Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sobie poczytać jakieś info a tu tylko spekulacje... Kurde niektórzy to chyba mają biały monitor już z podniecenia....

Całe dnie na forum klikając f5 i czekać na nowy post.

Temat jest o przeciekach i miepotwierdzonych info! Czyli np "byłem na szkoleniu i bedą pakiety po tysiąc złotych" a nie że a może to a może tamto. Kto chce przeczytać ten wątek to ręce mu opadną. Nie chodzi o to że jestem sztywny jakiś bo potrafie sie śmiać i żartować ale bez jaj. To jest fanatyzm i pewnie Ci z nc+ sie cieszą jak głupi z was. Wrzuććie na luz albo niech admin wy[piiii]li ten wątek to bedą pisać nie wiem gdzie. Jak im miejsca braknie to sie chwycą do cyfrowego Polsatu i tam bedą na[beep]zielac kto wiecej postów nastuka a mody świra dostaną i zamkną całe forum i będziecie pisać w notatniku.... Echhhh ludzie ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie cena mozemy konkurować. Oni maja juz nawet dyski 2Tb!

 

To już wiesz dlaczego u nas nie ma dysków 2 TB. Zresztą co by Ci to dało? Tylko to, że mógłbyś zapchać taki dyski, ale już obejrzeć wszystkiego co na nim jest byś nigdy nie dał rady. No chyba, że jesteś Ferdkiem Kiepskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator zapowiadał,że tuż przed 10,albo chwilę po,temat zostanie zamknięty.może czas już się pożegnać.panowie, super bawiłem się czytając posty tutaj :shock::lol2: ,a czasami krew mnie zalewała :/ . do zobaczenia w innym temacie,tuż po starcie nc+ i potwierdzonych informacjach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy przeglądający ten dział: _Doman_, adamkif, adamtoja, BasteKSG, bat, bielus1, Bojanek, bolosr, booboo, charlie, cyfer0, Dafy, damiannc, damianprz, damson, danielqs, dataz, ddlugii, deejay.m, dillinger79, duda007, Duszek, ebola1972, Elmo, Emil.1603, Fallncr, FazaFm, Feniks1983, furi_dp, Glorusek, gregry608, HANS 22/SAT, HansuHansu, hanys, ircios, jajo9, jedrus25, joequarry, Julek1982, jurdziol, jw23, k.szewcu1985, Kaczo, karammustaf, Kiler, kkzzxx, kocik89, kodif, koot, korek2, Krash, kreciolboss, kristof1992, Krystian_83, Krzychooo, lasek89, lucas2go, LukWil, maciej87, MaciejWu, maniekAG, mar12301, Marek, Marek76, mariusz5891, maszyniasty, max77, mazbog, mdmdm, mooleda, Mr.Hankey, mulik, mxkrzysiekmx, nowmat, ojciecmateusz, o|af, p_suchy, pacio1220, patro, Pawio, peen, Peiha, PiterZonta, PLAYZONE, plockier, profik, puszek78, raffpak, referee, roadway, robtomas, rottweiler, rpolak99, Ryczard, Sajmonella, Sat, savann, serialnik, serwus, Sportowiec, taomeek, Tomas73, TomGalactus, tomhd, tycobb, Usiek, vabasto12, Wiking, wujektom, zuk87, zybedeusz i 747 gości :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...