Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tak i sie zapytam kiedy te 6 mln abonentów ma byc co Król Julian zapowiadał ;-) (pewnie nie pamiętacie jak takie bajkopisarstwo ten pan uprawiał ze o 600 modyfikacjach oferty utrzymaniowej nie wsponę)

 

Julian weż w końcu zmądrzej bo nie uda Ci sie ''starej kupy sprzedać jako nową kupę'' :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikacja w odświeżonej identyfikacji wizualnej startuje 8 listopada i potrwa do końca miesiąca.

Wygląda to tak, że w grudniu ruszą z promocją świąteczną. Aż się boję, co to będzie za promocja?

Myślę, że czas świetności, jaki był w Cyfrze+ minął bezpowrotnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo APSów zostanie zlikwidowanych, było to zapowiadane.

Canal+, przy pakiecie Universe+ jest wyceniony na 40 PLN, według mnie nie jest drogo.

Pakiet U+C+ kosztuje 99 PLN, w CP podobny pakiet premium kosztuje 89 i nikomu to nie przeszkadza.

Mam wrażenie, że niektórzy krytykują, aby krytykować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo APSów zostanie zlikwidowanych, było to zapowiadane.

Canal+, przy pakiecie Universe+ jest wyceniony na 40 PLN, według mnie nie jest drogo.

Pakiet U+C+ kosztuje 99 PLN, w CP podobny pakiet premium kosztuje 89 i nikomu to nie przeszkadza.

Mam wrażenie, że niektórzy krytykują, aby krytykować..

Chyba nie rozumiesz że część osób ma gdzieś te ponad 100 kanałów a interesuje ich tylko paczka C+.I co za to ma płacić 99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop to powiedz mi czym sie to różni od obecnej oferty/ceny która za U+ z C+ tez jest 99 zł :D:D:D Rozumie ze maja za dużo kasy do w...nia i lubią tracić pieniadze na drukowanie nowych ulotek,szkolenia call center,szkolenia w APS-ach ze o czasie reklamowym nie wspomnę

 

Powiem tak ażeby nie było w CP z H HD nie płacisz 1,99 :D Eurosport HD i Eurosport 2 HD jest kanałem ''gwarantowanym'' a nie nadawanym promocyjnie i dziwię się że do dzisiaj umowy nie podpisali na dystrybucje tych kanałów

 

Policz ile kanałów niegwarantowanych kanałów jest w ''nc+'' to sam sobie odpowiesz czy ta cena jest atrakcyjna w CP kanałów jest 6 lub 7 a w ''nc+'' powyżej 20-tu :mrgreen::read::mrgreen:

 

Wtedy juz oferta ''nc+'' w takich różowych kolorach cudownie nie wygląda za 99 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo APSów zostanie zlikwidowanych, było to zapowiadane.

Canal+, przy pakiecie Universe+ jest wyceniony na 40 PLN, według mnie nie jest drogo.

Pakiet U+C+ kosztuje 99 PLN, w CP podobny pakiet premium kosztuje 89 i nikomu to nie przeszkadza.

Mam wrażenie, że niektórzy krytykują, aby krytykować..

W CP masz też 3-6 miesięcy gratis więc średnia wychodzi znacznie mniej.Dla stałych jak dobrze potargujesz umowa na 12 miesięcy w tym 5 gratis.Policz sobie średnią opłate za miesiąc.Wiec nie porównuj cen jak i ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wałek? Jest to co było, plus dodatkowe opcje. Nikt zdrowy na umyśle, nie spodziewał się obniżki cen :P:wink:

Nikt zdrowy na umyśle widząc,że produkt się kiepsko sprzedaje nie trzyma się twardo wysokich cen.Każdy myślący woli trochę obniżyć ceny by pozyskać więcej klientów co przyniesie większe zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No grudzień będzie to plany 15 umów APS-y wyrobią ale tylko wtedy jak w APS-ach CP zabraknie dekoderów i cam-ów ;-) ;-) ;-)

 

Przy tych cudach zapowiadanych od jutra innych opcji wyrobienia planów sprzedażowych nie widze ;-)

 

No i ciekawe jak będa wygladały ceny ''haraczu aktywacyjnego'' lub ''najmu spambox-a'' :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop to powiedz mi czym sie to różni od obecnej oferty/ceny która za U+ z C+ tez jest 99 zł :D:D:D Rozumie ze maja za dużo kasy do w...nia i lubią tracić pieniadze na drukowanie nowych ulotek,szkolenia call center,szkolenia w APS-ach ze o czasie reklamowym nie wspomnę

 

Powiem tak ażeby nie było w CP z H HD nie płacisz 1,99 :D Eurosport HD i Eurosport 2 HD jest kanałem ''gwarantowanym'' a nie nadawanym promocyjnie i dziwię się że do dzisiaj umowy nie podpisali na dystrybucje tych kanałów

 

Policz ile kanałów niegwarantowanych kanałów jest w ''nc+'' to sam sobie odpowiesz czy ta cena jest atrakcyjna w CP kanałów jest 6 lub 7 a w ''nc+'' powyżej 20-tu :mrgreen::read::mrgreen:

 

Wtedy juz oferta ''nc+'' w takich różowych kolorach cudownie nie wygląda za 99 zł

 

A przypomnieć ci przez ile lat w N były to kanały niegwarantowane?

I co jakoś był z tym problem chyba nie?

 

NC+ chce cos tworzyć a nie cepp stoi w miejscu od dłuższego czasu

 

Przecież w cyfrze były pakiety za 99 optimum i canal.

Superpremium 136 czy prestige za 200zl

Ktoś narzekał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...