Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie podczytujemy, podczytujemy i rozmyślamy.. Wojenka, świetny kanał, syf, extra, dziadostwo i taka przepychanka. Każdy ma prawo robić tv w Polsce. Mają koncesję na nadawanie? Mają :) No to grają a jak zawsze to ludzie będą decydować, oglądać czy nie. Oczywistym jest, że każdy może wyrazić swoje subiektywne zdanie o kanale, włączył, pooglądał i mu się nie podoba.. ok. Mówi co go boli i dlaczego nie będzie płacił i oglądał. Ale odbieranie prawa do nadawania to słabe jest. Albo, jak włączą do mojej kablówki to rozwiązuję umowę. Jeśli kanał jest płatny a moja kablówka go włączy z te 5 zł to wszystko ok, niech włączy. Ludzie sobie kupią albo nie, tyle. Ale prawa do nadawania nie odbierajcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moim zdaniem inny traget - TV Trwam bardziej kieruje swój program do głeboko wierzących zwolenników pewnej partii, a TV Republika do młodych, wykształconych i z dużych miast (co pokazuje choćby to, że całkiem się rozmijają z oczekiwaniami księdza o którym pisałem kilka postów wyżej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co uważa Ojciec Dyrektor to inna sprawa. Wcale mu się nie dziwię, jak usłyszał od członków Klubów GP, że teraz będą oglądać TV Republikę, a nie TV Trwam. Dla mnie jednak takie wypowiedzi to przykład typowej ignorancji i dowód, że de facto nigdy TV Trwam nie oglądali, a przynajmniej nie dość często, a więc nie byli jej targetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terlikowski ma dwa programy w TV republika,więc o miejsce wiary bym się nie obawiał, Terlikowski z obrony nauki kościoła jest powszechnie znany. No chyba,że nagle stanie się on ateistą. No cóż jak widać chodzi o biznes, Ryzyk widać na podstawie opinii dwóch ludzi uznał,że TV republika jest zagrożeniem dla jego elektoratu i co zgroza- dla dopływu kroplówki emerytalnej. Dla mnie to bzdurne przekonanie,ale cóż. Podejrzewam,że liczba potencjalnych odbiorców TV republika niedługo przebije zasięg TV Trwam, na który stacja pracowała tyle lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jesteś a ten dalej hejtuje ten kanał...Dlaczego tak się czepiasz kwestii technicznych tej stacji skoro jej nie oglądasz i nie darzysz sympatią?

Jak widać zainteresowała mnie oferta TV Republika i dlatego przeglądam jej filmy w YT, jednak jak widać sami proszą się o to by ich skrytykować - mam do tego prawo. Nie wiem co tak przeszkadza Ci moja osoba - chcesz się poczepiać, to załóż wątek, a nie odpowiadaj na każdego mojego posta, bo żaden z nich nie jest skierowany do Ciebie skarbeńku.

 

Nie oglądasz, nie sympatyzujesz więc powiedz po co ci to? Tak cię ta stacja w oczy kole?

Ja nie muszę go "kupować" za 5PLN. bo mam go w pakiecie, wiesz doskonale że dzięki temu że CP dystrybuuje go w taki właśnie sposób zyska wiele widzów. Kablówki to inna kwestia(choć oczywiście nie do zignorowania).

Czyli miałem rację twierdząc, że kanał celowo został wrzucony do pakietu za 50zł, by siłą przyciągnąć widzów łaknących prawdy i którzy nawet jeśli się przejadą na TV Republika i tak będą związani z CP umową :)

Poza tym: Są to relacje czysto biznesowe i to bardzo korzystne dla Polsatu, bo patrząc ilu widzów odpływa z platformy nc+ do Cyfrowego Polsatu także ze względu na obecność Republiki można powiedzieć, że Solorz jak zwykle zrobił świetny interes na tym, że postanowił zawrzeć z nami kontrakt handlowy. - powiedział Pan Piotr B. Ciekawe czy przeprowadził jakiś sondaż.

