Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem właśnie do nc+ w sprawie Polsat HD, ESPN America, History HD i Polsat Sport News, Pani zapewniła mnie że te kanały będą dostępne do końca kwietnia i powiedziała że na pewno nie będą wymieniali dekoderów jak i kart. Co do kanałów History HD i Sundance HD mają one być bezpłatnie w pakiecie, bez dodatkowych opłat.

 

W jakim pakiecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to każdy konsultant mówi inaczej. Oni sami nie wiedzą co mówić. Teraz zadzwoniłem znowu to Pan mi powiedział inną wersję, że kanał Sundance HD jak najbardziej dostępny będzie za darmo, bez dodatkowych opłat, ale juz History HD z dopłata 1.99 zł. Sorki za wcześniejsze błędne info. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, jak będzie wyglądała sytuacja osób już zmigrowanych do NC+ jeśli okaże się że NC+ będzie musiało dopuścić do dokończenia starych umów? Przecież w tej chwili nawet nie wiadomo kto migrował w odpowiedzi na list, a kto dobrowolnie? Czy może okazać się że te osoby już nie będą mogły cofnąć tej migracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umowa już weszła w życie to chyba nie ma szans na zmianę

 

Też mi się tak wydaje.. Niestety.

 

ja czekam mam umowę full z marca więc zależy mi żeby dojechać na niej do końca. Chyba że naprawdę dostanę rozsądną ofertę migracji a nie z kosmosu jak dotychczas dla niecierpliwych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś może, jak będzie wyglądała sytuacja osób już zmigrowanych do NC+ jeśli okaże się że NC+ będzie musiało dopuścić do dokończenia starych umów? Przecież w tej chwili nawet nie wiadomo kto migrował w odpowiedzi na list, a kto dobrowolnie? Czy może okazać się że te osoby już nie będą mogły cofnąć tej migracji?

 

A po co migrowaliście tak szybko? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie,oglądałem film na c+film albo family,nie pamiętam i niezależnie czy zmieniłem język na angielski czy na polski zawsze byl lektor a napisów nie było.Był to jakiś film z tych enkowych z beznadziejnym lektorem.Dlatego mogą być pojedyńcze przypadki gdzie nie idzie zmienić ścieżki,nie wiem ile takich filmów jest

 

Jestem na sprzęcie C+ PACE PVR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...