Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Media2 można nie wierzyć ale wystarczy zajrzeć do ramówki.Kilka godzin programu na żywo słabej jakości a po za tym same powtórki więc chyba jednak jest coś na rzeczy.

Ps:Nie we wszystkich kablówkach są w pakiecie dodatkowym bo w mojej są w najniższym pakiecie.

 

Że co? To, że nadają program w praktycznie takich samych proporcjach jak dotychczas (z wyjątkami, bo w wakacje są wyjazdowe poranki z różnych miejsc Polski, a ostatnio podobno była nawet transmisja z rekonstrukcji rzezi wołyńskiej - nie oglądałem, bo straciłem dostęp w netvi, a w wakacje i tak nie mam za bardzo czasu na tv, więc nie wykupywałem pakietu w ipli) oznacza, że kanał chyli się ku upadkowi? To ATM Rozrywka zapewne nie dociągnie do końca roku :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media2 ma wiele ciekawych informacji medialnych, ale w przypadku prawicowych mediów ich informacje nie są nic warte, bo M2 żywi do nich jakieś dziwne uprzedzenie i nie jestem zdziwiony, że już wieszczą upadek TV Republika.

A masz jakieś argumenty, które zaprzeczą tym plotkom? Fakt, że TV Republika póki co nie ruszyła z miejsca i nie czarujmy się, że będzie inaczej - nic tego nie zapowiada. Nie życzę im źle, jednak fakty mówią same za siebie, że kablówki nie widzą dla nich miejsca przy takich opłatach gniazdkowych - w tej cenie już lepiej oferować Sportklub (oczywiście mówię o opłatach gniazdkowych, nie dodatkowych opcjach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony co ma powiedzieć? Jest dyrektorem, trudno żeby na cokolwiek marudził... Co ciekawe według WM TV Trwam ma w kwietniu br. trafić do DVB-T :lol: Poza tym nie zaprzeczył większości nowin "Newsweeka", czyli że np. oszczędzają. Musza mieć rezerwy skoro jeszcze nadają, ale nie przekłada się to na to, że mogą nie dokładać do wspomnianych taksówek dla gości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak,czyli Ci co biorą kredyty jak np. Solorz są w dramatycznej sytuacji itd :lol: Emisja akcji to rzecz naturalna, TV Republika na pewno nie chce stać w miejscu tylko się rozwijać,więc szuka różnych sposobów na powiększenie swojego kapitału.

Karol to gazeta ma udowadniać,że ma to co pisze to nie są zmyślone , gazeta nie pokazała cienia dowodu np. osoby,która publicznie pod nazwiskiem przyznała by,że kazano jej pokryć koszty dotarcia do stacji. Taki artykuł jak dziennikarz Newsweeka równie dobrze ja mógłbym napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytujmy fragment art wypowiedź Barełkowskiego
...przeprowadzona zostanie publiczna emisja akcji, 

Czyli gość potwierdza publicznie brak kasy .. Emisja akcji tak dla wyjaśnienia to jest publiczna pożyczka.. I znowu czytelników Gazety Polskiej czeka wydatek...

Emisja akcji była zapowiadana przed startem stacji. Czy jej odwlekanie to w takim razie argument za dobrą kondycją stacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu biznesu medialnego, że podejmujesz się tak śmiałego przewidywania przyszłości danych stacji?

Pavl6 napisz lepiej czy byłeś w Lublinie w dniach,w których była tam TV Republika i jakie są twoje wrażenia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak,czyli Ci co biorą kredyty jak np. Solorz są w dramatycznej sytuacj

Porównywanie spółki Solorza do podmiotu gospodarczego TV Republika jest grubym nieporozumieniem..

Kapitał

Spółka Solorza notwana jest GPW ma jasne zgdnie z wymogami udostępnione finanse do wglądu.. Wartoś spółki Solorza to ponad miliard i pasywa nie przekraczają aktywów . Kapitał zakłodowy CP to pół miliarda pln

 

Natomiast TV Republik Kapitał zakładowy to ledwo 100 tysięcy pln !! Co pokazuje jasno akcje będą wydane w celu ratowania spólki przed krachem..

Tyle analiza pobiezna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie masz doświadczenie w prowadzeniu biznesu medialnego, że podejmujesz się tak śmiałego przewidywania przyszłości danych stacji?

Pavl6 napisz lepiej czy byłeś w Lublinie w dniach,w których była tam TV Republika i jakie są twoje wrażenia ??

 

Wcześniej się wybierałem, ale jednak nie byłem. No, ale np. na Twitterze czasami publikują zdjęcia "od kuchni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...