Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie obecnie jest dostępna wersja HD kanału TV Republika? Czy jakość techniczna kanału w HD jest lepsza od wersji SD, czy to tylko zwykły upscal z wyraźniejszym logiem? Czy wersja HD będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie? Ile kosztuje wersja HD od pojedyńczego gniazdka dla sieci kablowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lp. nazwa uslugi tv org. nazwa kanalu pozycja w STB

1 Petrus członek PIKE TV Republika HD 245

2 Inea członek PIKE TV Republika HD 45

3 ASTA-NET członek PIKE TV Republika HD 43

4 JOY TV członek PIKE TV Republika HD 205

5 Jambox TV Republika HD 136

6 Echostar TV Republika HD 0

7 JOY TV (IPTV) członek PIKE TV Republika HD 205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była relacja z "Marszu Niepodległości" w TV Republika. Dzielny reporter stwierdził,że z jednego z demonstrantów został tylko szalik. Reporter na M- Mastalarczyk czy jakoś tak relacjonował na gorąco wydarzenia, raz był w samym środku zadymy i stąd była ta gorąca relacja gdzie padła ta fraza.Trzeba powiedzieć,że marsz był relacjonowany uczciwie,a właśnie wspomniany reporter wypowiadał się bardzo krytycznie o Marszu,mówił o jego rozpadzie, o tym,że część ludzi nie przyszła z myślą o patriotyzmie, powiedział o tym,że było wiele przyśpiewek kibicowskich, aktów politycznych, a pomimo wielu flag zabrakło pieśni patriotycznych itp. Tu jednak głosy są podzielone. Jednak nie jest tak jak chcą wrogowie tej stacji,że jest jedna narracja i nie ma głosów krytycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęślwia Telewizja Republika. Materiał ma 5 minut, a prócz paniki jaką robił reporter, nie zauważyłem większości z tego, co powiedział do mikrofonu. Materiał uważam za zmanipulowany, a teksty do policjantów słyszałem już dawno w nagraniach na YT - np. w tych o straży miejskiej, która zatrzymuje sprzedawcę truskawek... Dla mnie to śmieszne. Ciekawe jest także stwierdzenie redaktora stacji, który jednoznacznie powiedział "biją zwykłych ludzi" (z pewnością jest to domniemanie niewinności) - jednak skąd wie, że takich niewinnych? Mało tego stwierdza, że policja rzuca butelkami, no tutaj to już mnie rozwalił :jupi: W każdym razie - policję trzeba napie**alać, a ona nie może zrobić nic, bo ta przecież atakuje bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieszczęślwia Telewizja Republika. Materiał ma 5 minut, a prócz paniki jaką robił reporter, nie zauważyłem większości z tego, co powiedział do mikrofonu. Materiał uważam za zmanipulowany, a teksty do policjantów słyszałem już dawno w nagraniach na YT - np. w tych o straży miejskiej, która zatrzymuje sprzedawcę truskawek... Dla mnie to śmieszne. Ciekawe jest także stwierdzenie redaktora stacji, który jednoznacznie powiedział "biją zwykłych ludzi" (z pewnością jest to domniemanie niewinności) - jednak skąd wie, że takich niewinnych? Mało tego stwierdza, że policja rzuca butelkami, no tutaj to już mnie rozwalił :jupi: W każdym razie - policję trzeba napie**alać, a ona nie może zrobić nic, bo ta przecież atakuje bez powodu.

No właśnie domniemanie niewinności. Ty z góry zakładasz,że na pewno Ci ludzie byli winni.

Dziennikarz troszkę dramatyzował,widać młody,niewiele widział i takie akcje na nim robią wrażenie. Widziałem ogtromną masę policji i garstkę ludzi. Takie rzeczy tylko w III RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że byli niewinni.

Kominiarki mieli, bo było nie były żadne kominiarki - tylko takie czapki specjalne. Było im po prostu zimno w uszy i nosy.

