Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie to nic nie można rozciągać. jak to będzie wyglądało ? wszystko zniekształcone i poszerzone. pytanie co wg. lcniko to sztuczna kaszeta w 4:3 ? nie mam pojęcia... jeśli czarne pasy są dookoła to co najwyżej można zrobić zoom'a ale na pewno nie rozciągać.

 

jeśli chodzi o STARS.TV i przycinanie teledysków do 14:9 + efekt rozmycia po bokach to mi się to jak najbardziej podoba. efekt końcowy zadowalający. najbardziej nienawidzę amatorskich stacji typu RTL 102.5 gdzie 80% teledysków jest rozciągniętych ! nawet jak clip jest w 16:9 i dodatkowo ma jeszcze czarne pasy na górze i dole !!! amatorszczyzna pokroju TVS "HD"... czy ci ludzie są ślepi ? często rozciągnięcia widzę też niestety na MTV ROCKS...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to było w oryginalne, ale ja dostałem Poker Face i Let's Dance w 4:3, dopiero kolejne klipy Lady Gagi (tak, jakby ktoś nie poznał, to Lady Gaga) były w 16:9. Możliwe, że MixMash też miał w 4:3 (znaczy się - najprawdopodobniej, bo przecież widać na zrzucie ;) ). MixMash zawsze trzymał się tego, co dostał, zresztą sami z siebie na 4:3 by nie przerabiali, gdy mieli już w ofercie klipy 16:9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Music aż sam musiałem sprawdzić. Na Youtube faktycznie jest w 4:3, ale wydaje mi się, że w tv był emitowany w panoramie. Zwłaszcza, że na przykład wcześniejszy "Just Dance" jest nagrany w 16:9 (można sprawdzić na YT), więc po co mieliby kręcić w kwadracie klip skoro wcześniej już stosowali nowszą technikę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To między innymi chcą naprawić.

 

KOMUNIKAT TECHNICZNY: Za chwilę zostanie wstrzymana emisja. Nie będzie to awaria ale nasze celowe działanie. Ponieważ do problemów z dźwiękiem nie da się podejść w trakcie działania systemu toteż robimy to co konieczne czyli go wyłączymy. Nie mamy dokładnej wiedzy ile ta przerwa potrwa. Jedno jest pewne, POWRÓCIMY :)

 

Napisali to na FB 3h temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...