Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

. Na szczescie jest internet i mozliwosci obejrzenia nowosci filmowych oraz meczow pilkarskich. .

 

Taaaaa... oglądanie przez neta:)))))

Ogłądałem w ten sposób przez kilka lat i żałuję bo zepsutego wzroku nic mi nie zwróci. jakość nawet na dobrym łączu pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nie wspomnę o zacinaniu, co przy popularniejszych relacjach jest normą. A juz LM czy mecze Barcy lub Realu...znalezienie choćby tnącego streamu graniczy z cudem

 

Niestety kibice nie mają za bardzo wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to jakaś żałosna kompromitacja. Teraz jako klient CP dumnie się uśmiecham w stronę NC+. (dyrektorów i pracowników) Za 110 zł można mieć Premium w CP, choć brakuje 7 kanałów Canal+ Premium i może czegoś jeszcze. To znacznie lepsza oferta dla nie zbyt wymagającego klienta, który nie potrzebuje tylu bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gold+HBO 129zł mniej nie chcieli mi zejść ,ale płaciłem 117 /tylko,że miałem cinemax dodatkowy wykupiony / w sumie będzie 12 zł wiecej ale mam troche kanałów z cyfry a na npremium i tak kicha była,już śmiga

czyli nie dostałeś nawet grosza rabatu - gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem z cenami muszą zjechać, bo szybko zubożeją. Być może ich strategia jest jednak taka, że nie nastawiają się na pozyskanie nowych klientów (stąd tak wysokie ceny dla nich) a stawiają przede wszystkim na utrzymanie obecnych i dla nich będą znaczne obniżki cen za nowe pakiety. O tym jednak przekonamy się za jakiś czas, pewnie niedługo. W każdym razie teraz na gorąco nie ma sensu przechodzić do nc+ jeśli oczywiście nie stanowi dla kogoś problemu płacenie 150-200 zł/m-c.

 

Rozważmy całą sprawę w ten sposób: Do tej pory w Cyfrze+ pakiet ze wszystkimi istotnymi treściami, tj. Superpremium HD, i to nawet z MR, można było dostać za 100 zł. Co teraz maja do zaoferowanie więcej w nc+ do zawartości tego pakietu? LM, znacznie mniej chodliwą LE, ligę włoską (zapewne mniej popularną od ligi angielskiej, hiszpańskiej a nawet specyficznie naszej słabej Ekstraklasy) oraz prawa do wytwórni po n-ce. Teraz zauważmy, że jeszcze nie tak dawno temu te prawa były w Canal+ i czy po ich utracie spadły ceny tego pakietu? Raczej nie! Tutaj więc żadnego wielkiego comebacku nie ma. Podsumowując za nowy pakiet Superpremium HD, tzn. Prestige HD + paczka HBO naprawdę nie opłaca się dawać więcej niż 110-120 zł i to razem z MR. I to zapewne będzie wszystko, na co nc+ będzie sobie mogła realnie liczyć, aby dokonać masowej migracji obecnych abonentów Cyfry+, szczególnie tych z wyższymi pakietami.

 

Kolejna sprawa to MR. Podstawowym celem działalności każdej platformy satelitarnej powinno być pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dotychczasowych klientów, tzn. dostarczanie im sygnału Pay-TV za opłatą. Czynienie jakichś przeszkód w tym zasadniczym celu działalności platformy satelitarnej poprzez ograniczanie technicznych możliwości odbioru sygnału to totalnie nieporozumienie! Każda platforma powinna oferować bez gadania pełny wachlarz aktualnie możliwych sposobów dostępu do swojego sygnału z nowoczesnymi na czele a klient mieć możliwość wyboru tego sposobu, który mu odpowiada, pod względem posiadanego sprzętu i zakresu swoich zainteresowań szczegółami oferty. Oczywiście zwalczanie różnego typu piractwa też powinno być ważne ale czy nie można tego zrobić skutecznie także przy takim podejściu do sprawy? To rozwiązałoby chyba sparowanie kart z modułami CI+, które byłyby rozprowadzane obok dekoderów własnych platformy, jeśli ktoś ma własny sprzęt zdolny je obsłużyć i tyle. Klient wybierałby zaś opcję, która mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakas konkretna oferte migracyjna, rozumiem,ze nowa platforma musi najpierw nalapac jeleni, ktorzy nawet za 500 zl podpisza umowe ;D

