Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chialabym sie zapytac taka rzecz, mam juz te dziwna liste kanalaow jednak po przelaczeniu sie na jakikolwiek kanal cyfry plus , jestem abonentka n, pokazuje mi sie komunikat ze brak sygnalu. Dzieciaki czekaja na minimini, czy ja musze zadzwonic do nich i zaakceptowac migracje zeby te kanaly byly dostepne?dodam ze wszystkie kanaly nki nawet te hd dzialaja procz tych dzisiejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tak wyglada cena bez promocji?

tak :lol2:

Ale to powinni w ICA wpisac realna kwote jaka mam placic, a nie ceny bez promocji!!! Po przejsciu do nc+ ostatecznie nie posiadam: Canal + HD, Canal + Film HD i Cinemax HD. Brak uprawnien do odbioru tego kanalu, mam nadzieje ze dojda a nie jest to problem techniczny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalogowałem się do ICA C+ (ale na stronie nc+), wybrałem opcje kontaktu, po czym się wylogowałem, a na tej stronie: https://ncplus.pl/sklep/promocje/migration/zamow pojawił się nie mój numer umowy i nie mój numer telefonu...

I pomyśleć, że w tym momencie komuś wyświetlają się moje dane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie , ci co mają Npremium teraz dostaną Canal+ odkodowany dopiero 5 kwietnia czyli po likwidacji Npremium!!!

Ja bylem abonentem C+, mialem wszystkie Canal+ a teraz zwykly i Film mam zakodowany przy full pakiecie nc+. Zenada.

W Twoim wypadku to pewnie chwilowo. Mnie zastanawia czemu mam zakodowany TVN 24 HD skoro nie zmieniałem nic poza listą kanałów (ciagle jestem w cyfrze optimum). Przciez ten kanał stanowił część oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumowujac nowa oferta nc+ wyglada jakby to n przejmowalo a nie cplus,

 

plusem sa tylko nowe kanały c+ hd reszta to na minus brak kanałów znanych z c+ takich jak:

-cn boomerang tcm,

-cbs, extrem sport channel

-trace tv

-sportklubów

-universal ,sci-fi, 13 th,

 

Najlepiej na tej fuzji wyjdzie CP a mianowiscie wszystkie kanały Polsatu dostepne są juz od najnizszych pakietów, programy własne c+ takie jak planete, ale kino, mini mini itd są od pakietu wyzszego niz teraz w cyfrze plus to jest minus

 

kolejny plus na rzecz CP

usuniete te kanały co wyzej wymieniłem sa w cp

kolejny minus dostep do pakietu cinemx i hbo powyzej kwoty w ncplus a w cp juz od 60 złdostepny pakiet,

 

Wydaje mi się ze z tych 2,5 mln abonentow n i c+ zrobi sie chyba 1,5mln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...