Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TP NC+ 10.834 V oraz TP CP 10.911 V wczoraj miały przerwy krótkie w emisji w okolicach godz. południowych godz. 12-13. Po tym zajściu wrócił sygnał o wiele mocniejszy niż przedtem u mnie. Chyba Eutelsat przepinał wczoraj te transpondery pod nowego satelitę Hot Bird na 13 East. który był od dawna zapowiadany i miał wzmocnić zasięg emisji wiązek poprzedniego satelity który obsługiwał te transpondery? :-) U mnie wcześniej na obu TP jakość był 45-50% a teraz 65-72%. Sprawdziłem u siostry na mniejszej czaszy 70 cm bo ja mam 99 cm i u niej też duża poprawa sygnału z tych transponderów. Wcześniej sygnał przy zachmurzonym niebie z obu się ciął przy oglądaniu np. BBC HD czy też Polsat Film HD a teraz stabilny odbiór. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo możliwe, że przepieli też 11508V, bo u mnie mega poprawa. Technisat pokazuje jakość w db. I na tym tp. zawsze miałem poziom jakości w granicach (5,6-6,0 db) a teraz mam (7,8-8,1 db). Często mi szatkował ten tp. a teraz nie ma o tym mowy. Monter nie zarobi. A przymierzałem się go wezwać :D A ma to miejsce o 1.01.2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11.508 V też u mnie trochę lepszy sygnał jest! :-)

 

A jednak już przepieli HotBirda 13D w miejsce HotBirda 13A który był zapowiadany:

https://satkurier.pl/news/87004/w-lipcu- ... a-13e.html

 

Wykaz TP które przejął HotBirda 13D po HotBirdzie 13A:

http://www.lyngsat.com/Eutelsat-Hot-Bird-13D.html

 

Wśród nich TP NC+ 10,834 V i TP CP 10,911 V!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale wg. mnie też przejął go też HotBird 13D! Wygląda na to że operator tak zadecydował? Nawet serwisy z pomiarami bitrate z TP zanotowały brak sygnału w Sobotę w południowych godz. :-) na tych TP łączenie z TP 10911 V który należy do CP. Wyłączenie dubli z 10834 V nie będzie miało wpływu na poziom sygnału z tego TP a tylko na zawartość % wolnego miejsca na tym TP :-) Dzisiaj 6 stycznia czyli równo miesiać od 6 grudnia 2013 jak NC+ zaczęła pobierać te przekazy zdublowane z TP CP więc jutro powinni je wyłączyć? :-) Ciekawe gdzie trafi Motowizja TV i Zest TV? TVP Sport HD wg. mnie trafi w miejsce po Mini Mini HD z TP 11449 H?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narzekacie a ja na zestawie stacjonarnym mam wieczne problemy z transponderem 10719 sygnal tragiczny szatkowanie i jest to jedyny taki transponder mimo calkiem duzej anteny i konwerterow inverto

 

 

to juz taki transponder najslabszy gdzie jest TVN HD gdzie tyle osob narzeka u mnie jest silny sygnal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...