Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@blue_voyager: Ja też mam ten pakiet i w przeszłości (jakiś rok temu)skorzystałem z odliczenia Canal+. Byłem zdziwiony, że tak można ale okazało się, że coś tam odjęli (już nie pamiętam ile). Teraz nie wiem czy jest taka możliwość ale jak tylko uaktywni mi się opcja np. Canal+ w Złotych to korzystam. Tak w ogóle to cały ten program to śmiech - jest bo jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za takie rady, żeby brać bilety i handlować nimi na Allegro. Nie jestem żadnym drobnym handlarzem. Co do czytania regulaminu to nie muszę pamiętać czegoś co podpisywałem 2 lata temu ufając w uczciwość i zdrowe zasady "poważnej" niby firmy. Czego wy bronicie. Jakie są teraz możliwości odbierania nagród. Co do regulaminu to dobrze pamiętam kiedy kończy mi się umowa i trzeba będzie złożyć wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w grudniu 2010 minelo 2 lata,uzbieralem 1700pkt i co mialem zrobić nic bo taka bieda że nie ma co,kiedyś dawali nagrody rzeczowe a teraz bierz kanal ktore i tak mam,gorzej niż w lupeksie,i co z tego oni maja że zabiorą,pewnie to żeby nie uzbierać jak najwiecej i mieć prestiż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz znać regulaminu, musisz go stosować. Przecież nikt Ci nie mówi, żebyś pamiętał to co podpisywałeś. Co do "ufności" w operatora to lepiej włóż to w cudzysłów - operator robi tak aby wyjść na swoje a nie dawać prezenty - nic nie ma za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie bilety do kina , można było za punkty nabyć 15 grudnia 2009 , od tej pory totalna posucha w temacie wymiany złotych plus.

 

A najlepsze że w jednej umowie mam 1014 złotych plusów które mogę wymienić na :

NATIONAL GEOGRAPHIC HD 1 miesiąc 50% gratis

MTVN HD 1 miesiąc 50% gratis

EUROSPORT HD 1 miesiąc 50% gratis

NATIONAL GEOGRAPHIC HD 1 miesiąc

MTVN HD 1 miesiąc

EUROSPORT HD 1 miesiąc

MEZZO 1 miesiąc gratis

 

a druga umowa to 1417 Złotych Plusów które mogę jedynie wymienić na MEZZO :D

Nawet reklamacja mailowa nie przyniosła skutku :

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, że w ramach programu ZŁOTY

PLUS może Pan wymienić punkty na opcję Mezzo za 400 Złotych Plusów.

 

Jednocześnie informuję, iż aktualnie posiada Pan 1417 punktów.

Informacje, na co może Pan wymienić Złote Plusy dostępne są na stronie

internetowej:

 

http://www.cyfraplus.pl/cyfra_nagrody-programowe.html

 

Dyspozycja wykorzystania Złotych Plusów możliwa jest na podstawie

kontaktu z infolinią programu lojalnościowego ZŁOTY PLUS pod numerem 801

055 550 i 22 310 46 46, faksem 22 310 45 44 bądź przesyłając

informację poprzez e-mail.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

 

Dział Relacji z Abonentami

-------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, też uważam, że program Payback byłby w tym przypadku najlepszy. :) Ale szczerze wątpię w to, żeby CYFRA+ chciała zostać kolejnym partnerem tego programu... :roll: Jak wiadomo, w programie Payback punkty można zbierać także u pozostałych partnerów np. robiąc u nich zakupy, więc gdyby Cyferka była też w tym programie to teoretycznie nawet osoby z najniższym abonamentem (i to jeszcze w promocji) mogłyby w miarę szybko uzbierać dość sporą liczbę punktów... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie mam pytanie. Nie chcę stracić punktów a 2 lata się zbliżają, mam prestiż HD punktów mam 5000 tysięcy. Co wziąć żeby ich nie stracić, jak wezmę 50% zniżki na mezzo to będzie ok, po prostu spadnie mi 250 a reszta zostaje? Dostaję jakąś zniżkę z tego powodu na rachunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli weźniesz tylko mezzo to reszte niewykorzystanych złotych plusów Ci zabiorą. Ja miałem taką sytuację w lutym tego roku myślałem że jak wezmę właśnie mezzo to nie zabiorą mi punktów. Najlepiej zrób tak, 2 dni przed tym jak miną Ci 2 lata od przystapienia do programu wybierz wszystkie możliwe złote plusy i około 10 dni roboczych, licząc od dnia w którym minęły Ci 2 lata od przystąpienia do programu złoty plus, zrezygnuj z tych wszystkich opcji (można to zrobić poprzez ICA wchodząc w historię w zakładce złoty plus) wtedy wrócą Ci wszystkie uzbierane punkty. Ja tak właśnie "zakombinowałem" że 2 lata od przystapienia do programu minęły mi 12 lutego więc 9 lutego wybrałem mezzo, które miało wystartować od 28 lutego, myślałem że pozostałe punkty mi zostawią, ale niestety w 7 dniu roboczym zabrali mi niewykorzystane plusy, 23 lutego zrezygnowałem z mezzo i uratowałem chociaż 400 punktów. Gdybym wiedział że zabiorą pozostałe punkty to zaznaczyłbym więcej opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakies glupoty tvcyfra piszesz. Ja mialem 3500 punktow, w styczniu musialem cos wziac zeby ich nie stracic, bo 2 lata mijaly. Wzialem Mezzo i w styczniu wzieli mi 200, reszta punktow zostala. Teraz mam okolo 3600 punktow. Co do rachunku, to place za prestiz hd 129, wtedy za styczen placilem 127 zl. Mezzo normalnie kosztuje 4 zl, takze 2 zl od rachunku odliczaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ze zlote+ przepadaja po 2 latach? Zapisalem sie do programu juz ponad 2 lata temu (wrzesien 2009), poki co zadne punkty mi nie zniknely z konta... Ale jezeli jest takie prawdopodobienstwo, ze jeszcze znikna to wolalbym je wykorzystac.

 

no wiesz... jak dla ciebie wrzesien 2009-marzec 2011 to ponad 2 lata to chyba cos nie tak z liczeniem albo kalendarzem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Loguję się dzisiaj do ICA przeglądam zakładki i co widzę że złote plusy mi ... wyparowały, pisze ''nul'' może dlatego że złożyłem wymówienie :mrgreen: Ciekawe czy tylko u mnie, czy innym abonentom co złożyli wymówienie ze względu na regulamin też skasowali punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...