Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Często w nocy dzieją się takie akcje. Po to wielu użytkowników czuwa, a niektórzy pieką kiełbaski.

Jakie pieczenie kiełbasek? Teraz jest łowienie rybek.

;):D:mrgreen:

 

Często w nocy dzieją się takie akcje. Po to wielu użytkowników czuwa....
To prawda, są tacy ludzie, ale z całym szacunkiem, nikt normalny nie zamierza nie przesypiać nocy z powodu dodania nowych kanałów TV. Nie chce nikogo obrażać ale niech takie osoby stukną się w łeb bo to wygląda tak ja by TV była dla kogoś całym życiem. Czytając niektóre komentarze na forum po prostu ręce opadają jak niektórzy zachowują się jak otumanieni :?

Ja będę czuwać, ale nie będę siedział całej nocy. Tylko jak się pojawią, to się zapoznam z kilkanaście minut i do wyra. Później też jest dzień. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi znam osobe co kiczuje np do 4:50 i tylko po to by zobaczyc jak wystrzelaja rakkiete z satelita w kosmos

 

a prawda jest taka ze mozna to zobaczyc na youtubie po zakonczeniu

 

 

zreszta taka sama akcja byla jak Polsat HD w ogole pojawial sie i w wiekszosci zawartosci bylo 4:3 z paskami po bokach bo droga satelitarna polsat SD nadawal 4:3 a 16:9 wlaczyli na dvb-t najpierw

 

Teraz jest duzo wiecej zawartosci w HD chociaz nadal nie jest to takie jakie powinno byc bo jak na 1 transponderze trzymaja po 10 kanalow HD to sie nie dziwie.

 

Warto dodac ze na transponderze gdzie jest Polsat Film HD tylko 1 kanal nie jest dostepny dla NC+/Cyfry+ Universal HD pozostale kanaly z tego transpondera sa w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że dopiero rano będzie coś świeciło bo chyba już nikt tam nie zajmuje się takimi rzeczami, jednak pewności nie mam.

Ale komputery nie śpią. :lol2: Nastawili i poszli do domów - no wiesz taki sleep timer, tylko w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorączka piątkowej nocy zaczęła się!

Skoro czuwacie, to ja też ;-)

To oczekiwanie na nowe-stare kanały z C+ przypomina mi moment jak pojawiały się pierwsze oznaki wyglądu strony ncplus.pl, szczególnie dociekanie, późną nocą na forum - co kryje się za satynową kurtyną :-) nc+ Pamiętacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...