Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Numer na infolinię c+ (tylko ci odbierają) 22 310 45 45 ;-) Jeżeli nie będzie promocji na canal+ platinium plus HBO za góra 120 zł i migracja na dotychczasowym sprzęcie, bay bay "nowa definicjo rozrywki" i dylematy się skończą definitywnie...

 

Mi ten zestaw dawali dzis za 109 złotych i tyle możesz ugrać. Na 99 zeta platinum bez hbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że cała pakietyzacja była podawana na tym forum już kilka dni temu przez użytkownika Hugo.

Pisał, że Canal+Sport będzie w dwóch najwyższych (najdroższych) pakietach oraz że każdy przejdzie automatyczną migrację na którą albo będzie mógł się zgodzić albo wysłać wypowiedzenie.

 

Mało kto wierzył, bo ta pakietyzacja to dramat. Wiedziałem, że będą narzekania i podwyżki (żadne zaskoczenie) ale że będzie aż tak źle ...

Obecnie miałem Canal+Kompakt za 60zł (umowa podpisana ponad rok temu) i do tego Multiroom za 20zł. Żeby zachować paczkę Canal+ musiałbym się zgodzić na 100% podwyżkę (Canal+Platinum 119zł) :)

Wiadomo, że dla migrujących wymyślą jakieś zniżki ale co mi po tym, że zjadą z Canal+Platinum ze 119zł do 99zł ? To dalej będzie 40zł !! więcej od tego co płacę teraz, więc to jakieś żarty...

No bo nie wierzę, że dadzą mi rabat ze 119zł na 79zł na Canal+Platinum a tylko na taką ofertę mógłbym przystać...

 

Płatna telewizja bez Canal+ (sportu) mnie w ogóle nie interesuje, także pozostanie mi DVB-T :)

Jak pisałem że n-ki nie zlikwidują tylko wprowadzą równoległą ofertę aż do wygaśnięcia umów to mnie na tym forum wyśmiewali.

A na stronie nki pisało jak byk że oferta będzie minimum do końca kwietnia.

Ja nie jestem przyzwyczajony do nki. Mam jeszcze DVB-T i moduł CP który mogę w każdej chwili opłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Lewy przejdzie do Rosji albo do Turcji to co wtedy ? :D

 

co do nowej ofert to jest kpina, pakiety w stylu groch z kapustą, skąd ta moda na familijne pakiety ? większość chce premium sport albo premium film tylko i wyłącznie bo śmieci są w dvb-t. Kiedyś był jeden canal+ i cały czas było co oglądać i nikt nie miał żadnego dylematu a teraz 250 kanałów i w 90% wszędzie reklamy co chwila. To ma być premium ? Ten pakiet universe+ za 59 zł to jest śmiech na sali. Żadnych canal+, za to same same zapychacze.

Ceny za ich dekodery też wzięte z sufitu, dobry multiroom out, własne tunery out. Gdzie ta rewolucja ? Miałem zostawić numer kontaktowy ale już mi się odechciało nowej platformy. To co mnie interesuje kosztuje teraz 199 zł a wcześniej było za 99 zł. Ktoś pomylił kraje i zamiast Polski odpalił ofertę na Emiraty arabskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na infolinię c+ (tylko ci odbierają) 22 310 45 45 ;-) Jeżeli nie będzie promocji na canal+ platinium plus HBO za góra 120 zł i migracja na dotychczasowym sprzęcie, bay bay "nowa definicjo rozrywki" i dylematy się skończą definitywnie...

 

Mi ten zestaw dawali dzis za 109 złotych i tyle możesz ugrać. Na 99 zeta platinum bez hbo

 

Czyli Platinum za 99zl- nie ma tragedi jeszcze z miesiac i bedzie po 89zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na infolinię c+ (tylko ci odbierają) 22 310 45 45 ;-) Jeżeli nie będzie promocji na canal+ platinium plus HBO za góra 120 zł i migracja na dotychczasowym sprzęcie, bay bay "nowa definicjo rozrywki" i dylematy się skończą definitywnie...

 

Mi ten zestaw dawali dzis za 109 złotych i tyle możesz ugrać. Na 99 zeta platinum bez hbo

 

 

W cenie były dwie karty i jakiś tuner, może PVR? Przy takim obrocie sprawy można podjąć rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer na infolinię c+ (tylko ci odbierają) 22 310 45 45 ;-) Jeżeli nie będzie promocji na canal+ platinium plus HBO za góra 120 zł i migracja na dotychczasowym sprzęcie, bay bay "nowa definicjo rozrywki" i dylematy się skończą definitywnie...

 

Mi ten zestaw dawali dzis za 109 złotych i tyle możesz ugrać. Na 99 zeta platinum bez hbo

Czyli za 109 zł mam szansę uzyskać C+ Platinum + HBO? A wiesz jak jest z multiroomem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o godzinie 11 przedluzylem umowe w nc + na takich warunkach:

 

18 miesiecy all inc - 179 zl

do tego wimp 19 zl

4 kanaly mezzo 5 zl

 

mam wszytko oprocz 3 serwisow vod erotycznych i vod da vinci

 

Multiroom na 18 miesiecy dostalem za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zobaczę do kwietnia czy faktycznie nie zjadą mocno z tymi cenami dla obecnych abonentów Cyfry+, bo jest jednak bardzo prawdopodobne, że inaczej byłaby masowa ucieczka klientów. Weźcie bowiem pod uwagę, że obecnie nie ma po co do nc+ przychodzić po pakiety non-premium, bo oferta CP zjada je na śniadanie. Z drugiej strony masa ludzi brała podobno niskie pakiety z Canal+ dla sportu i filmu a dla ich obecna oferta nc+ oznacza podwyżkę o...~100 zł! Jeśli się nic nie zmieni, to nc+ skończy za rok z milionem abonentów skłonnych płacić 150-200 zł za ofertę premium w Polsce i fuzja Cyfry+ z n będzie wtedy oznaczać...likwidację Cyfry+! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że strasznie majętni ludzie tutaj pisują. 150zł, 179zł itp; czyli prawie 2tys zł rocznie za TV? Nieźle :thumbup:

 

Są i tacy w Polsce. :) Szczerze to też mnie stać, żeby wydać takie pieniądze. Jednak myślę trzeźwo i wiem, że nie można myśleć tylko o własnej pupie i wygodach, ale także o rodzinie, mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja otrzymalem nastepujaca oferte (migracja z n) Pakiet Platinum + HBO + Cinemax - 144zl. Poczatkowa cena zaproponowana przez konsultanta 119 + 30 +15 = 164zl...

 

 

Czy musisz wymieniać sprzęt?

 

Nie. Moge pozostac przy obecnym nBoxie turbo. Konsultant powiedzial mi ze jesli bede chcial to moge wymienic dekoder ale to bedzie mnie kosztowalo 200zł... Na razie jednak nie ma opcji wymiany w systemie (co kolwiek to znaczy)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...