Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle ze tak sie wlasnie dzialo a jesli ktos traci badz konczy sie wylacznosc i dodaje to natychmiast polsat to znaczy ze ten kanal poleci do czasu na jaki zostal oplacony przez nadawce a potem kodowanie znika.

 

Poza tym do stycznia zostalo niewiele czasu ja obserwuje sytuacje FOX SPORT w europie na chwile obecna dominuje tam NFL i pilka o koszu nie ma mowy bo wylacznosc maja canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trace Urban HD <3, jeden jedyny muzyczny kanał, który nie jest tak zrujnowany reklamami i puszczający całkiem przyjemne kawałki. :)

 

Sorry ale sieczka o metrum 1 bo metrum 2 już za skomplkowane to neistety nie jest coś co nazwałbym muzyką.

To co tam jest puszczne jest na codzień do znudzenia puszczane w naszym radiu. Niestety z muzyką to ma nie wiele wspólnego.

 

NC+ w ogole do tej pory nie miała kanału muzycznego (poza Mezzo po długich bojach w końcu dołączonym do oferty) ani muzyki w ofercie premium. Bo to to nudzi Niedźwiecki w Tonacji+ to niestety żenada i parodia programu muzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"... kanał History HD został przeniesiony z działu Premium do działu Kultura, nauka, świat a to oznaczać może, iż kanał ten będzie oferowany bez dodatkowych opłat."

 

Przeglądając ofertę w Comfort i Universe nigdzie nie widzę aby figurował tam History HD w opcjach Kultura, nauka, świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kingofsouth:

 

Wikingów to ja sobie już dawno obejrzałem w hifi - w takim kanale co się nazywa chomik.pl, z polskimi napisami, lektorem lub w oryginale - do wyboru i do koloru.

Nie jestem głupi wykupować go u Juliana i przy okazji oglądać co 8 min. reklamy.

Pisałem, że nie ma go jednak w podawanym dziale, a więc będzie nadal płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

NC+ w ogole do tej pory nie miała kanału muzycznego (poza Mezzo po długich bojach w końcu dołączonym do oferty) ani muzyki w ofercie premium...

 

Mezzo w zasadzie nadal nie jest dostępne dla posiadaczy Mediabox-ów. Nadal nic nie wiadomo kiedy się pojawi na 196 kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o co chodzi z tym Mezzo, ma być czy nie? Ja mam biały dekoder bez nagrywarki (zestaw nc+mix ADB5800)

 

Tutaj http://ncplus.pl/strefa-abonenta/aktual ... ad-kanalow Znalazlem link do aktualnej listy kanałów dostepnych w nc+.

 

Od pozycji 190-196 powinny być kanały France oraz właśnie Mezzo a nie ma ich u mnie.

U kogoś działają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NC+ na dekoderach ADB jeszcze nie. Tu sytuacja jest podobna do tej jaka dotyka abonentów Cyfry migrujących do NC+ ze sprzętem innym niż ADB-ze względu na brak odpowiedniego kodowania kanałów pozbawieni są Polsat HD,History HD, Blue Hustler oraz Polsat Sport News.

 

Pomimo, iż ostatnio do Mezzo dołączono kodowanie Conax aktualnie wciąż brak go na liście kanałów w dekoderach ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy pod tymi testami kryją się jakieś nowe kanały??Niby miały być nowe kanały na święta. Wiadomo coś??

Te testy, to są wersje SD kanałów HD, które są już w ofercie (min.: HBO2 SD, .HBO Comedy SD, Ale Kino+ SD, Canal+ Sport SD, Canal+ Family SD) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...