Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TVN24 jest lewicowa? A myślałem, że wspiera PO... No cóż, ilu widzów, tyle opinii. Szkoda tylko, że aż tak bardzo się od siebie różnią.

 

A TV Republika? Jest zależna od poglądów Bronisława Wildsteina czy "redaktora" Sakiewicza.

 

Cóż ty się tak czepiasz stale tej TV Republika? Non stop widzę twoje śnięte riposty jak tylko ktoś napisze coś in plus o tej stacji. Rozumiem że może ci się ten kanał nie podobać z różnych względów, ale twoje ciągłe przytyki nic nie pomogą i nikogo nie przekonają do twoich poglądów. Nie wiem czy aż tak bardzo boisz się że Superstacja straci widzów po starcie nowego kanału czy to zwykła zawiść?

Niektórzy chyba byli pewni że skoro Superstacja jest po części własnością Polsatu to taki kanał jak TV Republika (czyli całkowicie inny biegun) będzie od niechcenia dodany jako opcja dodatkowa za opłatą ekstra i to tyle, będzie bo będzie. A tu okazuje się że będzie częścią najbardziej rozwijanego obecnie pakietu CP.

 

Też tego nie rozumiem. Ja nie lubię np. TVN, czy TVN 24 i dlatego wątki o tych stacjach są przeze mnie rzadko odwiedzane. Niektórzy jednak mają inne podejście, takie bardziej polskie - bo Polacy lubią narzekać w końcu. Ja widocznie wyrabiam limit w stosunku do rządu ;).

 

EDIT: O, widzę, że wczoraj był w TV Rep poseł PO Żalek. Próbują jak najczęściej pokazują, że nie będą taką bardziej polityczną TV Trwam :).

A Janusz Palikot już był? :)

 

To nie telewizja rozrywkowa, tylko informacyjna. Nie był i pewnie go nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ja nie lubię np. TVN, czy TVN 24 i dlatego wątki o tych stacjach są przeze mnie rzadko odwiedzane. Niektórzy jednak mają inne podejście, takie bardziej polskie - bo Polacy lubią narzekać w końcu. Ja widocznie wyrabiam limit w stosunku do rządu ;).

Znakomite zwieńczenie obecnej "przekomarzanki". Ja mam podobnie, moich postów w wątku o TVN czy TVN24 lub Superstacji się nie uświadczy bo zwyczajnie nie oglądam to się nie wypowiadam. Jednak są ludzie którzy z ustawy muszą hejtować wszystko co im się nie podoba. Dlaczego? Odpowiedzą: bo mogę. Przyzwoitość, rzetelność, obiektywizm w takich postach nie uświadczysz. Liczy się to by besztać, sączyć jad i wyśmiewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić weryfikację za pomocą wariografu. Przy rejestracji na forum będzie trzeba przejść obowiązkowe badanie i np. co pół roku będzie trzeba je powtarzać. Wtedy będziecie mieli pewność, że każdy się wypowiada w tematach np. o kanałach które ogląda. Chyba chcecie zrobić forum Republika czyli takie jak tv, zamknięte tylko na swoich i nie próbujące otwierać się na innych. Na szczęście to forum satkuriera i każdy może się wypowiadać do woli, dopóki trzyma się regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić weryfikację za pomocą wariografu. Przy rejestracji na forum będzie trzeba przejść obowiązkowe badanie i np. co pół roku będzie trzeba je powtarzać. Wtedy będziecie mieli pewność, że każdy się wypowiada w tematach np. o kanałach które ogląda. Chyba chcecie zrobić forum Republika czyli takie jak tv, zamknięte tylko na swoich i nie próbujące otwierać się na innych. Na szczęście to forum satkuriera i każdy może się wypowiadać do woli, dopóki trzyma się regulaminu.

 

Zamknięte na swoich? Tak mnie rozśmieszyłeś, że spadłem z krzesła :D. A zapraszanie dziennikarzy "Wyborczej" do studia, a przedstawiciele lewicy, Platformy Obywatelskiej, Ruchu Narodowego to co? A blogerka z portalu Lisa natemat.pl? Przypominam ci, że mowa jest o telewizji "pisowskiej", a więc wymienione w poprzednich zdaniach osoby byłyby "swoimi" może w TVN 24, albo w Superstacji (ci z lewicy), ale chyba mi nie wmówisz, że TV Republika popiera PO, GW i młodzieżówki lewicy :D. Czy ty chcesz, żeby polski system emerytalny runął na łeb, na szyję (bo minuta śmiechu to 10 minut życia dłużej, a ja obecnie zwijam się ze śmiechu po przeczytaniu twojego posta) :brawo::lol::lol2: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz specyficzne poczucie humoru. Zamknięte na swoich odbiorców, czyli ludzi którzy głównie ograniczają się do środowisk zbliżonych do PiSu i Gazety Polskiej. Pragnę zauważyć, że siebie wzajemnie do waszej wizji świata przekonywać nie musicie. A innych nie przekonacie, bo nie wykupią abonamentu. I nie ma tu znaczenie kogo zapraszacie, tylko w jakim celu/w celu zadawania jakich pytań. Możesz wciskać kit, że to telewizja niezależna, tylko widzisz, TVN jest zależny od kasy i ma głęboko z tyłu co puszcza, byle ludzie to oglądali. Kto by nie był przy władzy to TVN będzie bardziej za nim, bo to im się opłaca. A Republika teraz jest opozycyjna a jak PiS dojdzie do władzy będzie prorządowa i wcale się tego nie wstydzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie taki, jak w przypadku TV Republika w CP... :) Złap egzemplarz "Gazety Polskiej" i postukaj się nią, bo dalej nie widzisz, że niemający racji bytu projekt, jest ceniony niczym kanał z ofertą najwyższej klasy. Nie wspomnę już o chorej "ofercie" internetowej oraz jeszcze niedawno zapowiadanych "cegiełkach"... Grunt, że masz wiarę... w Boga, Rydzyka i Wildsteina, więcej Ci nie trzeba, a dzięki temu TV Republika czeka niebywały sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by nie był przy władzy to TVN będzie bardziej za nim, bo to im się opłaca. A Republika teraz jest opozycyjna a jak PiS dojdzie do władzy będzie prorządowa i wcale się tego nie wstydzą.

