Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

W nowym roku wyłączono 2 kanały Cinemax z pakietu kino nie dając nic w zmian.Teraz trzeba dopłacić dodatkowe 10zł za te dwa kanały.Na infolinii dowiedziałem się że nie były to kanały gwarantowane i można ich cmoknąć.Umowę mam od  listopada 2017 i nikt mnie nie informował że wybierając pakiet Kino po dwóch miesiąca używania pakiet skurczy się w sumie o cztery kanały.Tylko cena pozostała bez zmian.Żenada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zauważyłem że nie ma kanałów cinemax, ale to że usunęli je z pakietu film i chcą dodatkowe 10 zł to jest [beep]kie posunięcie. W taki sposób mogą dorobić dużo dodatkowych płatnych pakietów. Teraz powinni obniżyć cenę pakietu Kino bo wielu ludzi zrobili w jajo, zwłaszcza że nie było informacji o chęci zrobienia osobnego pakietu . A co jak ktoś dodał kanały krótko przed ich usunięciem? Wydaje mi się że UOKIK ma tu co sprawdzać. NETIA oszuści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dosłownie czasem ciężko było rozpoznać twarze i wcale nie przesadzam, normalne to to nie jest i jakiekolwiek tłumaczenia pt. "bo wiele osób w tym czasie oglądało" jest paradne... :/// To znaczy, że jak będę chciał coś oglądać, to mam przeprowadzić w Polsce akcję agitacyjną z prośbą, by w tym czasie ludzie oglądali coś innego? XXI wiek.. :(( Niech w końcu Zarząd się obudzi, że takie wciskanie ciemnoty nie przejdzie, a jeśli jest to wynikiem stosowanej przez Netię technologii, no to trzeba ją zmienić. Ba, należało to już zrobić bardzo dawno temu, jak tylko zidentyfikowało się ten problem a nie liczyć, że "jakoś to będzie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie serwery nie wytrzymały obciążenia...

Ehh od dawna wszyscy radzili przejście na IPTV multicast to ci nadal STV. Unicast jest niestety zbyt zawodny...

Ja już tutaj niestety nic nie zmienie, boję się że teraz jak Solorz przejmie to będzie chciał oszczędzać a nie inwestować bo IPTV to będzie inwestycja kosztowna, mogą zresztą częściowo wykorzystać infrastrukturę IPTV Dialog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tymi Cinemax-ami to już widać było koło wakacji, że bedą kombinować, bo pakiet za 10 zł 2x Cinemax w Netia online był. Dziwne tylko, że zabrali ludziom, którzy mieli ten pakiet Kino wykupiony- a cena dalej ta sama. No nic zobaczymy co mi zaoferują na koniec Stycznia. Co do jakości TVP 2 w sylwestra to było mega fatalnie. Jak bym oglądał coś na CDA

Edytowane przez demonik7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam, jakość obrazu NETII z transmisji sylwestrowych była mega fatalna. Nie dało się tego oglądać. Znajomi którzy to widzieli zwrócili na to uwagę - skomentowali - TV CI się ZESRAŁ albo operator robi z Ciebie idiotę z jakością HD. Nic nie było widać, twarze rozmazane jak w SD. Generalnie tragedia. Jak oni ogarną Mistrzostwa Świata 2018 z Rosji kiedy ruch będa mieli napewno duży ? Może warto atakować ich Rzecznika Prasowego ? Niech przekaże informację gdzie trzeba i przedstawi stanowisko NETIA w tej sprawie.

 

Co planują z tym zrobić ? Kiedy IPTV lub HEVC w kodowaniu ?

 

E_MAIL do ich rzecznika: karol.wieczorek@netia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, ciekawe tylko, czy okaże się skuteczny. To jest dramat po prostu, ja jako Klient czuję się po prostu oszukany. Dokładnie to samo dzieje się podczas meczów, np Reprezentacji Polski, kiedy to sporo osób ogląda, ale także na kanałach Eleven. To są JAJA z klientów :///// a winne są władze Netii, nie nawet sami pracownicy, którym składa się reklamacje, ale myślę, że trzeba zgłaszać takie problemy, bo kto, jak kto, ale to jest jedyny sposób, żeby nasze niezadowolenie dotarło gdziekolwiek. Albo po prostu uciekać, jak sie skonczy umowa. I to nie jest marudzenie dla marudzenia - problem jest poważny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno Netia mogła przyciągać ceną ale teraz to nie ma ani jakości (nigdy nie było) ani ceny . Coraz więcej chcą za pakiety , dodatkowo robią nowe paczki z kanałami a jakość tragiczna . Aktualnie skończyła mi się umowa i mam bezterminową,jak nic się nie zmieni to ja też uciekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...