Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę zrozumieć dlaczego ceny tak bardzo poskoczyły do góry,kiedy usunęli tyle fajnych programów i każą się nazywać platformą premium. Po tej fuzji widzę same minusy,jak cena platinum nie spadnie do 79 zł z muliroomem i ich dekoderami to ja spadam do CP,i myślę że nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stangmer-a wlasnie ze robia..to nc+ ustala liste ktors przesyla do abonentow.

czarek007- ceny TROCHE podskoczyly bo doszly nowe prawa.

usnneli moze 2 fajne kanaly (TCM I CN) bo reszty nie dalo sie ogladac takie dziadostwo jakosciowe .

w zamian za to moze bys policzyl ile fajnych kanalow doszlo co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomo21-history dalej jest z tego co mi wiadomo...i podobno nawet jako opcja dodatkowa...choc tu sie moge myslic bo w zyciu nie ogladalem tego kanalu..dla mnie istnieje tylko kanal Planete bo jest super i nie ma reklam w trakcie programu-innych nie daje sie ogladac.

poza tym -w cyfrze przeciez ten kanal dalej istnieje chyba...wiec po prostu nie emigruj i już.

czarek007- odwiedż okuliste w takim razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Wizji zabili BET, Po Cyfrze zabili Trace. Dobre kanały muzyczne nie mają szczęścia.
Bardzo przepraszam ale nie zabili BET ani Wizji 1/jak niektórzy piszą/bo przestały nadawać jakiś czas przed fuzją.Z muzycznych to z Wizji jak już zabili paczkę MTV/MTV 2.Base VH1 Classic/a z C+ MCM .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w podobnej sytuacji. Pewnie nie masz również Polsatu HD. Odpowiedź jest prosta. Jeżeli migrowałeś z Cyfry+ i pozostałeś przy dotychczasowym sprzęcie, więc karcie dostępu warunkowego Seca Mediaguard to nie masz dostępu do tych kanałów, bo nie dołączono do nich jeszcze systemu kodowania Seca Mediaguard. Dziwna sprawa natomiast jest z Disney Chanel. Ten kanał powinieneś odbierać, bo ja go odbieram. Coś musi być z uprawnieniami. Może warto reaktywować kartę przez ICA. Jak to nie pomoże, to pozostaje telefon na infolinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nc+ w zakładce kanały po zaznaczeniu opcji HD w ramce wyświetlają się kanały HD w tym FIGHTBOX czyli co? FightBox HD w NC+?

 

A z tymi kanałami niegwarantowanymi to oni przegięli powiększoną listę widzę w newsie na SK: TTV? TV4? TV6? ich powalilo... Polsat Biznes, Polsat News? co oni kombinuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Program telewizyjny" z anteny TOK FM, w którym gościem była Beata Mońka - http://bi.gazeta.pl/im/7/13619/m13619817.mp3 - ależ ta pani kręci ściemnia, obraca kota ogonem. - Jest 13th street? - należy na to spojrzeć z perspektywy całej oferty. no leże i kwiczę

 

ps. redaktor z ~TOK FM pięknie broni Wojny i Pokój HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...