Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli TV Republika nie będzie się ograniczać do polityki,a będzie tam silne pasmo mówiące o gospodarce, o demografii, służbie zdrowia i innych ważnych tematach jak np. wymiar sprawiedliwości to będzie to ciekawa alternatywa, bo osobiście męczy mnie już słuchanie o kongresie Lewicy jakby nie było innych problemów w Polsce. Apeluję mniej polityki na poziomie partyjnym,a bliżej ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o gospodarce co chwilę coś mówią, głównie w kontekście do kryzysu w UE. Podoba mi się też to, że do niektórych wydarzeń, np. podróży Tuska do Nigerii, czy pijaństwa Kwaśniewskiego podchodzą z humorem. Nie wiem, czy to jest telewizyjna wersja Gazety Polskiej, bo ją rzadko kupuję (głównie jak jest jakiś film), ale jeżeli jest w niej miejsce na polemiki z ich wersją rozmaitych wydarzeń ze strony np. dziennikarzy Wprost, czy przegłąd tego, co pisze Gazeta Wyborcza, tak jak w TV Republika to to musi być niezła gazeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać. Czy TV republika ma serwisy pogodowe czy sportowe?? Jeśli tak to kto je prowadzi. Włączyłem na kilka minut. Jeśli TV republika porusza takie tematy jak energetyka to kupuję ten projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie serwisów nie widziałem, ale mają redakcję sportową, bo czasem są rozmowy o sporcie. O pogodzie to w TV Republika jeden jedyny raz słyszałem, jak włączyłem rano o 7 i Piotr Gociek powiedział jaka będzie pogoda, ale normalnie, w studiu "Chłodnym okiem", bez oddzielnego serwisu. Różne tematy poruszają, zawsze można jakiś zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać. Czy TV republika ma serwisy pogodowe czy sportowe?? Jeśli tak to kto je prowadzi. Włączyłem na kilka minut. Jeśli TV republika porusza takie tematy jak energetyka to kupuję ten projekt.

A kto miałby u nich tę prognozę pogody prezentować?Anita Gargas lepiej nie bo jeszcze całe lato będzie lało i co wtedy? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mógłbyś napisać: a kto miałby prezentować pogodę w TV Puls, jakby planowali przywrócić informacje, sport i pogodę ;).

 

No i od czasu jak TV Republika zaczęła na dobre testy internetowe ucichli ci wszyscy, którzy prognozowali, że będzie to pisowska telewizja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci do głowy, że ucichli bo po prostu tego nie oglądają? Dopóki kanał nie wystartował (a w zasadzie nie wystartował bo w internecie to żaden kanał tv) to można było swoje przypuszczenia uzewnętrznić na forum, a teraz to co ja będę pisał o tym kanale jak go nie oglądam? A jak go zakodują, to już całkiem będzie kółko wzajemnej adoracji, bez względu na to czego by nie nadawał (w sensie widowni a nie ramówki-do ramówki się nie odnoszę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...