Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co to za panika że przeniosą mecze do nowych kanałów i każą za nie dodatkowo płacić?

 

Przecież płacąc za paczkę C+ płacę za oglądanie meczów które tam pokazują a co za tym idzie jeśli zabiorą jakiekolwiek mecze (nawet te które rzadko oglądam czyli ekstrapadaka) to reklamacja będzie szła za reklamacją a w razie potrzeby wypowiedzenie i z doświadczenia wiem że dużo ludzi też tak zrobi.

 

Ostatnio na przykład przez taką reklamację dostałem History za free do końca umowy :lol2: A wszystko przez to że pomylili się w rachunku.

 

Mam kanał 36 i 37 i jeśli je zmienią w sport 2 i 3 też mam je mieć i już :lol2: Z powodu usunięcia kanału 36 i 37 może też można umowę wypowiedzieć :lol2:

 

Ludzie nie panikujcie pożyjemy zobaczymy a w razie potrzeby znowu zareagujemy :brawo: Nie wcisneli nam platyny za 120zł to i sportu nie zabiorą :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukas8887: ale umowa obejmuje dostęp do kanałów, a nie do transmisji sportowych, czy konkretnych filmów...

 

Niby tak ale jak była fuzja i nie było jeszcze dokładnie wiadomo kto jaki Canal+ będzie oglądał pisałem w tej sprawie do nc+(wtedy Cyfry+) i zapewniano mnie wtedy że jak mam dostęp do jakichś tam treści prezentowanych na Canal+ (np liga angielska) to i po fuzji będę je miał. I tu będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co by Ci dały te reklamacje? Masz dostęp do kanału i to masz gwarantowane w umowie.Masz jakieś treśći gwarantowane umową typu Ekstraklasa czy angielska czy francuska?Mogą zabrać wszystko a Ty możesz sobie pisać reklamacje do końca swojej umowy.I na co się powałasz na słowa pracownika punktu czy infolinii?Powagi trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moryl

I co by Ci dały te reklamacje? Masz dostęp do kanału i to masz gwarantowane w umowie.Masz jakieś treśći gwarantowane umową typu Ekstraklasa czy angielska czy francuska?Mogą zabrać wszystko a Ty możesz sobie pisać reklamacje do końca swojej umowy.I na co się powałasz na słowa pracownika punktu czy infolinii?Powagi trochę.

 

History i Cinemaxy mam z reklamacji za free a także filmbox tyle że ten się kończy. Nic nie dają? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam co w tych kanałach będzie nc+ pokazywać. Z doświadczenia z c+ wynika, że ta wielość kanałów sportowych była wielkim niewypałem.

W tygodniu są relacje sportowe z górą przez trzy dni. W porywach, kiedy jest LM i LE deko więcej. A co będzie dalej? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@bogdan425 jak to co???

Chyba nie wiesz jak wyglądało wcześniej NSport przed fuzją.....

Liga mistrzów a potem..... powtórki za powtórką

byli abo Nki(w nich ja) potwierdzą ci to :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moryl

I co by Ci dały te reklamacje? Masz dostęp do kanału i to masz gwarantowane w umowie.Masz jakieś treśći gwarantowane umową typu Ekstraklasa czy angielska czy francuska?Mogą zabrać wszystko a Ty możesz sobie pisać reklamacje do końca swojej umowy.I na co się powałasz na słowa pracownika punktu czy infolinii?Powagi trochę.

 

History i Cinemaxy mam z reklamacji za free a także filmbox tyle że ten się kończy. Nic nie dają? Nie sądzę.

 

ale zrozum że jak ktoś się zdecydował na nc+ dla transmisji sportowych to co mu po tym jak po reklamacji dostanie kanały filmowe......to tak jak byś kupił rower i zareklamował niedziałające przerzutki........a w ramach reklamacji dostał byś sanki....... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś może brał sanki a ja wymieniłbym rower na taki w którym były by sprawne przerzutki.

 

Co się tak oburzacie ja tylko twierdzę że nc+ powoli uczy się na własnych błędach co widać po dodaniu ostatnich kanałów(dużo ludzi narzekało na ich brak) i jak będą nowe kanały sportowe to wszyscy posiadacze pełnej paczki C+ będą mieli do nich dostęp. A jeśli nie to znowu trzeba zrobić burzę jak w marcu. Moim zdaniem to platforma nc+ żyje z nas (abonentów) a nie my żyjemy bo istnieje platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byś może brał sanki a ja wymieniłbym rower na taki w którym były by sprawne przerzutki.

 

Co się tak oburzacie ja tylko twierdzę że nc+ powoli uczy się na własnych błędach co widać po dodaniu ostatnich kanałów(dużo ludzi narzekało na ich brak) i jak będą nowe kanały sportowe to wszyscy posiadacze pełnej paczki C+ będą mieli do nich dostęp. A jeśli nie to znowu trzeba zrobić burzę jak w marcu. Moim zdaniem to platforma nc+ żyje z nas (abonentów) a nie my żyjemy bo istnieje platforma.

 

totalnie nie łapiesz co napisałem......to ty wybrałeś sanki........ :/

 

nikt się nie oburza... to jest forum i takie zasady ( dyskusja za i przeciw) tu obowiązują.... :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie bez kitu. Piszesz że jak Ci zabiorą połowę sportu to nic nie da się z tym zrobić i będziesz albo dopłacał albo oglądał filmy. I to ja niby mam sanki. Były tu już dyskusje w marcu kto będzie miał wszystkie C+ a kto nie potem kto będzie miał dostęp do kanałów n36 i n37 potem dyskusja na temat tego że jak włączą nowe kanały to tylko w platynie teraz znowu a ja nieustannie powtarzam że jak macie 6C+ nie ma strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...