Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo po prostu jej nie miales nigdy w rekach , taki misz masz cenowy kazdy moze sobie napisac byle by nabic posta i zaslynac na fantazyjnym forum , sam watek mowi za siebie piszemy o niepotwierdzonych wrecz fantastycznych rzeczach , wiec dla mnie Twe info to czysty FAKE :) cenowy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

:) Wierzysz lub nie wierzysz, Twoja sprawa. Oczywiście, że mało osób uwierzy bez screena. Ja takim nie dysponuję, więc możecie sobie pisać co chcecie.

 

A ja będę się śmiał z takich osób w momencie ujawienia treści ulotek:) Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Napewno nie było takiej informacji.

 

Przecież napisałem chwilę wcześniej, że nie było takiej informacji w ulotce. Tyle wiem, co napisałem odnośnie cen, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Napisałem co widziałem i jest to zgodne ze stanem faktycznym. Tyle wiem i tyle podałem i nie zamierzam więcej pisać i odpierać każdego ataki na moją osobę. Nie jest to moim celem- przekonywanie a jedynie informacja. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A ja już znam ceny i są to ceny na 100% wg aktualnej ulotki nc+
.

 

ale fantazja . z tego co wiem to prace nad nc+ jeszcze trwają .

 

Bzdury zupełne. Oferta za parę do góra 10 dni a Ty o pracach nad nc+?

 

Dopinane są zapewne ostatnie szczegóły od strony technicznej ale zapewniam Cię, że punkty w które będą zmienione na nc+, każdy z nich posiada już ulotki zamknięte głęboko w szufladzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przestrzegalbym przed nazywaniem wszystkich klamcami :)

 

Ceny nie sa zaskakujace i logicznie ulozone - to tez mam pytania rozszerzajace:

1. Czy mozesz w jakis sposob opisac sama ulotke? Barwy, wybrane logo, uklad?

2. Czy obecnosc lub nieobecnosc jakiegos kanalu przykulo Twoja uwage?

3. Co to byly za opcje dodatkowe (rodzaj) - czy Filmbox i Cinemax czy raczej zupelnie inne podejscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już znam ceny i są to ceny na 100% wg aktualnej ulotki nc+
.

 

ale fantazja . z tego co wiem to prace nad nc+ jeszcze trwają .

 

Bzdury zupełne. Oferta za parę do góra 10 dni a Ty o pracach nad nc+?

 

Dopinane są zapewne ostatnie szczegóły od strony technicznej ale zapewniam Cię, że punkty w które będą zmienione na nc+, każdy z nich posiada już ulotki zamknięte głęboko w szufladzie.

 

mam umowę do kwietnia 2014 roku z N . z Cyfry+ umowa mi się kończy w grudniu 2014 roku. . jakoś mi się nie chce wierzyć, .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ja przestrzegalbym przed nazywaniem wszystkich klamcami :)

 

Ceny nie sa zaskakujace i logicznie ulozone - to tez mam pytania rozszerzajace:

1. Czy mozesz w jakis sposob opisac sama ulotke? Barwy, wybrane logo, uklad?

2. Czy obecnosc lub nieobecnosc jakiegos kanalu przykulo Twoja uwage?

3. Co to byly za opcje dodatkowe (rodzaj) - czy Filmbox i Cinemax czy raczej zupelnie inne podejscie?

 

Dziękuję.

 

Ulotka była utrzymana w ciemnych barwach takich samych jakie jest logo. Czarne tło z elementami kolorów widniących w logo nc+ które od jakiegoś czasu jest już znane (tak logo jest pewne).

 

Czcionka jesli chodzi o opis kanałów była biała lub jasno kremowa już nie pamiętam.

 

Ulotkę miałem zbyt krótko by analizować dokładnie zawartośc programową, tym bardziej, że musiałem obserwować czy ktoś nie patrzy.

 

Opcje dodatkowe tak jak pisałem były o zupełnie innych nazwach-tyle co pamiętam składały się z zawartości 3-5 kanałów każda i zdaje się chyba był podział- opcje dodatkowe jeśli chodzi o film i o sport osobno. To tyle mogę powiedzieć bo nie chcę zmyślać niestworzonych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest 50% szans że gość mówi prawdę, i też chciałbym dopytać o Canal+, npremium (czy coś w tym rodzaju) ale kolega widać chyba nie pamięta.

 

teoretycznie npremium może być do puki im nie wygasną umowy z podpisywanymi wytwórniami .

bo wątpię, że będą dawać canal+ tym co mają obecnie npremium . ( bo jest duża różnica cenowa )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onifer, nic nie wspomniałeś o opcji CANAL+

1. Znajduje się on w którymś z wymienionych przez Ciebie pakietów, czy jest jako opcja dodatkowa?

2. Zwróciłeś uwagę na to ile jest kanałów CANAL+ i jak się nazywają, czy są jakieś zmiany? Wcześniej były plotki o CANAL+Family, czy je potwierdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybys mial ocenic to jest to grafika utrzymana w stylu C+ czy n? Czy moze cos zupelnie nowego? Czy zrociles uwage na uzywany adres internetowy? Ciekawi mnie rowniez nazewnictwo opcji VOD i to czy w ogole w ulotce jest to wskazane? Zdjecia uzywanych dekoderow? Jakies glowne hasla? :)

 

I na koniec pytanie z haczykiem ;) Jaka forma i format ulotki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...