Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nick_usuniety

Po nocnym maratonie skoków narciarskich pora na następny, tym razem TOP 100 POLISH HITS. :D:wink:

No powiem szczerze nie spodziewałem się usłyszeć ,, Białego Misia", wprawdzie w BEST SOUNDTRACK, ale jednak. Fajnie się słuchało. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały Miś w wersji Tymona wymiata :) A TOP 100 POLISH HITS to trochę eksperyment, tyle polskiego grania w STARS.TV w ciągu dnia to jeszcze nie było. No zobaczymy jak to pójdzie, zainteresowanie głosowaniem przerosło moje oczekiwania, więcej głosujących było jedynie w TOP WSZECH CZASÓW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mariuszu, przyznam, że nigdy nie spędzałem z Wami przed telewizorem tak długiego czasu jak dziś i może z tego to powodu do tej pory mi to nie przeszkadzało, ale razi mnie dziś to, że co klip jest inna głośność. Raz ciszej, raz głośniej. Takie majstrowanie pilotem mnie trochę wkurza. Zdaje sobie sprawę, że niektóre klipy mają słabą jakość i to też może z tego wynikać, ale są też klipy głośniejsze (tak jak skończony przed chwilą "Dzień Dobry, Kocham Cię") jak reklamy, więc coś tu nie gra jak powinno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nick_usuniety

Wreszcie Europa może z 13,0*E posłuchać porządnego polskiego grania, bo przecież STARS.TV nadaje FTA. :D:wink:

A tak swoją drogą ciekawe który kanał zanotuje dzisiaj większą oglądalność STARS.TV czy Kino Polska Muzyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W decybelach wszystko się zgadza (reklamy powinny być ciszej niż muzyka). Problem w tym, że decybele to jedno ale kompresja, różne dopalacze dźwięku itp mieszają. Aby to całkowicie zrównać trzeba zastosować kompresor dźwięku a szczerze mówiąc nie chcę tego robić. Wolę naturalną barwę dźwięku, w 95% klipów podmieniamy audio, to brzmi dobrze. A że czasem jest trochę ciszej/głośniej... Chyba niewielu to przeszkadza, dawno nikt tego tematu nie podnosił :)

 

M_arek, KPM ma 15% większy zasięg ale oni dziś grają powtórkę. Więc zobaczymy jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem trochę po południu i teraz oglądam dopiero od siódmego miejsca, bo niestety nie miałem wcześniej czasu. Ale najważniejsze, że załapałem się na to, co najlepsze. Na szóstym miejscu mój ulubiony polski utwór. Dobry wynik. Nie spodziewałem się tego. Dzięki STARS za ten TOP. Ja w ogóle jestem wielkim fanem rankingów, plebiscytów, zestawień i podsumowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...