Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet najstarsi górale nie wiedzą jak długo będzie trwała ta chwila, ale w regulaminie pakiet Extra będzie traktowany jako dodatkowy :-) Na chwilę obecną bezpłatnie :-)

 

pewnie w nieskończoność, jak multi + :P

niby jest pakiet dodatkowy, ale dają go w gratisie na okres umowy,żeby skusić nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanaly nbcuniversal to wlasnie Universal Sci Fi E! Picturebox

 

 

pamietam jak na spam.org to taki tabloid satelitarny bylo podane ze NC+ prowadzilo rozmowy w sprawie wlaczenia wszystkich 3 kanalow HD. Taki E! HD jest dostepny tylko w SKY DE , UK , OSN wszyscy pozostali maja SD reszta to kablowki.

 

Ogolnie powrot smoka z tymi kanalami i skandalem to byloby jakiekolwiek podnoszenie oplac za to co bylo niedostepne w nc+ podczas startu

 

jesli oni maja zamiar jeszcze za to ciagnac kase to ja nie wiem czym sie kierowal efekt ilosc wypowiedzien nie ma nic wspolnego to jest tylko efekt pustostatnu osob ktore twirdzily ze te kanaly rzekomo byly zbedne ale jak widac nie byly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby polsat HD dalej był tylko dla abonentów nc+ posiadających dekodery adb natomiast posiadacze pocyfrowego sprzętu dalej by musieli się męczyć z wersją sd polsatu , natomiast polsat film hd byłby dla wszystkich abonentów nc+ - TO BY BYŁO ZWYKŁE KURKA WODNA I JAWNE ROBIENIE WAŁA z abonentów nc+ posiadających sprzęt po byłej cyfrze. Bo skoro można polsat film zaproponować wszystkim w wersji hd to jakim cudem podstawowego polsatu nie idzie włączyć wszystkim abonentom nc+ w jakości HD - wtedy to już jest zwykłe dyskryminowanie i dzielenie na lepszych i gorszych. A przecież pieniądze są płacone takie same- nie okrojone z kawałka albo wycięte jedno zero na banknocie. Zwłaszcza że polsat hd to nie jest jakiś kanał premium, skoro ma go praktycznie każdy operator telewizyjny w swojej ofercie w najniższym pakiecie - chyba, że w nc+ polsat hd to jest jakiś kanał premium, dostępny tylko dla elity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby polsat HD dalej był tylko dla abonentów nc+ posiadających dekodery adb natomiast posiadacze pocyfrowego sprzętu dalej by musieli się męczyć z wersją sd polsatu , natomiast polsat film hd byłby dla wszystkich abonentów nc+ - TO BY BYŁO ZWYKŁE KURKA WODNA I JAWNE ROBIENIE WAŁA z abonentów nc+ posiadających sprzęt po byłej cyfrze. Bo skoro można polsat film zaproponować wszystkim w wersji hd to jakim cudem podstawowego polsatu nie idzie włączyć wszystkim abonentom nc+ w jakości HD - wtedy to już jest zwykłe dyskryminowanie i dzielenie na lepszych i gorszych. A przecież pieniądze są płacone takie same- nie okrojone z kawałka albo wycięte jedno zero na banknocie. Zwłaszcza że polsat hd to nie jest jakiś kanał premium, skoro ma go praktycznie każdy operator telewizyjny w swojej ofercie w najniższym pakiecie - chyba, że w nc+ polsat hd to jest jakiś kanał premium, dostępny tylko dla elity.

Karwa kawka! Ja nie będę z tego powodu rwał szat. Będzie to będzie. Nie to nie. Jakoś za jakością HD mi akurat tam mi nie tęskno. Będę żył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem im maila, pewnie sami nie wiedzą.

 

Co do styczniowych nowości hm:

ZEST TV

MOTOWIZJA TV

TVP SPORT HD (???)

SCI FI UNIVERSAL (???)

UNIVERSAL HD (???)

 

Mam tylko nadzieję, że ceny w górę nie pójdą:D

To Twoje zyczenia czy masz wujka w zarzadzie ??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytajcie na infolinii bo kazdy z was wie ze tam wiedza ze nic nie wiedza wiecej wie tylko gora i ten kto ma tam wjazd przez 3cie drzwi

 

 

travel tylko SD skoro ci co niemigrowali maja nadal to skad HD?

 

Jedno mnie intersi ktore z tych kanalow ktorych nie bylo w nc+ ani w cyfrze + bedzie dostepnych dla cyfrowiczow

 

Boomerang Polsat Film HD ...

 

 

 

dodajmy do tego TVP SPORT HD w styczniu TVN24 BIS SD co prawda to bedzie tylko rembranding

 

FOX SPORT SD/HD?

 

czas migrowac w grudniu styczniu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz migrować jak wiecznie marudzisz na jakość. Co z tego,że cyfrowicze mają Travel w sd. Dodanie nowego kanału na TP to chwila. Np. ten kanał może wskoczyć w miejsce MiniMini,które jest przenoszone(Tak zasugerował user z podobnego tematu). Cyfrowicze mogą dostać jddynie Polsat HD,tak przypuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...