Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

~enkowicz[10 godzin temu]

Cieniutki kotlecik z mortadeli w cenie ..sznycla wiedeńskiego !. Przy tych rewolucyjnych innowacjach dotychczasowa N-ka to niedościgły ideał. Po co Im ta fuzja?Straciliśmy przede wszystkim MY, n-kowicze. Za rozsądną cenę miałem;dekoder turbo, 4 kanały premium, HBO, Filmboxy, wypożyczalnię a wszystko w HD nie licząc wszystkich pakietów. Szkoda , czas się żegnać z N-ką.

 

Jako abo C+ mogę napisać prawie to samo. Na co Cyfrze+ była ta N ? Czas żegnać się z Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simonnasedo

Dokładnie to samo zrozumiałem , do końca umów pozostanie abonent z tym, co obecnie posiada bez większych zmian. Cóż pożyjemy zobaczymy jak to naprawdę będzie.

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

I wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sportowa to jakiś żart? Gdzie jest Extreme Sport Channel? Gdzie jest moje ESPN Classic? I oni te wszystkie ligi mają zamiar pomieścić na dwóch, ew trzech kanałach? Nawet powtórki meczu nie zobaczymy bo jeszcze ten [beep]ony żużel i NBA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No i co koledzy zastrzeleni ofertą nc+? Ja się tak zastanawiam: za pakiety kanałów C+ płaci się ok. 39-56 zł + pakiet full w eNce 99 zł = to ok. min. 138 zł. w nc+ pakiet platninium 119 zł + HBO 30 zeta = 149 zł, różnica 11 zł przy dobrych negocjacjach, (wczoraj koleś mi proponowął to za 99 zeta) to ja wiem czy drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opuści nie opuści zobaczymy jak będą negocjować ja osobiście AI+Wimp+Mezo+MR 179PLN bez dodatkowych opłat jak nie to słoneczko i bay bay nc+ na 12 miesiecy a pozniej sie zobaczy

PS ciekawe czy z tymi premierami to jak w nPremium gdzie przez czły okres obejżałem moze z 10 nowych filmów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@simonnasedo

Dokładnie to samo zrozumiałem , do końca umów pozostanie abonent z tym, co obecnie posiada bez większych zmian. Cóż pożyjemy zobaczymy jak to naprawdę będzie.

Artur Przybysz, wiceprezes i dyrektor do spraw sprzedaży i logistyki nc+, zapowiedział, że platforma nie będzie nikogo zmuszać do pozostania w sieci. Proces przechodzenia na nową ofertę będzie stopniowy. Przede wszystkim każdy z dotychczasowych klientów będzie mógł pozostać przy swojej aktualnej ofercie na obecnych warunkach. Żadne podwyżki nie wchodzą w grę.

I wszystko jasne.

Ma się rozumieć że teraz Kto posiada umowę w Cyfra+ lub N to spokojnie jest przy umowie.

Druga kwestia to koniec umowy to Albo CP lub nc+.

Ja nie widzę tu dyskusji prowadzącej do nikąd Wszystko się wyjasniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simonnasedo: tutaj dużo osób gada co chce. Nijaki Hugo też mówił, że z automatu Ci z C+ w pakiecie wędrują do nc+. Nic takiego się nie stało, ale guru był dla większości. Listy z regulaminami też "były wysłane" 11/12. Nikt ich nie otrzymał do dzisiaj :P

Ale tego, że zapowiadał rozbicie paczki C+ na kilka pakietów (wbrew powszechnej krytyce, że to "ąposibl") to już nie powiesz? Ciekawe czy znowu przemilczysz moment, w którym jednak takie pisemka przyjdą :twisted: Z tego co pamiętam, Hugo mówił, że automatyczna migracja dotyczy osób z pakietem Canal+, a to conieco zmienia.

 

W każdym razie nie mam nic przeciwko żeby nie miał racji, bo wtedy dojadę spokojnie do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta sportowa to jakiś żart? Gdzie jest Extreme Sport Channel? Gdzie jest moje ESPN Classic? I oni te wszystkie ligi mają zamiar pomieścić na dwóch, ew trzech kanałach? Nawet powtórki meczu nie zobaczymy bo jeszcze ten [beep] żużel i NBA...

No widzisz - ja mam takie same zdanie, ale o kopaninie... A propos żużla, to właśnie rozpoczęła się degradacja tej dyscypliny sportowej, w której odnosimy spore sukcesy - http://pl.wikipedia.org/wiki/Dru%C5%BCy ... 20medalowa

 

A żeby nie było frekwencja jest bardzo podobna:

Żużel - http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31867 ... -2012-roku

Piłka Nożna - http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna ... kstraklasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze na forum już ho ho, dziś widząc te wpisy musiałem sie zalogować:)

PO ostatnich artykułach jasno wynika że ktoś tak jak ja przedłużył sobie umowę kilka dni temu będzie miał możliwość dokończenia jej, czyli u nie 18 miesiecy. Jak mniemam mam akurat C+Optimum HD - wszystkie canale+ mi zostaną w pakiecie przez cały okres 18 m-cy tylko ze zmienionymi nazwami?.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta.. pójdą na całość, wszystkie pakiety -50% przez 9 miesięcy w umowie na 12 + MR i dwa dekodery gratis :-)

podpisałes już umowę? Nikt nie oczekuje jakiś totalnych obniżek niemniej nie pisz że oferta jest ok tzn odpowiednia dla naszego rynku. Jest cenowo za wysoka i widzi to każdy kto realnie spogląda na obecny rynek. Tak dla przykładu jeśli SKY DE moze oferowac full pakiet za 39.90 euro no to ja przepraszam ale nc+ nawet nie spoglądając na rynek niemiecki przegieła cenowo i to jest fakt

Nie wspominając o różnicy w jakości obrazu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90

A po Wi-Fi to faktycznie tak kiepsko? Bo ja się o kable zacznę potykać już na każdym kroku - potrzebuję w sumie na 3 tv (główny + 2 MR)

Dobrym rozwiązaniem mogłoby być POWERLINE (choć kosztownym) opis działanie masz tu http://www.komputerswiat.pl/testy/sprzet/rutery/2012/01/internet-z-gniazdka-porownanie-6-adapterow-powerline.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten problem, że u mnie żadna sensowna kablówka nie dochodzi (UPC, Vectra), jedynie Stream Communications. A do nich pod groźbą śmierci nie przejdę. :lol: Do CP też nie chcę przechodzić, bo niestety telewizor mam dla transmisji sportowych (liga angielska przede wszystkim). Jest też chyba Jambox, ale jak tam podliczyłem pakiety, które dostałbym w migracyjnej ofercie, to wyszło mi 210 zł. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tego, że zapowiadał rozbicie paczki C+ na kilka pakietów (wbrew powszechnej krytyce, że to "ąposibl") to już nie powiesz? Ciekawe czy znowu przemilczysz moment, w którym jednak takie pisemka przyjdą :twisted: Z tego co pamiętam, Hugo mówił, że automatyczna migracja dotyczy osób z pakietem Canal+, a to conieco zmienia.

 

W każdym razie nie mam nic przeciwko żeby nie miał racji, bo wtedy dojadę spokojnie do końca umowy.

 

Jeżeli czegoś nie wiem, to nie piszę. Ale jak walczył, gdy pisałem że nikt nikogo nie zmigruje do nc+ ot tak z przymusu. Dzisiaj to potwierdza jakiś spec z nc+, że najdłużej jeszcze 1,5 roku będą stare umowy. Inna kwestia, czy uwalając kanały w C+ sami nie zmuszą do wcześniejszej migracji albo rezygnacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...