Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Kirk napisał(a):

 

No ja jestem ciekaw, czy będziemy mieli dwie Repubiki, czy będzie wachlowanie z koncesjami jak to zrobił Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie z tego zdaję sprawę, dlatego z zaciekawieniem obserwuję jak sobie poradzi Vidoc w naziemnej i po co na naziemną pcha się Republika.

To przekracza możliwości finansowe obydwu nadawców.

Nie wspomnę już o tym że MUX8 w sposób naturalny ogranicza rozwój kanałom. W nim przetrwają tylko podmioty z mocnym zapleczem kapitałowym, które wliczą w koszta jeden słabszy kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 Oczywiście przy większej liczbie chętnych, większą szansę miałby ten ze stabilnym kapitałem. Ale to nie ma nic do rzeczy w kwestii przetrwania podmiotu startującego w MUX8. W tym biznesie "wystartujmy, jakoś to będzie" się nie sprawdza, bo koszty koncesji i opłat dla Emitela są horrendalnie wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja sobie z tego zdaję sprawę, dlatego z zaciekawieniem obserwuję jak sobie poradzi Vidoc w naziemnej i po co na naziemną pcha się Republika.

To przekracza możliwości finansowe obydwu nadawców.

Nie wspomnę już o tym że MUX8 w sposób naturalny ogranicza rozwój kanałom. W nim przetrwają tylko podmioty z mocnym zapleczem kapitałowym, które wliczą w koszta jeden słabszy kanał.

Podziel sie wiedza na temat finansów Tv Republiki, bo wnioskuję, ze dysponujesz szczegółową wiedzą na ten temat? 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być ekspertem i mieć wiedzy @fanbonda aby wyciągnąć logiczny wniosek iż kanałowi który zbiera datki od widzów i sprzedaje gadżety aby podreperować swój budżet się nie przelewa. Zatem bez wycieczek osobistych proszę do czego masz skłonność.

Ponadto można to sprawdzić bo Republika jest spółką akcyjną

https://rejestr.io/krs/446368/telewizja-republika

Wielkość organizacji

 

Mała

Kapitał zakładowy

6,5 mln zł 

Kapitał docelowy

4,2 mln zł 

Kapitał wpłacony

6,5 mln zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu masz wycieczkę personalną, zwracam się do Ciebie to używam twojego nicku. Sprzedawanie gadżetów czy zbieranie datków ( patronite jest bardzo popularny) nie świadczy o zlej kondycji.  TV Trwam tez mialo nie stac na koncesję, funkcjonują już 10 lat. Więc wiedzy szczegółowej nie posiadasz. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba najlepszy czas dla Republiki, aby właśnie teraz starała się o koncesję na telewizję naziemną.

Są na fali narastającej popularności i podmiot wydający koncesję może być wyjątkowo przychylny. Bo jak nie teraz to kiedy? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fanbonda napisał(a):

Sprzedawanie gadżetów czy zbieranie datków ( patronite jest bardzo popularny) nie świadczy o zlej kondycji. 

Też tak uważam. Mają swoich wyznawców, którzy są w stanie wspierać stację więc z tego korzystają. Nie musi to świadczyć o jakimś desperackim zbieraniu pieniędzy aby przetrwać. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...