Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam bladego pojęcia ile mam teledysków, skąd miałbym to wiedzieć?? :lol2: A poważnie, teledysków jest na tyle dużo, że nie muszę grać co 3 godziny tego samego :)

Dziś biblioteka STARS.TV jest większa o 980 teledysków w porównaniu ze stanem na dzień startu rok temu :) I co ważne i należy o tym pamiętać, STARS ma w bazie jedynie te teledyski które chce grać. Nie zbieram dla zbierania, zbieram tylko to co gram :)

 

Ipo, wszystko zależy od tego ile kto ogląda, ja oglądam STARS.TV około 11 godzin na dobę i wiem, że teledyski się powtarzają. Ale wiesz ilu ludzi jest tak walniętych jak ja? Niewielu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydanie specjalne Freddie Mercury było jedynie składową świetnego dnia, w niedzielę STARS miała znakomitą oglądalność już od 11 przed południem :)

A właśnie, posiadacie może wersję oryginalną "Living In My Own" w repertuaże nie samego Mercurego, tylko jeszcze jako Queen z 1985 roku? Bo źle nagrałem na kasetę w poniedziałek z E4meTV, i dobrze by było nagrać na nowo poprzez Best Decision ze Starsa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć jesteście u mnie na 1 miejscu wśród czterdziestu paru muzycznych stacji , które mam możliwość oglądać.No i podoba mi się większość utworów granych na antenie chociaż brakuje tam kilku pozycji, które ze względu na cenzurę nie przeszłyby selekcji (np. Who the f is Alice zespołu Smokie z niezapomnianym Alanem Bartonem czy też utwór Kazika-Jeszcze Polska).Ale dla mnie i pewnie nie tylko jesteście THE BEST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cidik, jak wszyscy uciekają? Skoro my nie uciekamy tzn, że nie wszyscy. Mnie nie interesuje ile kanałów jest w ofercie Atmedia, mnie interesuje ile zarabiam pieniędzy. Dopóki kwotę którą zarabiam uważam za dobrą to nigdzie się nie ruszam. Natomiast gdy przestanę być zadowolony to wtedy się ruszę, tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeterParker -W sensie życia czy nauki języka angielskiego? :lol:

 

A co wy gracie za dziwną wersje "Sweet Dreams" zespołu Eurythmics? :> Tak w ogóle to co ten klip jak i ABBA grana przed chwilą robią w Best Dance? :D Mówiliście, że to pasmo z piosenkami od 1990 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...