Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja @STARS.TVmam pytanie które zawsze mnie ciekawiło... Jaka jest oglądalność np. Twojego pasma nocnego w tygodniu? Masz jakieś wyniki? Nie chodzi o hejt tylko ciekawość mnie dopadła ile to osób ogląda w nocy telewizję muzyczną a już na pewno ciekawi mnie ile osób w naszym kraju może oglądać w środę o 2:30 film na powiedzmy TNT czy innym Paramount...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością obejrzałem Best of: Linkin Park i mam nadzieję, że widzowie telemetryczni również, natomiast jakość niektórych teledysków woła o pomstę do nieba. Może warto zrobić podmiankę na klipy z YouTube? Niektóre teledyski są "zremasterowane" do 1080p.

Edytowane przez Linz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę Cię żebyś nie cwaniakował :) Porównywanie okresu sprzed 20 czy 30 lat gdy dostawali wszystko w optymalnej jakości prosto z wytwórni z dziś, gdy wiele z tych klipów trafiło na śmietnik historii i ja je muszę z tego śmietnika odgrzebywać (tak, niektóre wytwórnie nie mają w tej chwili żadnej kopii swoich starych klipów). Więc o czym tu w ogóle gadać? Zresztą popatrz na starocie grane dziś przez MTV, tam wszystko świetnie wygląda? No nie. Nawet oni nie dbali o swoją bazę! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na MTV DE naprawdę jest dobra jakość, w programach Back For Good i Weekendach Specjalnych przewinęło się przez ostatni rok dużo klipów nie granych od lat, dużo Eurodance i nawet lata 80's, ale to wysoki bitate z Astry i baza klipów robi robotę, nie cwakaniakuje, bo zbieram nagrania od lat i mam porównanie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, mają je w swojej bazie od nowości, niewiele takich kanałów zostało, które działają od 20-30 lat, z darmowych tylko MTV DE, wszystko co puścili, czyli ok 1000 klipów wygrzebanych z archiwum dobrze wygląda, aż dziwne że to kanał darmowy niekodowany.

Ale i tak czekam na Scooter'a i Sash! na Starsie  :D 

Edytowane przez djrafik
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS Premium powiadacie?

A może by tak, na początek zrobić porządek z zacinającym się dźwiękiem na AC 3 ? 

Moja żona chciała sobie obejrzeć The Best Of Celine Dion iiii...powiedziała że idzie do kuchni posłuchać radia. Bo te gra lepiej.Stary kuchenny jamnik z lat 90...

 

EDIT : AC 3 na MTV Live HD gra jak ta lala

 

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca niewiadomo jakie plany ma Stars z aplikacją , co w niej będzie i dla kogo będzie przeznaczona.

Skoro jednak ma być Premium, to można mieć pewne oczekiwania związane np. z jakością dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...