Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ja od dzisiaj mogę oglądać Stars TV i pierwsze wrażenia są pozytywne.

I mam nadzieję, że ten kanał stanie się takim polskim odpowiednikiem Deluxe Music. :smile:

 

Podział na pasma z muzyką z danej dekady jest trafiony, a ja będę czekał na lata 80. - Modern Talking, CC Catch, Michael Jackson! :lol:

 

Mam nadzieję, że będzie się z chęcią wracać do tego programu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw odśnież antenę, a potem ją ustaw porządnie. :) Większość problemów z odbiorem sygnału z danego transpondera jest spowodowana niedokładnym ustawieniem anteny. U mnie pada deszcz, śnieg, grad i wieje wiatr, a sygnał jaki był taki jest nadal. :)

 

@STARS.TV

Kto będzie dla Was sprzedawał reklamy? PremiumTV, PolsatMedia, atmedia, a może ktoś inny?

 

Antena powinna być ustawiona idealnie, bo ustawiał mi ją człowiek znający się na rzeczy. Teraz już dłuższy czas pada deszcz i dalej brak sygnału, jak przestanie to zobaczę, co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam nadzieję, że ten kanał stanie się takim polskim odpowiednikiem Deluxe Music. :smile:
Wymieniona przez kolegę stacja nadaje w MPEG2 i uważam że mają najlepszą fonię z muzycznych satelitarnych. Pomagała im w tym firma Loewe na co STARS.TV liczyć chyba nie może. Mam nadzieję że zespół z tym sobie poradzi i będzie fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje gratulacje :) w końcu jakiś dobry kanał. playlista naprawdę różnorodna i jest efekt zaskoczenia. zdążyłem wyhaczyć sporo rodzynków, m.in.:

 

- CAPPELLA - U GOT 2 LET THE MUSIC

- REEL 2 REAL - I LIKE TO MOVE IT

- C-BLOCK - KEEP MOVIN'

- BLACK BOX - RIDE ON TIME

- DIRE STRAITS - MONEY FOR NOTHING

- LONDON BEAT - I'VE BEEN THINKING ABOUT YOU

 

a jeśli dodam do tego tytuły, o których pisali inni (BEVERLEY CRAVEN - PROMISE ME + KATE BUSH) - REWELACJA !

czekam teraz na np. TRACY CHAPMAN, KLF, DJ BOBO, MO-DO i będę w niebie :)

 

- fajnie jakby udało się zrobić pasmo godzinne EURODANCE w przyszłości (1-2 razy w tygodniu chociaż)

- nie śmiem proponować pasma klasyki amerykańskiego HIP HOPU i R'n'B z przełomu lat 80/90 (nie liczę na to w takim profilu stacji ale fajnie by było)

 

- co do grafiki to marzy mi się ujrzeć coś na styl MTV z lat 80/90 - wyraziste belki na dole z gamą soczystych kolorów, czytelną i zgrabną czcionką a z prawej strony belki wkomponowana w nią gwiazda :) może nie musiałyby być kanciaste te belki ale np. zaokrąglone. nazwa wykonawcy np. nad belką i inny kolor czcionki niż tytuł. super by było ! (może PIOTR G. miałby na to jakiś ciekawy pomysł ? :) )

 

- generalnie duży plus za to, że pojawia się rok piosenki, fajnie że audio ze startu ma 192 kbps. dobre audio to dla mnie podstawa - swoją drogą czy będziecie podkładać dobrej jakości mp3 pod niektóre zniekształcone ścieżki dźwiękowe starszych teledysków ?

 

ogólnie duży plus. fajnie, że nie ma literówek w tytułach.

P.S. czy jakiś mój postulat udałoby się kiedyś zrealizować? :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety atakuję moją kablówkę (Jarsat Trójmiasto) o wasze dodanie lecz bezskutecznie :/ (Powinniście wykorzystać lukę po Edusat) ... ale z postów forumowiczów również jestem bardzo pozytywnie nastawiony do waszej stacji + ta 'interakcja" z widzem na FB. Niby takie proste a dopiero wy to wykorzystujecie na maksa :) Niesamowite ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu miałem okazje trochę po oglądać ten kanał. Pomijając fakt, że są problemy z dźwiękiem i zauważyłem 2 numery które nie są zgodne z datą wydania (ale to max rok w prawo lub w lewo) to kanał naprawdę ciekawy. Ja dodałbym jeszcze trochę gwiazd już nieco zapomnianych z gatunku Dance z przełomu lat 70/80 gdzie królowały np. Arabesque, Ottawan czy Pussycat. Trochę Italo–Disco też by było mile widziane: Cliff Turner, Fred Ventura czy Joe Yellow. Troszkę soft Rocka. Albo jakieś bloki godzinne z danym nurtem muzycznym chociaż raz w tygodniu. Ale to taka moja mała sugestia. Ogólnie jak na początek daję 4+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dźwięk Panowie i Panie ze Stars TV! Dźwięk! Możecie pogorszyć jakość obrazu ale dźwięk przy tego typu kanale jest chyba sprawą priorytetową, prawda? Niech to nie będzie kolejny polski przytłumiony kanał, który tylko odstrasza przed zatrzymaniem się na nim na dłużej niż minutę.