Tu się mylisz jak u władzy był PIS to jakoś nie mieli takiego poparcia jak teraz PO

Jednak nie taki, jak w przypadku TV Republika w CP... :) Złap egzemplarz "Gazety Polskiej" i postukaj się nią, bo dalej nie widzisz, że niemający racji bytu projekt, jest ceniony niczym kanał z ofertą najwyższej klasy. Nie wspomnę już o chorej "ofercie" internetowej oraz jeszcze niedawno zapowiadanych "cegiełkach"... Grunt, że masz wiarę... w Boga, Rydzyka i Wildsteina, więcej Ci nie trzeba, a dzięki temu TV Republika czeka niebywały sukces.

zapominasz o jednym nie każdy zwolennik TV Republika musi być zwolennikiem PISu i ojca Rydzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nikt nie napisał, że jestem zwolennikiem o. Rydzyka i Sakiewicza bo bym znów spadł z krzesła :). A jak ktoś nie wie dlaczego to niech się dowie ;).

Najwyższa pora zmienić krzesło, bo już kolejny raz piszesz o spadaniu z niego...

 

Co do abonamentu - są jeszcze w kablówkach ;).

Ale kto? TV Republika? W jakich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika mam nadzieję ,że szybko zakończą swój żywot .

 

Wnioskuję, że kanału nie oglądasz i nie zamiaerzasz oglądać. No to co cię obchodzi, czy będą nadawać, czy nie? Mam nadzieję, że Mango 24 szybko zakończy swój żywot, bo i tak tej stacji nie oglądam i nie obchodzi mnie ona, ale mam taki kaprys, ot co :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz swoje zdanie, o.k. No, ale co z tego? Po prostu nie będziesz jej oglądać i tyle. Nie rozumiem po co wypisywać brednie typu: "mam nadzieję że padnie szybko", "oby zakończyła swój żywot jak najszybciej" itp. Skoro ci nie pasuje to nie oglądasz, ale po co życzyć źle? Przecież ty pieniędzy na nią nie dajesz więc tym bardziej nie powinna cię interesować ta stacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest typowe, Mi się coś nie podoba to ma to upaść. Niech wreszcie niektórzy zrozumieją,że w Polsce są różni ludzie i dobrze,żeby była różnorodność i każdy mógł sobie wybrać to co mu odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem TV Republikę w dzień startu w internecie i mam już swoje zdanie na temat tej TV.

 

Po jednym dniu nadawania i to testowego? Ja oglądałem kiedyś na kółku dziennikarskim, jeszcze w liceum, pierwsze wydanie "Faktów" TVN i jakoś mi nigdy nie przyszło do głowy, żeby na podstawie tego jednego jedynego wydania oceniać całą kolejną działalność stacji. W takim razie TV Republika ma o wiele lepszą jakość techniczną od TVN i Polsatu oraz od TVP 1, a przynajmniej oceniając po pierwszych dniach nadawania tych stacji (TVN i Polsatu w latach 90-tych, a TVP1 w latach 60-tych) :lol::lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, ze na patrzac na realia pełowska "młodziezówka" narzeka ostro na coś CO w poważnych bólach rodzi się na rynku medialnym.

Szkoda, ze niejaki @Karol (niby znawca tematu- moze on ma lepszy pomysł na tv bez kapitału) zapomniał o starcie TVN24 w tym sektorze rynku (tez nie łatwym, choć wiadomo ta stacja pasie sie na nieszczęściu, więc i było co pokazywać )...miejmy nadzieję, ze TV Republika okrzepnie z czasem i będzie dostarczać innego punktu widzenia. Szczególnie politycznego i gospodarczego. Roztrząsanie plot i nieszczęść wystarczy na "tefałenie"

Choćby dziś ten punkt widzenia jest zupełnie różny: Sawicka, wynurzenia i żale Kopacz...wszystko zależy JAKIMI słowami temat się przedstawi.

...a na czym polega przekaz medialny en bloc widzieliśmy w Republice: opowiadanie w kółko o pijaństwie Kwaśniewskiego od razu do człeka coś się z tego przylepiło.

Tak więc wiele zależy od tego ile i w jaki sposób powtarza się nawet nieistotną informację dla budowania nastroju.

Oczywiście czy ktoś z róznych przyczyn doda/nie doda do listy jest bez dyskusji, ale takie pier.... po 2 tygodniach nadawania stacji ośmiesza merytorycznych komentatorów.Nie wiem czy bede płacił za ten program ale niech rozwija się w pokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...