Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie niedługo kończy mi sie umowa na neta w UPC 250 mb, a teraz Netia oferuje 900 mb po światłowodzie i teraz pytanie czy ktos tego używa i może się wypowiedzieć. Net z UPC był nie zawodny i pytanie jak jest w Neti i czy oni do domu doprowadzają ten światłowód czy tylko gdzieś do piwincy a potem ciągną po koncentryku i czy jest awaryjnie czy raczej bez tego typu przygód ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tyle tylko, że rozmawiamy de facto o przywróceniu tej aplikacji a nie o nowości. Być może nie wszyscy wiedzą, ale mniej więcej rok, albo już i półtora roku temu, została ona przez Netię wyłączona. Teraz przywrócona i słusznie, bo, jak zauważyłeś, nie każdy ma SmartTV. Nowością, wyczekiwaną już od dawna, jest przejście na wyższy bitrate i to będzie prawdziwa wartość dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jeśli to duży wydatek to czemu nie dołożyć jeszcze trochę i kupić naprawdę dobry sprzęt już pod 4k? Tylko ładować kasę w coś co jest nie wiele lepsze... A jak do tego wszystkiego ma się fakt zakupu przez cyfrowy Polsat 30% akcji Netii a docelowo chyba 66%? Co się zmieni dla zwykłego Janusza?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje, że będą chcieli zrobić z tego CP z tą różnicą, że bez wymaganej satki. I żegnajcie kanały Canal+.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywna ta "druga sprawa". :) A co do wymiany NP to powinni sami zaordynować wymianę, tak, jak robią to np. serwisy samochodowe, gdy okaże się, że jakiś element jest wadliwy. Wymienili soft, przy którym stary NP nie daje rady i zadowoleni...

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ktoś coś ostatnio podpisywał z Netią? Kończy mi się umowa i tak myślę co by tu ugrać? dają jakieś darmowe miesiące przy przedłużeniu? szybszy net w tej samej cenie? miesiące z pełną ofertą plus potem ponowny wybór pakietów? A może obniżają ceny pakietów przy przedłużeniu? A jeszcze chciałbym wymienić Netia Player na nowszy-więc to chyba dobra okazja.

Edytowane przez demonik7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...