A te kamienie to pamiątki niepodległościowe - miały symbolizować kamienie milowe naszej kultury, dumy narodowej, ducha walki o wolność itd.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóż ta zła policja zrobiła. Poszła pobiła niewinnych, pewnie podpaliła tęczę i zdewastowała miasto na 120 tys. złotych. Niedobruszki. Dobrze, że TV Republika o tym mówi. A prawda jest taka, że czas wskazany na nagraniu to 2 godz. po tym jak marsz nie bez powodu został zdelegalizowany. Kto miał tam wkroczyć jak nie policja? Straż pożarna? Koniec, to koniec. A, że robi się z igły widły, to już inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cóż ta zła policja zrobiła. Poszła pobiła niewinnych, pewnie podpaliła tęczę i zdewastowała miasto na 120 tys. złotych. Niedobruszki. Dobrze, że TV Republika o tym mówi. A prawda jest taka, że czas wskazany na nagraniu to 2 godz. po tym jak marsz nie bez powodu został zdelegalizowany. Kto miał tam wkroczyć jak nie policja? Straż pożarna? Koniec, to koniec. A, że robi się z igły widły, to już inna sprawa.

Gdybyś oglądał czy słuchał TV Republiki to widział byś inne relacje tego samego reportera, który mówił o ludziach w szalikach, którzy nie przyszli tu świętować,a uprawiać bijatykę i politykę,że nie słyszał pieśni patriotycznych,a przyśpiewki kibicowskie, o braku organizacji i o faktycznym zakończeniu marszu i zadymach, które się dzieją i że na samym marszu jest bardzo niebezpiecznie. Bardzo wiele gorzkich słów dotyczących marszu niepodległości. Już wieczorem nawet sama Lichocka jeśli dobrze poznałem po głosie przyznała,że rozwiązanie marszu było uzasadnione. Piszę o tym bo byłem zaskoczony,że właśnie takie opinie usłyszę akurat w tej telewizji, właśnie spodziewałem się wybielania uczestników marszu,zrzucania całej winy na policję czy [beep]ów. Tak nie było.

 

Może dlatego,że PiS zrobił sobie marsz w Krakowie,a wiadomo,że narodowcy są w pewnym sensie konkurencją dla PiS-u i teraz TV Republika jako telewizja mocno związana z PiSem próbuje zdyskredytować ruch narodowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ostatnie zdanie w twojej wypowiedzi jest kluczowe. PiS chce "mieć ciastko i zjeść ciastko" i dlatego takie ukierunkowane w dwie strony relacje TV Republiki. Posłuchaj dzisiaj wypowiedzi polityków z tej partii, w różnych z telewizji czy radia, jest tam właśnie taki przekaz: jestem za, a nawet przeciw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była relacja z "Marszu Niepodległości" w TV Republika. Dzielny reporter stwierdził,że z jednego z demonstrantów został tylko szalik. Reporter na M- Mastalarczyk czy jakoś tak relacjonował na gorąco wydarzenia, raz był w samym środku zadymy i stąd była ta gorąca relacja gdzie padła ta fraza.Trzeba powiedzieć,że marsz był relacjonowany uczciwie,a właśnie wspomniany reporter wypowiadał się bardzo krytycznie o Marszu,mówił o jego rozpadzie, o tym,że część ludzi nie przyszła z myślą o patriotyzmie, powiedział o tym,że było wiele przyśpiewek kibicowskich, aktów politycznych, a pomimo wielu flag zabrakło pieśni patriotycznych itp. Tu jednak głosy są podzielone. Jednak nie jest tak jak chcą wrogowie tej stacji,że jest jedna narracja i nie ma głosów krytycznych.

 

Marsz nie był relacjonowany uczciwie. Jakby reporterzy TV Republika obserwowali bardziej marsz, niż boczne uliczki to by zauważyli, że pieśni patriotyczne były (chyba, że Rota i Mazurek Dąbrowskiego to pieśni kibicowskie), że marsz był dumnym pochodem, biało-czerwoną rzeką płynącą przez Warszawę, a te rzeczy, na którzy się oni skupiali - rozmaite ekscesy działy się co najwyżej w pobliżu marszu - wiem, bo sam byłem szczęśliwym uczestnikiem tego wydarzenia i szczegóły wszelkich burd obejrzałem sobie dopiero wieczorem w internecie, gdyż idąc w marszu nie miałem takiej mozliwości (musiałbym się oddzielić od pochodu, odbić w bok). Trzeba im jednak oddać to, że uczciwie relacjonowali burdy. Uczciwie marsz relacjonowała natomiast TV Trwam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się. Bardzo się dziwię, że tak ważne święto, jakim niewątpliwie jest 11 listopada, nic a nic na drugi dzień, o tym doniosłym Święcię się nie mówi. Za to mówi się, krzyczy o chuliganach. Oni królują we wszystkich mediach. Wypełniają wszelkie ramówki. I końca nie widać i nie słychać.

