociągnąć drugi kabel antenowy do drugiego telewizora i wsio .

 

 

http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2-db ... 45491.html

 

takie coś wystarczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie odnosnie tematu, czy do uslugi multoroom potrzebuje 2 anten czy wystarczy mi jedna antena na 2 telewizory?

 

 

Jak chcesz możesz zamontować 2 antenę , tylko lepiej kupić konwerter typu twin , czyli na dwa wyjścia na kabel antenowy , zamienić stary konwerter na nowy i pociągnąć drugi kabel antenowy do drugiego telewizora i wsio .

 

 

http://allegro.pl/konwerter-twin-0-2-db ... 45491.html

 

takie coś wystarczy?

 

Wystarczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie odnosnie tematu, czy do uslugi multoroom potrzebuje 2 anten czy wystarczy mi jedna antena na 2 telewizory?

Jedna antena, do tego konwerter pojedynczy twin jesli masz tuner pvr to konwerter quad

 

 

twin a quad jest roznica jakas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie fakt:

Dotyczy dekoderów:

- BOX+ HD PVR Ready Sagemcom

- BOX+ HD Philips

- PVR BOX+ HD 500 GB PACE

- PVR BOX+ HD 250 GB Philips

 

Kolekcje dostępne w ramach wypożyczalni filmów i seriali VOD+ to:

Premiery VOD+

CANAL+VOD

źródło:http://ncplus.pl/pomoc/uzytkowanie/korzystanie-z-vod-plus

 

Z tego wynika że na Sagemcomie dostępne będzie VOD ?? Albo oni mają coś nakopane, albo moja wyobraźnia tak daleko nie sięga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...