Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest patriotyczna telewizja. Włączyłem na chwilę. Leciał akurat bloczek reklamowy (3 reklamy w bloczku). A tam naturalnie polska karma dla psów i kotów. A nie jakieś niemieckie Felixy. :D

 

Aż chyba z ciekawości ją kupię, Chociaż już patrząc na reklamę wiem że moje koty tego nie będą żarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3,92% oglądalności dały panu Sakiewiczowi 10 mln. widzów? 

Cytat

Wydawało nam się po grudniu 2023 r., że większego wzrostu być już nie może, a tymczasem mamy wyniki, które są zaskoczeniem nawet dla mnie. Z jednej strony istotny wpływ ma rozwój stacji, miejsce na multipleksie, ale z drugiej strony - jest 10 mln Polaków, którzy nie mają innego medium, któremu mogą zaufać

 

https://niezalezna.pl/media/tv-republika/niesamowity-wynik-tv-republika-stacja-bezapelacyjnym-liderem-wzrostu-ogladalnosci/524636

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógł powiedzieć 20! Sekta łyka wszystko 🤣

 

A teraz zobaczmy jak syf wciska swoim wyznawcom pan Sakiewicz

 

1-31.07, Nielsen, 4+

 

AMR 188 861

SHR 3,92%

RCH (chwilowy kontakt) 1,99 mln

 

no to do 10 milionów zabrakło niewiele

Edytowane przez Mariusz Wójcicki
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

to do 10 milionów zabrakło niewiele

10 milionów to liczba osób głosujących na Prawo i Sprawiedliwość. Ja osobiście nie znam osób z mojego regionu, które by były objęte monitoringiem Nielsena.

Edytowane przez Mateusz2006
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mateusz2006 napisał(a):

10 milionów to liczba osób głosujących na Prawo i Sprawiedliwość.

Na PiS nigdy nie głosowało 10 mln. 2015 - 5,7 mln. 2019 - 8 mln. 2023 - 7,6 mln. Po 10 milionów głosów dostali Duda i Trzaskowski w II turze w 2020.

 

Pan Sakiewicz tak się chwali tym wynikiem a chyba raczej powinien się go wstydzić. Maj - 2,98. Czerwiec - 3,23. Lipiec - 3,92. Czyli na MUX-ie na który wywalili miliony zyskali 0,7% oglądalności. Tak prosto licząc. A jak ruszy wPolsce24 to mogą część widzów stracić. Pewnie nie będą to jakieś "grube" procenty ale zawsze. Oprócz tego wPolsce są nieobecni w C+. Gdyby się tam pojawili to kolejni widzowie mogliby się na nich przerzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnione zostało że tam biegał ale wiemy po co i za ile? :) Związek jest taki że pięknie okazuje obłudę. Pan Nisztor w ostatnich latach nie tropił żadnej afery ówczesnego rządu. Teraz nagle zaczął. Ciekawe czy doczekamy jeszcze czasów prawdziwego dziennikarstwa. Zaangażowanego jedynie w służbie społecznej a nie partyjnej. 

  • Popieram 5
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Ujawnione zostało że tam biegał ale wiemy po co i za ile? :) Związek jest taki że pięknie okazuje obłudę. Pan Nisztor w ostatnich latach nie tropił żadnej afery ówczesnego rządu. Teraz nagle zaczął. Ciekawe czy doczekamy jeszcze czasów prawdziwego dziennikarstwa. Zaangażowanego jedynie w służbie społecznej a nie partyjnej. 

W kanale zero jest. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...