Między innymi na jednej ze stacji informacyjnej usłyszałem takie mądre pytanie. Cytuje z pamięci: "Ilu potrzeba chuliganów, aby zburzyć obowiązujący porządek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była relacja z "Marszu Niepodległości" w TV Republika. Dzielny reporter stwierdził,że z jednego z demonstrantów został tylko szalik. Reporter na M- Mastalarczyk czy jakoś tak relacjonował na gorąco wydarzenia, raz był w samym środku zadymy i stąd była ta gorąca relacja gdzie padła ta fraza.Trzeba powiedzieć,że marsz był relacjonowany uczciwie,a właśnie wspomniany reporter wypowiadał się bardzo krytycznie o Marszu,mówił o jego rozpadzie, o tym,że część ludzi nie przyszła z myślą o patriotyzmie, powiedział o tym,że było wiele przyśpiewek kibicowskich, aktów politycznych, a pomimo wielu flag zabrakło pieśni patriotycznych itp. Tu jednak głosy są podzielone. Jednak nie jest tak jak chcą wrogowie tej stacji,że jest jedna narracja i nie ma głosów krytycznych.

 

Marsz nie był relacjonowany uczciwie. Jakby reporterzy TV Republika obserwowali bardziej marsz, niż boczne uliczki to by zauważyli, że pieśni patriotyczne były (chyba, że Rota i Mazurek Dąbrowskiego to pieśni kibicowskie), że marsz był dumnym pochodem, biało-czerwoną rzeką płynącą przez Warszawę, a te rzeczy, na którzy się oni skupiali - rozmaite ekscesy działy się co najwyżej w pobliżu marszu - wiem, bo sam byłem szczęśliwym uczestnikiem tego wydarzenia i szczegóły wszelkich burd obejrzałem sobie dopiero wieczorem w internecie, gdyż idąc w marszu nie miałem takiej mozliwości (musiałbym się oddzielić od pochodu, odbić w bok). Trzeba im jednak oddać to, że uczciwie relacjonowali burdy. Uczciwie marsz relacjonowała natomiast TV Trwam.

PaVl6 nie wiem jak reszta słuchaczy czy telewidzów TV Republika odebrała to,ale ja oczywiście miałem świadomość,że w marszu bierze udział(80-100 tys. osóB) ,a że zamieszki i grupa osób, która chciała się bić to jakiś margines. Była taka grupa wiem to od uczestnika tegoż marszu.Wiem także od uczestnika tego marszu,że największe zagrożenie stanowiła dla maszerujących policja,a nie te zamieszki. Reportera TV Republika przerosło zadanie relacji z marszu i przedstawił go za bardzo w oparciu o ten margines, było to prostowane na antenie, stację zrugał sam J.Pospieszalski ,że za wielki akcent postawiła na relację tych zamieszek,a nie skupienie się na pochodzie. Poszli na po prostu przekaz z zamieszek na wojnę z mainstreamem,to się sprzedaje, gdyby pokazawali tłum biało-czerwony to pewnie by dziś żadnej dyskusji w tym wątku nie było. A tak jak powiedział nie potrafiący ukryć śmiechu Pospieszalski reporter dzięki szalikowi stanie się hitem netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogdan, dopóki takie [beep]two i bandytyzm będzie w Polsce, dopóty wartości niepodległości będą zatarte.

Popatrzyłem na te skakające małpy wyrywające drzewka i sobie zadałem pytanie na [beep]ę wogóle są te marsze. Dla kogo?

Nie lepiej zrobić 1. marsz prezydencki i koniec tak jak w USA?

