Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ta154san, gdybyś poświęcił chwilę swojego cennego czasu i pooglądał Starsa to byś wiedział, że różnie się od Eski, Vivy czy 4Funa jak jasna c h o l e r a. Możesz mi zarzucić wszystko ale akurat nie to.

 

Tak, bo trzeba zarabiać. Czy Ty na serio myślisz, że ktokolwiek w tym kraju założy telewizję po to aby na niej utopić pieniądze?? Granie muzyki niekomercyjnej w tym kraju skazuje projekt na upadek, mamy już dziesiątki takich przykładów. Można się na to obrażać ale takie są fakty. A ja przynajmniej w tym "zarabianiu milionów" gram jeszcze wielu świetnych artystów, tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widać STARS.TV chce być kolejną kopią kanałów jak Viva, Eska itd... No bo trzeba zarabiać miliony. Przytoczony argument jasno pokazuje - umcyk rules ueber alles. Takie podejście doprowadzi że ta stacja będzie jedynie kopią Eski ...., rozmyje się (bowiem ile można klonować programów puszczających kilka tych samych teledysków?) i skończy z emisją programów z wróżkami itd - no bo trzeba zarabiać miliony...

Będąc |odmiennym profilem" ma się szansę nie zniknąć w zalewie podobnej tandety jaką mamy obecnie.

 

Można pozazdrościć innym nacjom że jednak u nich można.

 

Czytasz ty co piszesz .... ! STARS.TV nie puszcza w kółko tej samej muzyki- teledysków ta stacja TV ma dużo , dużo więcej niż ty myślisz , a że tobie ta muzyka się nie podoba , to wystarczy, że zmienisz kanał na pilocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z Włoch i w DVB-T jest tam (oprócz MTV, MTV Music, 102.5 RTL, Video Italia i jeszcze 2-3 innych kanałów muzyczny) świetny Radio Capital TiVu - grają podobnie jak Stars (choć więcej jest klasyki soulowej typu Chaka Khan, Barry White itd), i są odpaleni w co 2 knajpie ;-). Aż by się chciało, żeby i u nas taka oferta w naziemnej TV była i Stars tam zawitał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV - knajpowa telewizja :) W sumie trochę już tak jest, oto wpis z naszej strony www

 

Sebastian Modlich

Witam Wszystkich. Na wstępie chciałbym bardzo Pozdrowić zarząd STARS.TV, DJ jak i słuchaczy. Jestem właścicielem lokalu i dzięki Wam dużo klientów wraca bo jesteśmy wszyscy zachwyceniu Waszą Playlista i tym że nie ma jakichś zbędnych reklam bo komu one potrzebne? Nie jesteście zbyt skomercjalizowani i dlatego chyba w tym jak i w Utworach ( Klasykach ) tkwi Wasza siłą. Dziękuje Wam bardzo że czasem można się oderwać od tego "cywilizowanego" świata i powspominać z sentymentem te piosenki przy których kiedyś się szalało na zabawach jak i Pierwsze Miłości przeżywało. Myślę że mogę to powiedzieć w imieniu Wszystkich słuchaczy. Cieszymy się że was mamy STARS.TV. Wszyscy was oglądają. Przez cały dzień kanał leci w moim lokalu. Oby tak dalej. Może nie wiecie o tym lub czujecie się nie doceniani ale Każdy z nas jest Wam bardzo wdzięczny za to co robicie! Tylko się nie poddawajcie bo na pewno inne stacje Was będą chciały zniszczyć. Nie dajcie się bo nie będzie czego słuchać. 3mamy Kciuki :)

 

Pozdrawiam Serdecznie w imieniu Całego lokalu jak i Klientów!

 

:jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@ta154san - widać po twoim wpisie, że nie oglądasz STARS.TV, skoro takie rzeczy piszesz ;).

 

Sporadycznie ale kilka postów, jak np. obecne tu prośby o puszczenie sieczki dominującej oraz stwierdzenie że trzeba zarabiać miliony niestety nie wróży niczego dobrego. Dawno temu w moim mieści wystartowały staje radiowe prywatne - jeszcze nielegalnie. Na początku było OK. Potem już tylko równia pochyła w dół. Zostały się dwie - jedna komercyjna (chyba do sprzedania) i jedna studencka. Wszelkie zapatrzenie się komercję umcykową prowadzi do tego samego niestety.

 

Częściej oglądałem niemiecki Deluxe Music. Ze stacji radiowych oczywiście kilka niezłych stacji z 28,2E.

