Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Ania28, A co z punktem, że obecność na liście CP nie ma wpływu na wyniki oglądalności? To o co Twoim zdaniem te wszystkie płacące kanały tak się biją? 

STARS przecież twierdzisz ,że głupoty pisze i za obecność na głównej liście się nie płaci  .Dla jasności tej stacji źle nie życzę  ponieważ emituje trochę wartościowej muzyki ,zresztą zobacz jakie będą badania oglądalności powiedzmy za pół roku  prawdopodobnie nic się nie zmieni albo drgnie minimalnie (na granicy błędu statystycznego ) 

Moim skromnym zdaniem przyczyna leży gdzie indziej .Stacja ma za słaba rozpoznawalność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś producent reklamuje w telewizji swój produkt, i sprzedaż tego  produktu nie wzrośnie - To ja się pytam za co płaci ???  .Uważasz że im wyższa liczba emisji reklam tym większa sprzedaż ? .Gdyby zastosować taki tok myślenia to Mercedes  czy BMW powinny już dawno zbankrutować ,ile jest reklam tych samochodów w porównaniu z innymi ? - niewiele,  więc i sprzedaż powinna być na tym poziomie - a tak niestety nie jest 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jakiś producent reklamuje w telewizji swój produkt, i sprzedaż tego produktu nie wzrośnie - To ja się pytam za co płaci ??? .Uważasz że im wyższa liczba emisji reklam tym większa sprzedaż ? .Gdyby zastosować taki tok myślenia to Mercedes czy BMW powinny już dawno zbankrutować ,ile jest reklam tych samochodów w porównaniu z innymi ? - niewiele, więc i sprzedaż powinna być na tym poziomie - a tak niestety nie jest

Aniu czy Ty na pewno wiesz o czym piszesz? Porównujesz stację Tv do samochodu? Błagam tylko nie mów, że studiujesz ekonomię.

Edytowane przez Rafiusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale braki są dosyć duże .Podobnie jest w przypadku choćby  - Amy Grant ,France Gall Transvision Vamp ,Kim Appleby ,Style Council ,Tiffany,Camouflage,A Flock Of A Seagulls,Deacon Blue , .....(tak na szybko z pamięci)

Może się mylę ale chyba Lisy Stansfield też nie widziałam (Tina Arena ,Sophie B Hawkins ,Wilson Philips ,Tasmin Archer ,Randy Crawford ,Stevie Nicks ,Basia)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś się porywa na telewizję to powinien mieć przyzwoitą bazę teledysków ,w innym wypadku naraża się jedynie na śmieszność .Skutkiem tego są wyniki oglądalności takie jakie są 

Czasy się zmieniły i nikt nikomu łaski nie robi - są inne stacje muzyczne 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to by możnabyło grać... Widziałem to nie jeden raz w TV ale za Chiny nie pamietam w jakiej... Może i być może w Stars TV tego nie pamiętam...

 

Podobnie jak to:

 

https://www.youtube.com/watch?v=dTdDi6ophIM

 

Nawiasem mówiąc z pierwszorzędnej nieistniejącej telewizji ONYX. Gimby nie znajo...

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, przede wszystkim te wszystkie sprawy, które poruszasz były już omawiane w tym temacie, więc to widać gołym okiem, że nie czytałaś tych wszystkich podstron tematu, ale skoro jesteś taka wszechwiedząca i kreatywna to może najpierw przeczytaj te 569 stron wątku i dopiero pisz, wiem, nie chce ci się pewnie.

 

Natomiast twoje propozycje (ci mniej znani wykonawcy) doprowadziłyby do kiepskiej oglądalności, a stacja mogłaby zbankrutować, to nawet nie moje słowa, sam STARS tak pisał w tym temacie nie raz. Proste.