Po co ten cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się. Bardzo się dziwię, że tak ważne święto, jakim niewątpliwie jest 11 listopada, nic a nic na drugi dzień, o tym doniosłym Święcię się nie mówi. Za to mówi się, krzyczy o chuliganach. Oni królują we wszystkich mediach. Wypełniają wszelkie ramówki. I końca nie widać i nie słychać.
Mówisz tak, jakbyś się dziś urodził. Media skupiają się na tym, co jest kontrowersyjne, co prowokuje do dyskusji i debaty, bo to przyciąga wielu widzów, a nie na tym, co jest oczywistością, czyli w tym wypadku samo święto. Tak jest też w wielu innych przypadkach. A jak już jakiś temat się pojawia, to potem jak tylko pojawią się nowe informacje, nowe wątki, to się do niego wraca. To jest naturalna kolej rzeczy. Szkoda tylko, że generalnie polskie kanały informacje idą na łatwiznę i za często klepią jedno i to samo, ale zdziwienia to u mnie nie wywołuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok: Gdyby ten reporter był profesjonalistą, wiedziałby, że marsz został zdelegalizowany o 16:40. Dziwne, że policja tam wparowała po godz. 18? Niech się cieszy, że sam nie dostał. Zresztą słyszałem dzisiejsze wypowiedzi organizatorów, którzy się do niczego nie poczuwają. A powinni płacić forsę, bo większość zadymiarzy wyszła właśnie z ich pochodu. Żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była relacja z "Marszu Niepodległości" w TV Republika. Dzielny reporter stwierdził,że z jednego z demonstrantów został tylko szalik. Reporter na M- Mastalarczyk czy jakoś tak relacjonował na gorąco wydarzenia, raz był w samym środku zadymy i stąd była ta gorąca relacja gdzie padła ta fraza.Trzeba powiedzieć,że marsz był relacjonowany uczciwie,a właśnie wspomniany reporter wypowiadał się bardzo krytycznie o Marszu,mówił o jego rozpadzie, o tym,że część ludzi nie przyszła z myślą o patriotyzmie, powiedział o tym,że było wiele przyśpiewek kibicowskich, aktów politycznych, a pomimo wielu flag zabrakło pieśni patriotycznych itp. Tu jednak głosy są podzielone. Jednak nie jest tak jak chcą wrogowie tej stacji,że jest jedna narracja i nie ma głosów krytycznych.

 

Marsz nie był relacjonowany uczciwie. Jakby reporterzy TV Republika obserwowali bardziej marsz, niż boczne uliczki to by zauważyli, że pieśni patriotyczne były (chyba, że Rota i Mazurek Dąbrowskiego to pieśni kibicowskie), że marsz był dumnym pochodem, biało-czerwoną rzeką płynącą przez Warszawę, a te rzeczy, na którzy się oni skupiali - rozmaite ekscesy działy się co najwyżej w pobliżu marszu - wiem, bo sam byłem szczęśliwym uczestnikiem tego wydarzenia i szczegóły wszelkich burd obejrzałem sobie dopiero wieczorem w internecie, gdyż idąc w marszu nie miałem takiej mozliwości (musiałbym się oddzielić od pochodu, odbić w bok). Trzeba im jednak oddać to, że uczciwie relacjonowali burdy. Uczciwie marsz relacjonowała natomiast TV Trwam.

PaVl6 nie wiem jak reszta słuchaczy czy telewidzów TV Republika odebrała to,ale ja oczywiście miałem świadomość,że w marszu bierze udział(80-100 tys. osóB) ,a że zamieszki i grupa osób, która chciała się bić to jakiś margines. Była taka grupa wiem to od uczestnika tegoż marszu.Wiem także od uczestnika tego marszu,że największe zagrożenie stanowiła dla maszerujących policja,a nie te zamieszki. Reportera TV Republika przerosło zadanie relacji z marszu i przedstawił go za bardzo w oparciu o ten margines, było to prostowane na antenie, stację zrugał sam J.Pospieszalski ,że za wielki akcent postawiła na relację tych zamieszek,a nie skupienie się na pochodzie. Poszli na po prostu przekaz z zamieszek na wojnę z mainstreamem,to się sprzedaje, gdyby pokazawali tłum biało-czerwony to pewnie by dziś żadnej dyskusji w tym wątku nie było. A tak jak powiedział nie potrafiący ukryć śmiechu Pospieszalski reporter dzięki szalikowi stanie się hitem netu.

