Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba być wyjątkowo naiwnym aby liczyć, że na tej fuzji zyska klient. Nic gorszego nie mogło nas spotkać. Dwóch w miarę zażartych konkurentów przybiło ze sobą piątkę, a tam, gdzie konkurencja marna, tam ceny wysokie za marny produkt. Szkoda, że eNki nie wykupił ktoś trzeci, poważny gracz z grubym portfelem, mogący skutecznie konkurować z Cyfrą.

 

Trudno się z tym nie zgodzić,

poza tym w spocie rozbawiło mnie hasło "...i technologia, której dotąd nie było" - hmm może w Cyfrze nie było, bo w N - był najlepszy w Polsce serwis VOD z prawdziwego zdarzenia, serwisy internetowe z programami na życzenie, serwis Wimp z muzyką na życzenie w dekoderze i na urządzenia przenośne, było nagrywanie, time shifting, YouTube, radia z całego świata, faktury wysyłane na dekoder itp. Teraz będzie to podane w jakiejś nowej formie? Tego nie wiadomo, ale zapewne za wyższą opłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ceny będą z kosmosu. W cyfrze za pełny pakiet trzeba było zapłacić ok 150zł w n to samo, a więc jak ktoś będzie chciał mieć full to za pewne będzie musiał zapłacić około 250zł miesięcznie. Do 100zł miesięcznie dostaniemy jakiś wybrakowany pakiet z bzdetami. Brak konkurencji jeśli chodzi o technologię satelitarną troszeczkę uszczupli nam portfele.

Osobiście posiadam UPC i jeśli udostępnią dzięki tej fuzji ligę mistrzów to zostaje w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu dywagacje maja dwie strony medalu. Fuzja zabija konkurencyjności i grozi wysokimi cenami ale na szczęście istnieje Polsat cyfrowy który ma solidna pozycje i target u niezbyt zamożnego odbiorcy. Jak NC+ da podstawowy pakiet za jakieś wysokie pieniądze a wszelkie premium dodatkowo w kosmicznej cenie to nikt do nich nie przyjdzie a starzy klienci pouciekają jak tylko będą mieli taka możliwość. Czasy są ciężkie społeczeństwo ubożeje - nie sądzę by NC+ dało wysokie ceny bo to tylko napędzi klientów Polsatowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być wyjątkowo naiwnym aby liczyć, że na tej fuzji zyska klient. Nic gorszego nie mogło nas spotkać. Dwóch w miarę zażartych konkurentów przybiło ze sobą piątkę, a tam, gdzie konkurencja marna, tam ceny wysokie za marny produkt. Szkoda, że eNki nie wykupił ktoś trzeci, poważny gracz z grubym portfelem, mogący skutecznie konkurować z Cyfrą. Teraz, konkurencja jest praktycznie zerowa, więc skończą się fajne promocje, niedrogie pakiety z full sportem itp. W każdym pakiecie dadzą wszystkiego po trochu, aby ktoś, kto lubi sport lub filmy, musiał kupować ten najdroższy.

Jeśli dotąd pakiety były niedrogie to ja ci dziękuje. Tanie nie były. Może rzeczywiście jestem naiwny, ale mam nadzieję, że operatorzy wykorzystają fuzje do pozyskania niezamożnego klienta. Obniżenie cen zawsze przynosi przypływ abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego typu dywagacje maja dwie strony medalu. Fuzja zabija konkurencyjności i grozi wysokimi cenami ale na szczęście istnieje Polsat cyfrowy który ma solidna pozycje i target u niezbyt zamożnego odbiorcy. Jak NC+ da podstawowy pakiet za jakieś wysokie pieniądze a wszelkie premium dodatkowo w kosmicznej cenie to nikt do nich nie przyjdzie a starzy klienci pouciekają jak tylko będą mieli taka możliwość. Czasy są ciężkie społeczeństwo ubożeje - nie sądzę by NC+ dało wysokie ceny bo to tylko napędzi klientów Polsatowi

To prawda ubożeje. Sami do mnie zdzwonili i poprosili. Wiec przedłużyłem. Na moich warunkach?

I jakoś nie jestem z tego powodu szczęśliwy. Wygląda na to, że to co miało być 21 odłożyłem w czasie na później. Oczywiście, że później będzie można zmigrować do nowej oferty ale straci się rabaty, zniżki bez względu na to, jak to zwą, co się w tej chwili ma. Bynajmniej tak to zrozumiałem. Ale po co mam migrować, skoro teraz mam prestiż i cokolwiek się wydarzy będzie mi dobrze. Nawet bez tej noweli, bez LM, i innych podobnych kanałów - wynalazków.

Z drugiej strony, gdyby tak było, to by była "polityka śmierci" dla nowej nc+.

Jestem przekonany, że jednak będą namawiać, przekonywać do nowej "starej platformy".

I znowu zacznie się po nowemu zabawa w negocjacje. O cudownym sprzęcie, możliwościach - a więc same achy i ochy.

Miłej zabawy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przypomina brednie reklamowe startujacej n-ki.

