Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...

Kwestia czasu jak telewizja interaktywna gdzie z poziomu telewizora na live bedziesz mógł do oglądanego programu wia Internet dołączyć nowe usługi.. A leciwy sprzęt cyfry takie rozwiązania uniemożliwia.. Deczko inaczej jest ze sprzętem prywatnym ale to jakby inny temat.. I parowanie kart nie jest problemem...

 

 

Chodziły plotki, że ma się pokazać nowy Pace. Rozumiem, że sprzęt Cyfry nie chroni praw tak dobrze jak ADB,ale aż taki tragiczny on nie jest przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączenie Cinemaxa z Filmoxem - no problem - od reki.

Dla stałych abonentów na 6 mies. - Cinemax 9.90 plus Filmboxy 5 zł. Nawet namawiają. Po 6 mies. można znowu odnowić promocję.

 

Chodzi mi raczej o migracje 99% migrujacych to tylko univerek mr hbo i 59zl sadze ze to sterotypowa oferta bo HBO jest mniej warte niz 25zl a jak polaczymy filmbox i cinemax to przynajmniej jest wiecej o te kilka kanalow

 

Czy taka oferta za +-79/82zl jest warta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czasu jak telewizja interaktywna gdzie z poziomu telewizora na live bedziesz mógł do oglądanego programu wia Internet dołączyć nowe usługi.. A leciwy sprzęt cyfry takie rozwiązania uniemożliwia.. Deczko inaczej jest ze sprzętem prywatnym ale to jakby inny temat.. I parowanie kart nie jest problemem...

Dlatego nie lubię i chyba nie polubię telewizji interaktywnej. Ja nie chcę, jeśli ja gdzieś jadę, to żeby telewizja za mną też jeździła. Nie czuję się w żaden sposób od telewizji uzależniony. A ten czas chcę spędzać inaczej.

Natomiast, co do dekodera PACE, to naprawdę dobry jest sprzęt. Z tą różnicą, że właściciele nc+ maja w zamyśle co innego. Gdyby przygotowali "odpowiednie oprogramowanie" - to niczym by się nie różnił od tych "nieudanych" dedykowanych – ADB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast, co do dekodera PACE,

Mimo ze i też posiadam "cudo" mediabox.. To dalej uważam ,że pejsy nie dostały nigdy dobrego softu.. To że te dekodery turbo , media etc obsługują wszelkie wodotryski typu neetwood nie świadczy o mega hitowym sprzęcie . Bo z powodzeniem mógłby te cuda nc+ obsłużyć dekoder pace.. Aplikacje netu typu yutube . netwood czy filmy lub wiadomości z Internetu ( wiadomości onet) nie wymagają super szybkich procesorów. Komputery z lat 2005 ( klasy pentium IV i pentium III ) bez problemu radzą sobie z takimi aplikacjami... a pace jest od wspomnianych komputerów młodszy..

Jedynie trzeba było dać odpowiedni soft dekoderom pace.

 

Temu że dekoder pace nie był i nie jest należycie wykorzystany winna jest sama Cyfra. Każda aktualizacja softu do tego tunera to była totalna porażka.. A dodanie funkcjie internetowych było kpiną i kompromitacją programistów Cyfry.. Bo cóż dano z tych opcji Internetowych..???

Parę stacji radiowych i pare usług muzycznych..!!

A jak widać w obecnej NC+ to programiści z dawnej nk-i mają decydujące zdanie.. I tym panom zależy jedynie na tym by pejsy odeszły w niepamięć..

A ja mam osobiście nadzieje , że mój pejsaty jeszcze deczko pociągnie.. Może rok a może dwa..!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to powiedz mi czemu ekipa dynamita zrobila firmware do mydelniczek z 2000 kanalow obsluga diseq a obecnie ten tuner obsluguje juz 3 systemy. A calosc jest szybsza niz org by Cyfra to daje dowod kto tam byl zatrudniony.

 

 

Bedac raz w klubie kibica wybralem sie na mecz Polska Rosja bylo kolo 20 osob dodatkowo urwala sie chmura lalo no ale bylo cieplo przed meczem widzialem ze jakas osoba z daleka strzelala pilotem by wlaczyc tvp1 HD reackja pilota i czas oczekiwania na obraz po zmianie kanalu mowila wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wiadomo już coś o usludze HBO GO w dekoderach NC+ ??

HBO GO nie działa na dekoderach jest to usługa dodatkowa przez internet np. i już z tego co mi wiadomo można z niego korzystać.

szkoda bo wydaje mi się że to kwestia odpowiedniej aplikacji, którą to mają np. dekodery telewizji netii oraz wiele telewizorów LG z funkcją smart tv.

dziwi mnie że nc nie zrobi tego na ich dekoderach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios nie wiem, wg mnie wgl'e nie powinni trzymać kanałów SD (jak mają w HD) na transponderach, można by było zaoszczędzone miejsce zagospodarować w bardzo dobry sposób, podnieść jakoś kanałów HD lub dodać nowe... a tutaj cała paczka Canal+ w SD (Canal+, Canal+ Family/2, Canal+ Film/2, Canal+ Sport) no i te (HBO, HBO2, HBO Comedy, Cinemax) no i oczywiście (TVN, TVN7, TVN24, TVN Turbo, TVN Style) to 16 kanałów w SD :/ które i tak nadają w HD to po co je trzymać, byłoby miejsce na 5-6 nowych kanałow w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...