 

Zamiast hejtować ten wątek podeślij kilka dobrych rad do Superstacji bo lecą w oglądalności na łeb na szyję. Nie zdziwiłbym się gdyby za niedługo ukazał się news o tym iż Pan Solorz pozbywa się całości udziałów w tej telewizji.

Jest temat o Superstacji na forum, mają swój profil na Facebooku... masz im coś do zarzucenia, to tam się wypowadaj :) W końcu internet póki co jest jeszcze wolny ;) Ja mam coś do zarzucenia, to piszę, a że ostatnio częściej przeglądałem materiały TV Republika niż Superstacji, to widać gdzie się udzielam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie znasz? Comiesięczne czy cotygodniowe wyniki oglądalności kanałów nic Ci nie mówią? ;)

 

Ale ile z ludzi mających telemetry ma Astrę lub kablówkę z TV Trwam w ofercie - to wie chyba tylko Nielsen ;). Osobiście nie znam nikogo z telemetrem w domu, a więc nie wiem ile z tych ludzi by oglądało TV Trwam po poszerzeniu zasięgu o NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już NC+ pisało że nie jest zainteresowany tym kanałem.
Masz jakiś link do tego?

Ja z kolei przypominam sobie odwrotną sytuacje, gdzie to TV Republika nie jest zainteresowana obecnością w nc+. Zresztą sam Berełkowski się wypowiedział, że nie planują negocjacji z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Młodzi, wykształceni i z dużych miast" w większości nie oglądają telewizji w ogóle.

 

A kolega jakimiś badaniami może to podeprzeć?

 

Co do nc+ to według mnie, analizując wypowiedzi pana Sakiewicza, najprawdopodobniej CP ma na ten kanał wyłączność i o ile tak jest, to pewnie wkrótce CP rozpocznie kampanię reklamową informującą o tym fakcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jak to nie znasz? Comiesięczne czy cotygodniowe wyniki oglądalności kanałów nic Ci nie mówią?

Nie wiem, jak można dawać się wkręcać propagandowym danym statystycznym, wytwarzanym z sufitu na potrzeby chwili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A cóż to niby za wyjątek?

 

Każdy ośrodek "badający" opinię publiczną, czyni to na jakieś zamówienie, więc jeśli ktoś za to płaci, to ma prawo żądać korzystnych wyników. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim założeniu nie dostrzegasz jednego - całość działa tylko ze względu na zaufanie agencji reklamowych do rzetelności wyników. Na ich podstawie planowane są kampanie reklamowe za ogromne pieniądze, a więc wykryta próba manipulacji wynikami mogłaby się skończyć brakiem zaufania do takich danych w ogóle, a w konsekwencji zerwaniem umów z Nielsenem i pojawieniem się jakichś konkurencyjnych badań telemetrycznych, na co Nielsen nie może sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie istnieją wiarygodne badania rynku, jako że obecnie dokonywane, opierają się na mniej lub bardziej rzetelnym sondowaniu wybranej grupy osób, czy gospodarczych podmiotów.

 

Zatem, głównym grzechem tych wysiłków jest właśnie ów wybór, który może dawać zasadniczo inne wyniki dla przykładu w Warszawie i w Białymstoku.

 

Na jaką więc ... komuś takie badania.

 

Ba, nawet w Warszawie, można wybrać tylko określoną grupę respondentów, o której z góry wiadomo jakie ma oczekiwania, wobec przedmiotu badań.

 

Dlatego jeśli ktoś polega na tego typu sondażach, które są dokonywane prędzej do jakichś spekulacji, to bliżej mu do bajki, niż do realu.

 

Nawet gusowskie spisy powszechne są obarczone zwykle potężnymi błędami, a przecież trudno je porównać do jakichś śmiesznych sondaży, przeprowadzonych na grupie 1000 osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...