Tanie pakiety po 16zł, wybór , łatwość dopasowania d potrzeb.... szybko okazało się, że trzeba kupić conajmniej 2 pakiety, aby mieć przegląd to 3-4 . Te 16 szybko stały się bujdą. I taniość (łatwość konstrukcji własnego pakietu) poszła się....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie, jak przy migracji z cyfry do nc+ będzie się sprawował dekoder PVR 500 GB. Przecież on już teraz nie daje rady z marnymi serwisami internetowymi. Jak on sobie poradzi z rozbudowaną ofertą serwisów znanych z n?

Jak nie dostanie jakiegoś sensownego softu to będzie tragedia. Sprzętowo nie jest przecież taki zły. Oby nie dopuścili tych samych ludzi do softów którzy do tej pory się tym zajmowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Tak jak pisałem w poprzednich postach miałem problem gdyż umowa kończyła mi się w marcu,została wymówiona,a od początku lutego nie było żadnych prób kontaktu ze mną ze strony C+.Stąd był mój dylemat,czekać na NC+,czyli niewiadomą,czy migrować do CP.Uspokoił mnie mod bogdan425,stwierdzając,że C+ odezwie się do mnie na pewno.W czwartek pierwszy telefon,trochę przepychanek,oferty lepsze niż dla nowych klientów.[bylem w szoku]Propozycja pierwsza to pakiet Komfort za 51PLN na 12 miesięcy +MR gratis.Pomny waszych rad na tym forum zdecydowałem się na Kompakt na 13 miesięcy za 38PLN +MR gratis i jakieś dodatkowe kanały na okres trzech miesięcy.Dlaczego?Konsultantka zagwarantowała mi możliwość migracji do NC+ do końca kwietnia,ale jednocześnie nie dała gwarancji na możliwość przejścia z pakietu droższego w C+ do pakietu tańszego w nowej platformie.Próbowałem coś się dowiedzieć o nowej ofercie,stwierdziła,że im nic nie wiadomo.Nie udało mi się uzyskać także MGM na sześć miesięcy,miła pani stwierdziła,że ta opcja już nie jest dostępna?To tyle w temacie,może ta wiedza się komuś przyda jeżeli jest w podobnej sytuacji.Jeszcze dodam,że kontaktowałem się z CP,mają ofertę dla migrujących z innych platform,przedstawiłem ją w trakcie rozmowy z C+,może dzięki temu tyle dostałem w bonusie,pozdrawiam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przypomina brednie reklamowe startujacej n-ki.

Tanie pakiety po 16zł, wybór , łatwość dopasowania d potrzeb.... szybko okazało się, że trzeba kupić conajmniej 2 pakiety, aby mieć przegląd to 3-4 . Te 16 szybko stały się bujdą. I taniość (łatwość konstrukcji własnego pakietu) poszła się....

Ta oferta była świetna, bo kupowałeś co chciałeś. Pakiet informacja i rozrwyka za free i dwa pakiety na których Ci zależy9 np. sport i kultura ... za 32 zl mialeś co chciales i nie placiles np za muzyke ktora cie nie interesowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że Wy już wszystko wiecie :) Widzę, że nawet konkretne ceny tu padają. 250zł za full pakiet. No, no... Może 600zł za fulla? I dekoder na wynajem za 100zł/msc? No i okroją trochę ofertę premium. Połowę praw sportowych i filmowych sprzedają Polsatowi, bo im brakuje, bo do fuzji muszą dopłacić trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam wszystkich, jeżeli owe pytanie już padło. Czy nc+ będzie odbierała na starej antenie Hot-Bird? Możliwość migracji z C+ do nc+ będę miał? (Taka sytuacja, że umowę podpisałem w październiku i dostałem 6 miesięcy za free, co oznacza, że za telewizje jeszcze nie płaciłem). :jupi: Kolejne pytanie jest takie, że mam pakiecik Canal+Kompakt, a więc mam całą rodzinę canal plusow. Skoro po 21 kwietnia nie będzie Canal+Weekend, Canal+3D to dostanę te Canal+Family, Family2 itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta była świetna, bo kupowałeś co chciałeś. Pakiet informacja i rozrwyka za free i dwa pakiety na których Ci zależy9 np. sport i kultura ... za 32 zl mialeś co chciales i nie placiles np za muzyke ktora cie nie interesowała

Była tak świetna że n musiała się sprzedać :) Taki podzial był dobry dla n a nie dla abonenta. Jeśli nie chciałeś muzyki to nie miałeś też TVN Style i Travel&Living. Prawda była taka że przeciętna rodzina musiała wziąć full w max. cenie. W n nie było wyboru, wybór był w C+ i CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie poczekajmy do 21 marca to raptem 11 dni i wszystko się wyjaśni !!! Teraz wszyscy gdybają sieją plotki itp kto będzie chciał to sobie weźmie albo CP albo nc+ lub Kabel jeśli jest taka możliwość. Czytam forum i jestem przerażony tym co niektórzy piszą CZAS POKAŻE i to lada dzień jakie ceny jakie pakiety i co w tych pakietach a tak to możemy gdybać i gdybać prawda ?!.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś, Canal+Gol weekend i 3d przechodzą rebranding, więc nie wciskaj kitu.

 

przechodza dla NC+.

w starych ofertach pozostaje bez zmian.

nie przechodze do NC+ zostaje mi to co mialem-takie bylo info.

wiec facetowi programy nie znikna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...