Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wynegocjowalem tylko pakiet platinum moglem gold ale nie dalo rady taniej wynegocjowac, wiec zaproponowal mi pakiet platinum w kwocie 109zl

czyli 10zl upustu,

Myslicie ze dobra oferta? w sumie podobnie jak mialem w c+

 

Macie moze parametry nowej paczki canal+ i czy juz komus wymiata c+ familyX2, sport, filmX2, wogole czy kanaly canal+ ktore sa nowe juz dzialaja??

Jak mają działać skoro jest wyraźnie napisane, że będą te kanały od 5 kwietnia?

 

na infolini mnie zapewnil ze juz dzis bede je mial, bo przeszlem do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n została znokautowana przez Francuzów, niestety... A dubli tyle, ze szok ! Dużo na to wskazuje, że kanał Mezzo znajdzie się na platformie nc+ :D

 

Moje wrażenia są odmienne, już zresztą ktoś o tym pisał, że tak naprawdę to Canal+ został "wchłonięty" przez N. Co z tym Mezzo, to jest dla mnie najistotniejsze, w publikowanej liście nie ma, w innym wątku jeden z kolegów napisał, że po migracji dostał?

 

OK juz widzę odpowiedź wyżej, mam nadzieję, że to prawda, mogliby dodać Mezzo Live HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Padlina ta ich oferta...

 

Ale przejdę do meritum... jakoś w listopadzie 2012 podpisałem umowę z N na ten abonament za 59 zł, tylko, że załatwiałem to przez znajomą, która zrobiła mi ofertę jak bym był pracownikiem albo kimś z rodziny, czy coś takiego. I płaciłem do tej pory z taki pakiet 29 zł. Już nie mogę się doczekać co mi teraz zaproponują... N wziąłem tylko dla LM i Serie A. Coś czuję że trzeba się będzie pewnie przerzucić na Al Jazeere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie sa głupi jak wam się wydaje. Zdecydowana większość krzyczy że odchodzi i byc może tak zrobicie, jednak po kilku dniach gdy emocje opadną przemyślicie wszystkie za i przeciw i jestem niemal pewny, że decyzja o odejściu nie będzie juz taka oczywista...Siła przyzwyczajenia jest przeogromna i te krawaty układające nową ofertę bardzo dobrze o tym wiedzą

 

 

Hmmm... nie chcialbym złosliwy, ale jesli nei oni sa głupi to kto jest? Bo najwyraxniej ktoś tu musi byc niespełna rozumu zeby płacić taką kasę za parę meczy w tygodniu czy film który możn sobie pożyczyć - np od kolegi. Ja w październiku zrezygnowałem z C+ i kupiłem ojcu najtańszy Polsat. Sobie nic nie zostawiłem - jadę na necie i jak napisałeś siłą przyzwyczajenia przywykłem do tego rozwiązania i uważam że jest całkiem ok. Wybrałem - albo mam net albo platforme bo znam ciekawszy sposób na wydanie 150zł niż na pompowanie skarbonki Ronaldu , Dunaldu czy innemu kaczaldu kopiącemu piłeczkę. Kanałów filmowych czy przyrodniczych nie trktuje poważnie bo ich oferta w typie setny odcinek noweli o surykatkach urąga trochę inteligencji normalnego człowieka. Tym bardziej że głównie siedzę na kanałach info więc teoretycznie starczyłaby mi tnk w cenie 10zł/mc przy subskrypcji na 24mc - jak to jeszce chyba niedawno było.

Mam pytanko - a nc+ dziala jeszcze pod splitterami? Mi się ostał i nie wiem co zrobić i tak się zastanawiam czy to opchnć czy zostawic na czarną godzinę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 109 zł mam szansę uzyskać C+ Platinum + HBO? A wiesz jak jest z multiroomem?

 

podbijam

 

Nie wiem jak jest z MR, mnie to nie interesuje.

Taką opcję dostałem, ale nie zgodziłem się, bo chcę ją za 99 złotych.

Może ugram to zerwaniem umowy z N.

 

P.S. Idiotyzmem jest również to, że nie można przejść na niższy pakiet... Universe+ (bez premium i HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam wcześniej . że komuś zaproponowano za dodatkowe HBO - 30 zł. ?? jakom cudem taka kwota, skoro mam przed sobą dokument z ich strony - dot, regulaminu z dnia 19 marca 2013 r ze pakiet HBO kosztuje 25 z ł ??? o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...