 

Wiem że obecnie są testy i wszystko jest możliwe ale proszę dopilnujcie tego aby dźwięk u Was był na poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co pogaraszać jakość video hehe skoro parametry video + audio są bez zmian. To od nich nawala audio i nawet jakbys dał milard kbps audio i tak bedzie zrypane :)

Musimy poczekać aż naprawią.

 

PS

ta gwiazda na środku ekranu, co powiadamia o tytule piosenki jest beznadziejna. Jeszcze ten różowy napis, wogóle nie jest to zbyt widoczne (ten tekst na różowo)

Zróbcie może wysuwany pasek jak na innych stacjach typu eska, mtv itp itd

Wielki billboard z info o nastepnej piosence tez jest do kitu :) Nie możecie zrobić ciut mniejszego i naturalnego?

 

Nie żebym wybrzydzał ale graficzne belki to jak dla mnie 2-

Jakość techniczna 4, ładnie wypelnianie obrazu do uzyskania 16/9.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po co pogaraszać jakość video hehe skoro parametry video + audio są bez zmian. To od nich nawala audio i nawet jakbys dał milard kbps audio i tak bedzie zrypane :)

 

To wytłumaczcie mi FENOMEN bardzo dobrej jakości dźwięku przy takich kanałach jak Deluxe Music czy francuskich mutacjach MCM :!::!::!: Polskie programy mają zawsze problem z dźwiękiem i tu wina leży moim zdaniem po stronie wykupionego miejsca na dźwięk na satelicie. Wiadomo że dany kanał sobie nadaje ale nadawca musi wykupić odpowiednią dla siebie ilość miejsca. Im mniej wykupi tym jakość gorsza zarówno dla dźwięku jak i obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten fenomen zależy od sprzętu studyjnego, jakiego używa dany nadawca i od bitrate audio na satelicie. Deluxe Music odkąd pamiętam nadaje z bardzo wysokim bitrate audio oraz nadaje w Dolby Digital 5.1. (ma natomiast kiepską jakość obrazu). Jak nadawcy zależy na jakości, to się stara. Jak ma wszystko w poważaniu, to jest kicha. Np. taki Viacom nadaje VH1 Polska w tragicznej jakości dźwięku (z obrazem też jest kiepsko) i uważa, że wszystko jest ok. Dźwięk na tym kanale jest przytłumiony, płaski i bez efektu przestrzennego - coś jakby stereofoniczne mono z epoki analogu. Dlatego dobrze by było, gdyby STARS.TV docelowo nadał z jakością dźwięku Deluxe Music, bo 192 kBit/s to zdecydowanie za mało jak na audio dla kanału muzycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wytłumaczcie mi FENOMEN bardzo dobrej jakości dźwięku przy takich kanałach jak Deluxe Music
Pisałem we wcześniejszym poście kto stoi za jakością dźwięku w tej stacji. :!: Zrobili to kosztem wizji. Parafrazując pewnego polityka, nie mam nic przeciwko żeby STARS.TV poszło tą drogą :P Mam pytanie czy będziecie mieć EPG :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak Deluxe Music nadaje po dziś dzień i chyba ma się w miarę dobrze.

No tak, ale jeszcze na początku roku stacja złożyła do sądu wniosek o upadłość, bowiem nie była rentowna, a akcjonariusze nie chcieli do niej dokładać po tylu latach nadawania. Teraz ma innego właściciela, który widocznie ma na to pieniądze i pomysł na lepszy program. Mimo wszystko urozmaicono program, wprowadzono ciekawsze pasma, coś na styl VH1 Europe. Życie pokazało, że starocie z puszki nie zdają egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...