 

"Tasmin Archer - Sleeping Satellite" leciało na STARSie. A takie np. "Mylene Farmer - California" to nie głupi pomysł, by to grać, gdzieś jest w necie plik VOB z tym teledyskiem dobrej jakości, kiedyś miałem na dysku, już nie mam.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało znani wykonawcy prezentowani są np. w Muzo TV i wszyscy wiemy jaką oglądalność mają. Nie twierdzę że nie ma ludzi lubiących tą stację. Ja sam tam zaglądam niekiedy aby zobaczyć "coś innego" ale tego typu stacja może nadawać w UK czy we Francji czy też we Włoszech a nie w Polsce gdzie liczy się KASA.

Edytowane przez emarti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o coś takiego mi chodziło... Dobrym przykładem są różne mutacje MTV we Włoszech i Francji o UK już nie pisząc. U nas flagowe MTV (jako jedyne w języku polskim) + MTV Live HD + MTV Rocks. O MTV Dance i MTV Hits nie wspominam bo są one tylko w kablówkach. Z pewnością znalazłyby u nas odbiorców takie kanały jak Trace Tropical z "inną muzyką" czy też Trace Africa także z muzyką "inną". Jednak oglądalność byłaby na poziomie Muzo TV. W Polsce przyjmuje się dobrze Disco Polo, sieczka z Eski i klasyka. Na inny gatunek muzyki nie ma szans. Dowodem była likwidacja rockowej Rebel TV. To samo czeka zapewne Muzo TV albo zmiana formatu na inny. Jak powstają u nas nowe kanały muzyczne to tylko klony już istniejących z tym samym gatunkiem. Szkoda że nie powstanie u nas kanał z hip-hopem jak we Francji, MTV Base. Ale jak piszesz @Stars TV u nas jest inny odbiorca i to prawda...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast twoje propozycje (ci mniej znani wykonawcy) doprowadziłyby do kiepskiej oglądalności, a stacja mogłaby zbankrutować, to nawet nie moje słowa, sam STARS tak pisał w tym temacie nie raz. Proste.

 

 

Aby pisać o muzyce trzeba się trochę na niej znać .Jeżeli  dla przykładu "Camouflage " jest mniej znanym wykonawcą to o czym z Tobą rozmawiać ?  - to jedna z najważniejszych grup "New Romantic" lat 80-tych  ,podobnie jak Basia (Trzetrzelewska)  była pierwszą polską piosenkarką której album trafił na listę Bilbordu  ("Time and Tide") ,czy Amy Grant której płyty kilkakrotnie pokrywały się platyną 

 

Teledysk do utworu California - Mylene Farmer powstał na Sunset Boulevard w  Los Angeles  ,budżet klipu wyniósł 200 tyś euro  więc to raczej nie na siły Stars TV, a tym bardziej na antenę tej stacji 

Edytowane przez ania28
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aby pisać o muzyce trzeba się trochę na niej znać .Jeżeli  dla przykładu "Camouflage " jest mniej znanym wykonawcą to o czym z Tobą rozmawiać ?  - to jedna z najważniejszych grup "New Romantic" lat 80-tych  ,podobnie jak Basia (Trzetrzelewska)  była pierwszą polską piosenkarką której album trafił na listę Bilbordu  ("Time and Tide") ,czy Amy Grant której płyty kilkakrotnie pokrywały się platyną 

 

Teledysk do utworu California - Mylene Farmer powstał na prywatnej linii kolejowej w Los Angeles  ,budżet klipu wyniósł 80 tyś euro  więc to raczej nie na siły Stars TV, a tym bardziej na antenę tej stacji 

 

No akurat źle trafiłaś, bo znam to wszystko dobrze, dodatkowo miałem dostęp do MTV EUROPE w latach '89 - '94, więc...

 

Po prostu widocznie w STARSie się tego nie gra i nie będzie grało, nie te klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu prościej chyba się już nie da: STARS.TV to nie telewizja dla Ciebie. Czy jeszcze coś wytłumaczyć? Szukasz "ambitniejszej" szeroko rozumianej muzyki popularnej to musisz poszukać gdzie indziej. Ot  i cała filozofia. Bez urazy proszę. Chociaż Basię i jej najpiękniejszą piosenkę o rozstaniu "Cruising for bruising" z przyjemnością obejrzałbym (posłuchałbym) na antenie Starsa. Tak wiem, że to niemożliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...