 

Nawet nie tyle margines, ale po prostu - nazwijmy rzeczy po imieniu - prowokatorzy, którzy przyjechali do Warszawy tyko po to, żeby zrobić rozróby. Takie odniosłem wrażenie będąc na marszu. Z resztą nie tylko ja: http://parezja.pl/marsz-niepodleglosci- ... przednich/

 

@wislok: Gdyby ten reporter był profesjonalistą, wiedziałby, że marsz został zdelegalizowany o 16:40. Dziwne, że policja tam wparowała po godz. 18? Niech się cieszy, że sam nie dostał. Zresztą słyszałem dzisiejsze wypowiedzi organizatorów, którzy się do niczego nie poczuwają. A powinni płacić forsę, bo większość zadymiarzy wyszła właśnie z ich pochodu. Żal.

 

Tja, marsz został zdelegalizowany, dobre sobie. Pamiętam to dobrze - byliśmy jakoś w połowie trasy - dookoła mnie morze ludzi z biało-czerwonymi flagami, prowokatorów (ludzi biegających w okolicach marszu, bez flag i innych patriotycznych elementów) jakoś już mniej było, niż na pocżątku, a tu dzowni telefon i moja mama mi powiedziała, że w tv podali, że marsz został rozwiązany. Rozglądam się dookoła i myślę sobie - no coś tu nie gra, bo rozwiązany marsz nie polega na tym, że przez Warszawę maszeruje wiele tysięcy ludzi :). I jakby tego było mało - ten rozwiązany marsz, zgodnie z początkowym planem, doszedł do Agrykoli, tam bez najmniejszych problemów wysłuchaliśmy przemówień! Coś ta delegalizacja władzy nie wyszła, z resztą jak wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że miało to miejsce 11 listopada na marszu organizowanym przez organizacje pozarządowe. Tak więc - wbrew temu co [beep]ą niektórzy - nie ma co zrzucać winy na stołeczny Ratusz czy może samą Platformę Obywatelską. Niestety, ten kraj schodzi na psy. Czytam komentarze widzów TV Republika na YouTube i widzę, jak od niektórych wieje agresją - większość z nich kozaczy właśnie w sieci, a wybrańcy założą kominiarki i pójdą palić tęczę w Warszawce. I nie wmawiajcie mi, że to środowiska wspierające obecną władzę, bowiem wszyscy wiemy, że tak nie jest - to Młodzież Wszechpolska i inne odłamy społeczne. Niestety słoma Polakom wychodzi z butów, jak nie Oskarkowi w "Szkle kontaktowym", to zgrai patriotycznych [beep]ów w Dniu Niepodległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kłam, wszelkie incydenty nie miały miejsca na "Marszu Niepodległości", ale w jego okolicach. Co do tych w kominiarkach - rozumiem, że ty ich pytałeś o poglądy, bo ja nie. Jedno wiem - w znaczący sposób, zarówno zachowaniem, jak i wyglądem odróżniali się od manifestantów. Nie wiem, kogo popierają, przeciwnie od ciebie, nie wyciagam bezpodstawnych wniosków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamstwo, kłamstwo... Tylko tyle umiesz zarzucić? :lol: A skąd się wzięli ludzie, którzy np. spalili tęczę? Bo o ile mi wiadomo odłączyli się od marszu. Ale nie, sorry - powiedzieli tak na TVN24, pewnie skłamali. Bo przecież wszyscy kłamią w ramach zemsty za spalony poprzednio wóż transmisyjny. Ogarnij się synku. Wyciągnięcie wniosków to coś najlepszego, co można teraz zrobić - zobaczyć relację TVP, TVN i TV Republika, wymieszać i ocenić. No ale przecież kurde, nie mogę - muszę zapytać dziennikarzy i prezenterów czy mówią mi prawdę, nie można zgadywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...