Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak teraz zobaczyłem na Wirtualnych artykuł z 19 stycznia o oglądalności kanałów muzycznych w 2014 r. i muszę Wam pogratulować tak dobrego wzrostu - o 0,07% w stosunku do 2013 r. do 0,14%, co dało Wam 3 429 amru w ubr. (grupa 16-49) :D Moje gratulacje, a VH1 niestety straciło 0,01% w tej samej grupie, ale tegoroczna zmiana oprawy powinna im pomóc :)

Artykuł :arrow:http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... i-stars-tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Stars Tv .Myślałeś może na odświeżeniem napisów albo loga jak to robią inne stacje . Mnie bardzo się podobało ,jak mtv miało na początku swojego istnienia ,czyli napis na dole ekranu a na górze małe logo danego programu np. greatest hits ,albo 3from1-takie małe moje wspomnienia :))

 

StarTV to świetna stacja, jeszcze jak do dobrej treści dodadzą dobrą oprawę graficzną gdyż obecna mnie kuje w oczy to będzie to mój ukochany kanał.

Tak jak właśnie stare dobre MTV do którego porównuje wszystko i nie tylko ja to robie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KANAŁY MUZYCZNE W STYCZNIU 2015 (dane Nielsen Audience Measurement)

 

AMR 4+

 

POLO TV - 55.519

ESKA TV - 39.990

4FUN TV - 12.485

DISCO POLO MUSIC - 11.410

KINO POLSKA MUZYKA - 5.886

ITV - 4.290

STARS.TV - 4.152

TV. DISCO - 2.936

MJUZIK TV - 2.793

VOX MUSIC TV - 2.714

VH1 POLSKA - 2.463

POWER TV - 2.352

MUZO TV - 679

 

 

AMR 16-49

 

POLO TV - 31.928

ESKA TV - 29.032

4FUN TV - 10.299

DISCO POLO MUSIC - 7.150

KINO POLSKA MUZYKA -4.171

ITV - 2.833

MJUZIK TV - 2.500

STARS.TV - 2.425

POWER TV - 2.143

VH1 POLSKA - 1.925

TV DISCO - 1.806

VOX MUSIC TV - 1.778

MUZO TV - 509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Muzo.tv co z Ciebie wyrośnie?? :) Oglądam czasami ten kanał, od momentu gdy włączyli mi go do kablówki i nie widzę nic ciekawego w ich ofercie, 100 razy bardziej wolę już VOX Music TV. Mam nadzieję, że podając w przyszłym miesiącu wyniki oglądalności stacji muzycznych w lutym uwzględnicie też VIVĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva Polska chyba będzie musiała powrócić do wykazu stacji muzycznych w przyszłym miesiącu bo obecnie jej tam nie widzę.

Pewnie nie tylko ta stacja przyczyniła się do odwrotu TV Disco ale też Polonia 1...wróć P1 która to powoli też się przyjmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację STARS TV. Mogliby chociaż poinformować na Facebooku o zmianach w ramówce,playliście....,,Disco Polo nie przyniosło Nam satysfakcjonującej oglądalności i dlatego wprowadzamy zmiany." Tak trudno to napisać? Zresztą sami są sobie winni,bo nadawali/nadają sms-y na pół ekranu i różne pozdrowienia,a w konkurencyjnych kanałach: POLO TV,Disco Polo Music tego nie ma i dlatego są tak wysoko,kolejna przyczyna to brak obecności na liście CP,podczas gdy ich najwięksi konkurenci są tam obecni i to ich także przekreśliło na starcie........Tylko po co Im jest kolejna kopia Mjuzik TV? Tego nie wiem. Edit: Ale w Polonii 1 Disco Polo jest tylko parę godzin,zwłaszcza w tygodniu.....więc to nie jest jeszcze kanał muzyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko potrzeba czasu, nic się w tv nie dzieje natychmiast: widownia Polonia1 od 1 do 16 stycznia to 3280, widownia P1 od 16 do 31 stycznia to 1570. Więc na chwilę obecną głoszenie, P1 też się już przyjmuje jest mocno na wyrost :) Podobnie z ponownie muzyczną VIVĄ, może być ciekawie. Wczoraj VIVA SOUNDS w godzinach 6-12 była najgorszą w sensie widowni pozycją programową VIVY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też fajnie, ciekawy styl kontaktu z widzem. Gramy disco polo na zabój po czym nagle nie gramy. A widz co? :)

 

A widz ma to w nosie:). Pamiętam jak nagle przestali grać eurodance... ale był raban na FB! Ludzie psy wieszali na nich. A obecnie cisza. Nikt widać nie płacze za ich disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, Muzo.tv co z Ciebie wyrośnie?? :) Oglądam czasami ten kanał, od momentu gdy włączyli mi go do kablówki i nie widzę nic ciekawego w ich ofercie, 100 razy bardziej wolę już VOX Music TV. Mam nadzieję, że podając w przyszłym miesiącu wyniki oglądalności stacji muzycznych w lutym uwzględnicie też VIVĘ :)

 

 

Nic ciekawego?. Chyba kpisz. Widać, że nie jesteś miłośnikiem dobrej muzyki. Ja ostatnio słucham dużo Mozo.tv na przemian ze Stars.tv. Na Stars.tv nie uświadczę tych kawałków co lecą na Muzo.tv i na odwrót. VOX Music TV byłby lepszy gdyby wyrzucili z oferty disco polo. Nie toleruję klasyki przeplatanej z disco polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko potrzeba czasu, nic się w tv nie dzieje natychmiast: widownia Polonia1 od 1 do 16 stycznia to 3280, widownia P1 od 16 do 31 stycznia to 1570. Więc na chwilę obecną głoszenie, P1 też się już przyjmuje jest mocno na wyrost :) Podobnie z ponownie muzyczną VIVĄ, może być ciekawie. Wczoraj VIVA SOUNDS w godzinach 6-12 była najgorszą w sensie widowni pozycją programową VIVY :)

Hm, ciekawe, niby playlista była już dance'owa, ale jednak pod nazwą VIVA SOUNDS, więc widz nie wiedział, dzisiaj to jest VIVA DANCE, więc ciekawe. Ale raczej programy rozrywkowe zawsze będą miały mniej lub więcej większą widownię niż muzyka. Natomiast dawne, dosyć wysokie wyniki oglądalności VIVY też nie brały się znikąd. Poczekamy, zobaczymy :) W P1 tej muzyki jest tyle co kot napłakał, codziennie jest TOP SHOP, durne Call-tv i Różowa Noc już od 22 + wróżki. Muzyka w tym stanowi 3,5 h i to jeszcze w mało atrakcyjnych godzinach, więc wyniki mnie nie dziwią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...