BTW @PLAYZONE swietni podpis, niektorzy to juz totalnie poglupieli, nie mowiac juz o telefonach o polnocy kiedy bedzie nowa oferta Idiots, idiots everywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zależy jak na to patrzeć. Ja w tej chwili mam cyfrę i n. W Cyfrze+ za pakiet canal+kompakt + MR płaciłem 78 zł. W N za pakiet miniFull+MR Premium+ jakieś dodatki + Wimp płaciłem 150 zł. Razem daje to 228 zł. Teraz zaoferowali mi 179 zł za all, gdzie jeszcze są wszystkie kolekcje Vod + kanały dla dorosłych + MR w cenie. 50 zł mniej, więc chyba nie jest najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły kabaret dzwonię pytam o Cartoon Network i Boomerang a facetka tłumaczy że zarząd nc+ podjął decyzje że nie doda tych kanałów z powodu przemocy jaką prezentują co to za tłumaczenia są cyrk jakiś.

i bardzo dobrze

widziałeś kiedyś Cartoon Network?

ten kanał nie nadaje się dla dziecka

 

a coraz więcej programów na Boomerangu jest przenoszonych z anteny CN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zależy jak na to patrzeć. Ja w tej chwili mam cyfrę i n. W Cyfrze+ za pakiet canal+kompakt + MR płaciłem 78 zł. W N za pakiet miniFull+MR Premium+ jakieś dodatki + Wimp płaciłem 150 zł. Razem daje to 228 zł. Teraz zaoferowali mi 179 zł za all, gdzie jeszcze są wszystkie kolekcje Vod + kanały dla dorosłych + MR w cenie. 50 zł mniej, więc chyba nie jest najgorzej.

Trzeba być bardzo rozrzutnym albo nie mieć na co wydawać kasy żeby dawać się robić w balona na taką sumkę, ale cóż. niektórzy zamiast mózgu mają chyba ciekłą papkę. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt z nowych klientów nie podpisze umowy z nc+. Bo klient się rozgląda. Pójdzie do CP i zobaczy dużo dużo więcej programów i taniej, a jak zobaczy kilka programów w nc+ i takie ceny to nie podpisze umowy z nc+.

 

Jedynie nc+ może liczyć na ludzi migrujących, ale odpływ i tak będzie spory. Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie żużla to będzie on na nSport i czasami TVN Turbo.

 

http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34592 ... na-jakosci

 

Odnośnie cen... Ludzie spokojnie! Nie jest tak źle. Było pewne, że będzie drożej no, ale w końcu dochodzą LM, LE, Seria A, Liga żużlowa i masa nowych propozycji filmowych, premier itp.

Obecnie płacę w sumie 78,40 za Optimum Canal+ (53,50zł 10msc i 2msc po 107zł) Multiroom 0zł, Pace za darmo, Philips za 5zł i HBO za 19,90zł.

 

Teraz pewnie będzie potrzebna mi Platyna (jakieś 89-99zł) Multiroom (pewnie da się za 0zł) i HBO powinno być bez zmian, że przy zoobowaiązaniu po 19,90. więc jakiejś tragedii nie ma... Liczyłem się z takimi kosztami.

 

Odnośnie wejścia nowych kanałów:

 

"

1. Kanały: Canal + Family, Canal+ Family 2, Canal + Film, Canal+ Film 2, Canal + Sport , Canal+ , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +.

2. Usługa Muliroom z dekoderem Media Box dostępna będzie od 5.04.2013"

 

I bez napinki!!! 90% piszących, że idą już do Polsatu i tak przejdzie do nC+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba się już przenosić do nc+

Ja mam dobrą ofertę w nce za 60zł. Skończy się umowa w lipcu to się zobaczy, może ceny pójdą w dół. Może CP coś dorzuci do oferty, a ja mogę jeszcze skorzystać z super oferty Vectry lub UPC z internetem 30MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowych klientów na bank nie przyciągnie nc+, gdyż gdyby mieli przyjśc przyszliby już dawno do n lub C+. Teraz po tych cenach i wy[beep]u kilkunastu programów pójdą tam gdzie więcej.

 

Paradoks polega na tym, że tam gdzie więcej czyli CP jest znacznie taniej. Gdzie tu logika?

 

Mówi się, że się: gdzie się zaczyna MON tam brak logiki. Tak samo będzie z nc+. Gdzie nc+ tam brak logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...