No ale 40GB na odtwarzaczu robi swoje a klient torrenta ma co robić. To co można zdobyć (a niestety nie do kupienia legalnie.....) coraz bardziej przekonuje mnie do omijania TV/radia jako źródła muzyki a tm bardziej internetowe streamy na których wieje nudą i tandetą.

W Polsce w moim mieście jedynie nieliczne rzadko nadawane audycje w PR 3 potrafią coś przekazać ciekawego i wartego posłuchania.

Super wynik a niestety jest tego już coraz mniej.

 

I tak zapewne większosć, jak nie wszyscy użytkownicy tego froum nie mają telemetrów, tak więc mogą oglądać nawet 24h 7 dni w tygodniu, a Nielsen i tak powie, że 0 osób oglądało ;).

Cytując "klasyka" - nieważne jak ludzie głosują ważne kto głosy liczy.

Te telemetry to przykrywka na uwiarygodnienie (dla naiwnych) "ogladalności" kupowanej monetą.

 

Granie muzyki niekomercyjnej w tym kraju skazuje projekt na upadek, mamy już dziesiątki takich przykładów. Można się na to obrażać ale takie są fakty. A ja przynajmniej w tym "zarabianiu milionów" gram jeszcze wielu świetnych artystów, tyle.

Niestety udowadniasz tym zdaniem że wszystko inne od tego co było lansowane i jest lansowane jest niekomercyjne. W moich zasobach jest bardzo niewiele niekomercyjnej muzyki (może 5%....). Ale widać dla Ciebie już wszytko inne poza "hitami" to "niekomercja". Może trzeba poszerzyć horyzonty.

Co do upadków - już napisałem - wszelkie dobre początkowo stacje z własnym profilem, z własnymi autorskimi projektami po przejściu na puszczanie coraz więcej "komercji" upadły. Na ich miejscu są nijakie klony Zet, Eska, RMF. Co by nie włączyć to leci dokładnie to samo, często nawet w tej samej kolejności.

Nie oczekuję 100% czasu antenowego. Wystarczy mały blok. Ale jak piszesz - "nielzja".

Jak zaczniesz puszczać 80% tego samego co innych stacjach to jak masz się odróżnić? Sukcesu nie będzie - stacja będzie w końcu kupiona przez jakiś koncern i posłuży jedynie jako kolejne pasmo dla reklam. Tylko na odmienności można zbudować sukces swojego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wystarczy wypowiedź osoby związanej z tą stacją. To jak jest nastawiony do szeroko pojętego tematu muzyki rozrywkowej też jest znamienny.

Większość puszczanego materiału na STARS.TV to nie moja bajka.

Mogło być inaczej ale wyjdzie jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. . / - / . . Częściej oglądałem niemiecki Deluxe Music. . . / - / . .
A to ci nowina bo z tekstu wynika że raczej nie. Ale jeśli już to zalecam oglądanie ze zrozumieniem i proszę, błagam, myśl co piszesz i nie pisz tego co myślisz. Powstrzymaj swój wewnętrzny imperatyw pisania dla pisania. :mrgreen:
Większość puszczanego materiału na STARS.TV to nie moja bajka.
:lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV:

Masakra, przeczytałem cały wątek od początku... i kilka odpowiedzi hurtowych ode mnie:

 

1. Skoro nikogo nie interesuje skąd macie teledysk bylebyście zapłacili tantiemy - może jakaś próbna akcja zaczepno-rozbójnicza na fejsie (btw. nienawidze fejsa ale on istnieje ;/) typu "masz stare teledyski w dobrej jakości - zgłoś się do nas - zrobimy ci... yy... kubek :)"

 

2. Według mnie, niektóre teledyski z Youtube nie są aż takie złe jakościowo - tzn. do SD się nadają w zupełności (a HD to tylko zbytek dla kablówek wpiętych w LIM, PLIX, PCSS itd. i to jest margines rynku - no taka prawda). Poza tym większość słuchaczy i telewidzów by wybaczyła niską jakość video byleby tylko audio było w porządku.

