Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekamy zobaczymy czy twoje rewelacje się sprawdzą brudnykwiatek. Mnie interesuje tylko oferta premium, pakiet kanałów tematycznych nawet najbardziej wypasionych za 59zł mnie nie interesuje, choćby było i 50 kanałów HD pamiętajmy że z tego 90% to będą marne gnioty co 15 minut przerywane reklamami, a HD w wielu z nich to będzie upscalowane SD 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panów jasnowidzów, to jest mój pierwszy post ale obserwuję ten wątek od trzech tygodni i mam mocne przesłanki aby twierdzić, że data od 18 d0 20 jest prawdopodobna tak twierdzą ''ludzie z otoczenia konsultantów". Jednak patrząc na to obiektywnie jedyną logiczną datą jest 8 kwiecień .

Z punktu widzenia klienta najważniejszy jest jednak podział pakietów i chciałbym aby przedstawili panowie swoje pomysły i wizje pakietów nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start nowej platformy nastąpi 1 kwietnia...od następnego weekendu zgodnie z Waszymi przypuszczeniami ruszy w mediach, tv , prasie , necie wielka kampania informacyjna... początkowo będzie to kampania wizerunkowa nowej marki i kanałów własnych, a później kampania związana z przedstawieniem oferty i promocją

 

Może coś być na rzeczy, bo mi też obiło się o uszy, że od przyszłego tygodnia planowane są działania informacyjne na temat nc+. Wtedy też możemy dowiedzieć się także, jak będzie wyglądała sytuacja z tzw. kanałami własnymi, bo operator ma informować, że tylko w nc+ najlepszy sport i najlepsze filmy. Niewykluczone, że podczas kampanii pojawi się także oferta migracyjna dla abonentów "n" i C+. Przygotowana ma być też specjalna infolinia dla abonentów. Ale na razie bez emocji proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...moje słowa wywołają zapewne sensacje, ale...

Jedni zaraz mnie skrytykują, ale ja swoje wiem...

Nie mogę powiedzieć, skąd mam tą info, bo grozi mi kara pieniężna za sprzedanie info, ale....

Start nowej platformy nastąpi 1 kwietnia...od następnego weekendu zgodnie z Waszymi przypuszczeniami ruszy w mediach, tv , prasie , necie wielka kampania informacyjna... początkowo będzie to kampania wizerunkowa nowej marki i kanałów własnych, a później kampania związana z przedstawieniem oferty i promocją.

W nowej ofercie całkowicie zmieni się ramówka Canal+, będą inne godziny emitowania premier, itd. Cały Canal+ zmieni się całkowicie... Dołączy kilka nowych kanałów, których nie ma jeszcze ani w N, ani w Cyfrze+. W dniu startu nc+ ma być w ofercie ponad 50 kanałów HD.

I naprawdę nie przeżywajcie, że ceny Was zabiją, bo wcale nie będzie tak źle... a oferta za 59zł na pewno Was powali.

Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie, ale naprawdę będzie dobrze!

Jesli nawet to info jest wymyślone... to jest najsensowniejszą infromacją w tym temacie gdyż:

1. Na święta nikt w punkcie nie będzie się zarzynał jak świnia aby obsłużyć tych wszystkich ludzi... a 1 kwietnia ładnie wypada w poniedziałek :smile:

2. To że Canal+ się zmienia już widać więc też info ma jakieś swoje podłoże...

3. Myślę że nowe kanały muszą być aby zaskoczyć czyms konkurencję tzw "mam i ja..." :D

4. No i najważniejsze... kanały HD... nie ukrywajmy że N'ka sama ma 40 kanałów HD... wiec dobicie do ponad 50 przy fuzji to żaden problem :brawo:

 

... mnie osobiście interesuja TYLKO kanały HD :D

 

Coś się dzieje? http://enceplus.pl/

Strona powstanie na domenie ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie chcę wierzyć w to, że nc+ cenami będzie zbliżone do n. Cyfra+ zawsze była droższa od n i prędzej uwierzę w ceny na poziomie Cyfry+.

