Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4FUN MEDIA chwilę posiedział w wątku i nic nie napisał :) Ogółem lubię 4Funa za interaktywność i Fun App i z tym to rzeczywiście są kreatywni, i jest to coś nowego, ale kserowanie nazw programów to jest ewidentne przegięcie.

Edytowane przez bart18
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, żenada z tym 4fun.TV - trzeba przyznać, że dość cwanie sobie wymyślili tę ramówkę w związku z zamianą miejsc w NC+, natomiast to nie pierwszy raz kiedy kopiują nazwy innych stacji - tak, jak ktoś wspominał wcześniej, był czas, że nazwy programów na Mjuzik.TV były skopiowane z Radia Eska i RMF Maxxx. Wtedy myślałem, że może ktoś tam jest aż tak głupi, teraz widzę że działają z premedytacją, więc trzymam kciuki za STARS.TV, bo całe 4fun Media to raczej żałość do potęgi 4. 

 

BTW, fajnie jeżeli nc+ w końcu zrobiło porządek z kanałami muzycznymi i wszystkie są jeden po drugim, a nie są przerwane jakimiś Polsatami Romans i innymi Mango 24. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadasz bzdury i tyle. To nie jest żaden standard. Żeby było jasne, można grać sobie oldies, ja mogę grać i oni mogą grać, nic mi do tego co grają. Ale jeśli ktoś to oprawia dokładnie w moją formę (bo zamiana słowa best na hits nie jest żadną istotną zmianą) to już ma we mnie wroga i tyle. Będę to zwalczał.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mój znajomy oglądał wczoraj Stars,ale nie może namierzyć tytułu piosenki tu dane jakie mi przekazał:
piosenka leciała wczoraj przed północą gdzieś tak o 23 50 w paśmie best hits utwór śpiewała kobieta w ciemnych kręconych włosach w teledysku była też inna kobieta w kapeluszu w prostych ciemnych włosach piosenka pochodzi z lat 70 80 nazwa zespołu jednoczłonowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ktoś wpadł na to, że mozna zarobić kopiujac STARSA który przeciez nie radzi sobie aż tak źle. 

Uważasz ,że jak blok muzyczny będzie mieć podobną nazwę to uda się więcej  zarobić ?? .Wtedy reklamodawcy chętniej się zgłoszą ? ,ważna jest zawartość programu, a nie jego nazwa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki, polecam zapoznać się z nową ramówką 4FUN HITS, kilka przykładów:

 

STARS.TV: BEST 80'S, BEST 90'S, BEST 00'S, BEST PARTY, BEST PARTY 90'S, BEST CHART PARTY, BEST CHART, BEST BALLADS

4FUN HITS: HITS 80'S, HITS 90'S, HITS 00'S, HITS PARTY, HITS PARTY 90'S, CHART HITS PARTY, CHART HITS, HITS BALLADS

 

i tak dalej. 

Na serio aż taka desperacja? Najważniejsze to mieć WŁASNY pomysł, no nie? :)

 

 

:lol:

 

Tak to jest jak chłopcy nie mają pomysłu na własne pasma muzyczne lub nawet na całą TV. Najlepiej zerżnąć od konkurencji i trzepać dalej kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat czekania i w końcu się udało :D Szkoda, że tak daleko na liście Stars. TV, 

Gdyby Stars TV prędzej zapłaciła to kanał by prędzej wskoczył na listę główną  ,gdyby lepiej podsmarować ,to kanał by się zapewne przesunął  do przodu tylko, że......  oczywiście to nic nie zmieni .Naprawdę trzeba być bardzo BARDZO naiwnym aby wierzyć, że dzięki takiemu posunięciu wzrośnie liczna widzów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...