Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym TP 11.508 V TVN/ITI widzę włączyła drugi test o Id "test2" tylko że kodowany w Conax bo inny test o ID "test1" jest nadal FTA i leci w pętli nadal ident TVN-u wykastrowany z logotypu :-) Chyba szykują miejsce na nowe kanały bo na TP firmowych NC+ brak miejsca na nowe przekazy to wpychają na pojemność TVN/ITI :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Cyfra Plus ma nadal swoje zobowiązania w umowach na jej pakiety gdzie Universal i SiFi były nadal w ofercie. Te kanały są jeszcze w pakietach starej Cyfry Plus i są na listach kanałów jej pakietów. Tych stacji nie ma w NC+ dlatego jest dodawane do nowych przekazów tylko kodowanie Seca Cyfry Plus a nie m Conaxa. W n-ce z tego co pamiętam tych stacji nie było w ofercie lub były a potem zostały wycofane z oferty (już nie pamiętam jak to było dokładnie?). Dopóki są umowy abonentów starej Cyfry Plus na jej ofertę dopóty te stacje będą miały dodane kodowanie Seca. Być może w NC+ się pojawią? Kto wie? Ja był bym za dodaniem przynajmniej Universal HD do oferty bo na SiFi nie ma nic do oglądania niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem po co Cyfra dodaje swoje kodowanie do tyhc kanałów skoro wiekszośćludzi przehodzi do NC+. ???

 

1. Skąd Twoje przekonanie że więszość?

2. Większość to nadal nie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada sytuacja KBS World HD na NC+?

 

czy ten kanal jest dostepny na officjalnych boxach nc+? niewazne czy jest to nowy ultrabocx czy stary chodzi o liste kanalow

 

Pytam bo ten kanal byl w ofercie Cyfry jeszcze jak przeszli na HD

 

nadawca informowal o tym ze sygnal zostanie zakodowany pierwszego lutego a potem kanal zostal jako FTA

 

No i co a tu nagle wersja mobilna na andka i koniec streamowania online za free wolaja o 6$ za miesiac czy to zwiastuje zakodowanie kanalu na sat czy tylko mobilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, z satelity normalnie dalej jest FTA (wez mnie nie strasz, ze maja zakodowac - nie chce mi sie szukac streamow po sieci).

 

 

narazie wersja mobilna na andka nagle wyskoczylo ze wymagana subskrybcja na oficjalnej stronie KBS wolaja o to nie wiem czemu nagle taka decyzja.Co ciekawe tylko w europie mamy fta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie migrował, chyba że sama nc+ mnie chciała uszczęśliwić bez mojej zgody :? Nawet jak przedłużasz przez telefon to musi być wszystko jasno powiedziane i musi być wyraźna zgoda, powtarzają przecież wszystkie regułki tak, że nawet moja babcia by się nie dała oszukać.

Więc pozostaje mi tylko próbować przebić się jutro do ich BOKu. :( Zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...