Tyle tylko, że głównymi zarządzającymi zostali goście z n, więc może chcą zastosować podobną politykę co w n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że 1 kwietnia to jest drugi dzień Świąt Wielkanocnych (prawie nic nie może być czynne wtedy), Lany Poniedziałek i Prima Aprillis. A do tego miałaby dojść data uruchomienia NC+? Ta data jest niemożliwa z wielu powodów. Niestety raczej znowu nie udało się trafić. Kto ma kolejną datę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, że 1 kwietnia jest święto. Cyfra+ odpalała swoja rewolucje HD, czyli wszystkie tematyczne kanały w jakości HD 11 listopada, też w święto, i żyje :D

 

Ale mówiąc poważnie... 1 kwietnia może oznaczać jedynie, że od tego dnia oficjalnie będzie aktywna nowa oferta (np. nowa ramówka Canal+ z prawami po "n"). W tym przypadku święta w niczym nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie - więcej osób siedzi przed telewizorem, więc dostrzeże zmiany w Canal+ :D

 

A po drugie kampania informacyjna ma ruszyć wcześniej. Niewykluczone, że wtedy też będzie można dokonać migracji do nowej oferty. A w ogóle czy wy myślicie, że w pierwszym dniu startu ludzie pobiegną do punktów C+ i "n"? Marzenie... ludzie niechętnie zmieniają swoje oferty telewizyjne, gdy są z nich zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie... tak tu jest zamieszczać jakieś info.

Start platformy zaplanowany jest na 1.04, co logiczne jest, że 1.04 nikt nie podpisze umowy, bo punkty są zamknięte. Więc sprzedaż ruszy 2.04.

Widać, że mało kto z Was ma pojęcie w marketingu... Dzień 1.04 został wybrany dlatego, by w kolejnych latach świętować urodziny nc+ zawsze 1 kwietnia...a to, że w tym roku 1.04 to Święta to cóż... ludzie będą w domu, przed Tv, będą mogli na spokojnie zapoznać się z ofertą itd. Pamiętajcie, że nad tym pracuje sztab wykształconych ludzi, którzy wiedzą co robią... Gdyby start nastąpił 2.04 to byście zaraz bombardowali wszystkie infolinie/punkty/ strony internetowe itd. a tak dozują Wam emocje...

Szczegóły zostaną ukazane w necie, we wtorek będziecie najwyżej dzwonili po szczegóły/kruczki/itd.

Wystarczy trochę pomyśleć...

 

A...i dopowiem, bo zaraz i to mi wyrzucicie. W pierwotnym poście napisałem, że start będzie 1.04, ale po lawinie Waszych komentarzy zmieniłem na 2.04. Uzasadnienie powyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilos: Rozróżnij start "produktowy" i start "ramówkowy". Akurat święta dla startu nowej ramówki Canal+ byłoby jak najbardziej dobrym posunięciem - wtedy Polacy mają czas na oglądanie telewizji. A po drugie. Uwierzcie... na nc+ czekają głównie telemaniacy ze Satkuriera. przeciętny Kowalski jakoś mniej podnieca się tymi zmianami. Jak będą dobre to z nich skorzysta, jak nie to nie ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze cos na rozwolnienie wezmiecie , wystopujcie czlowieki gimbusy wrozki i czarodzieje , nikt znow nic nie mowi a wy wyciagacie swoje krysztalowe kule i machacie tymi raczkami PO CO !!jedno jestem pewien tv ezo mozecie otwierac ,tylu tu znawcow z was :) .... taki off na wesolo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A...i dopowiem, bo zaraz i to mi wyrzucicie. W pierwotnym poście napisałem, że start będzie 1.04, ale po lawinie Waszych komentarzy zmieniłem na 2.04. Uzasadnienie powyżej...

Tak, w rocznicę śmierci papieża. Skończ waść, wstydu oszczędź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy trochę pomyśleć...

Kolejne wcielenie forumowego APS-a jasnowidza :) Ulotki, boxy, daty mu się nie sprawdziły to założył kolejny nick. Łatwo poznać po wstawianiu co kilka słów wielokropków co jak mniemam ma wprowadzić aurę tajemniczości i niedopowiedzenia. APS też lubił wspominać o myśleniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma do tego rocznica smierci papieza??

moj dziadek tez kiedys umarl i jakos panstwa sie nie zamyka na ten dzien

start bedzie ogloszony w marcu a porzadki na tr. od kwietnia...i tyle..

jacy nowi klienci??tu chodzi glownie zeby tych z C+ i N przeniesc bez zbyt duzych strat..

nowi to beda na koleje swieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...