 

3. Teledyski lepsze jakościowo ale z bzdetami typu "logo innej stacji" albo jakieś napisy, scrolle itd. można poprawiać używając... wersji z przysłowiowego Youtuba - oczywiście tylko te lokalnie popsute fragmenty poprawiać. Czyli nie czarny box zasłaniający "Łomatko.TV" ale czerwony box zasłaniający "Łomatko.TV" i gradientowane kluczowanie tego boxa z obrazem youtubowej wersji + korekcja koloru. Kiedyś coś takiego robiłem... i współczuje "murzynowi" co by to rzeźbił - no ale z 5 teledysków da się dziennie zrobić (w przerwach pomiędzy kawą, herbatą, satkurierem i telefonem do żonki) :)

 

4. W mojej kablówce dałem was na 1 miejscu w bloku LCNów odpowiednich dla kanałów muzycznych, jak tylko skończyliście "TEST". Przez tydzień był krzyk userlandu po konkurencyjnej stacji już nie będącej muzyczną (nie nie, nie napisze która była ofiarą losu), potem zrozumieli swój-błąd a mój evil-plan.

 

5. Nie zmieniajcie się za bardzo. Najlepiej zostawcie jak jest, dokładając tylko klasyczne hiciory z lat 1970-1999. Starsze to już też nie jest "target" (ponieważ ci, dla których lata 60'te są najważniejsze to już raczej nie oglądają tyle TV), a powyżej roku 2000 ... sami wiecie ;) techno techno, rapu capu i umpa umpa bum cyk cyk...

 

6. Jak mi czasem kiedyś zaczniecie puszczać polski pseudo-rap albo hipho-polo, to wam wezwe do siedziby karetke z kaftanem bezpieczeństwa... ;p ;d joł joł joł

 

Efektem tej durnoty jest to że wielu polskich muzyków jest wysoko cenionych za granicą nawet "za wielką wodą". Niestety u nas nie nagrywają, nie są puszczani w mediach które wolą iść na "buraczaną" łatwiznę i puszczać w kółko kilka tzw. "hitów".

Jacy to polscy artyści zza wielkiej wody. Wiele? Podaj z 5-10 przykładów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Od wczoraj "zdradzam was" z Greatest Hits TV z Eutelsata 28A i z przykrością stwierdzam, że jeszcze sporo macie do nadrobienia jeśli chodzi o bibliotekę. I nie mówię tu o jakichś niszowych piosenkach, których nigdy w życiu nie słyszałem, ale o hiciorach, albo przynajmniej piosenkach granych czasem w stacjach radiowych. LeAnn Rimes - Can't Fight Te Moonlight, Flipsyde - Happy Birthday, Ronan Keating - Life Is A Rollercoaster, Mouse T - Horny, Take That - Rule The World, Take That - Patience, Glenn Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You, Phil Collins - You Can't Hurry Love to tylko kilka przykładów. Może któryś z nich macie i nie trafiłem - cóż, nie mam czasu oglądać TV cały dzień. Żeby nie było że marudzę/hejtuję - wręcz przeciwnie, dopinguję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, z wymienionych przez Ciebie mamy: LeAnn Rimes - Can't Fight Te Moonlight, Ronan Keating - Life Is A Rollercoaster, Mouse T - Horny, Take That - Rule The World, Take That - Patience, Glenn Medeiros - Nothing's Gonna Change My Love For You, Phil Collins - You Can't Hurry Love... hmmm więc zamiast rozglądać się na boki po prostu zacznij oglądać Starsa :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Czuję się strollowany :D Zatem stanowczo za rzadko je gracie, a ja - biję się w pierś - za rzadko oglądam Starsa.

 

PS. A może by tak raz na tydzień tematyczne pasmo "BEST OF"? Np. "BEST 90'S", "BEST LOVE BALLADS", "BEST BOYSBANDS" etc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie inne Best od września a nawet dwa Besty nowe będą :)

 

Jest teoria która głosi, że mam bieżącym graniu za dużo klipów i niektóre pojawiają się w emisji zaledwie 3-5 razy w miesiącu. Ale chcę grać tak szeroko, to projekt na lata, nie będzie co 3 godziny tego samego teledysku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, za rzadko grają prawdziwe hity ;). A tak z innej beczki - czemu na waszej stronie nie ma reklam? Powinno być kilka bannerów + reklama wideo uruchamiana w playerze przed odpaleniem rzeczywistego streamu. Trzeba wyciskać także ze strony jak największe zyski, żeby na tv więcej kasy było. A przepraszam - jedną reklamę zauważyłem - włącza się po najechaniu na tekst w jednym miejscu.

 

EDIT: No teraz jest super piosenka - ABBA - Money, Money, Money. Posłucham jeszcze trochę, może jeszcze na jakiś super hit trafię :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...