Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@PharellMan: powinni nadawać ciągle z czerwonym kluczykiem, a obok niego wyświetlać tekst w języku obcym (co chwilę innym): "aby dalej oglądać STARS.TV, dokonaj przekazu pocztowego na adres: Okrajova 1356 / 19, Havirov – Podlesi, Okres Karvina, PSC 736 01 tytułem STARS.TV" lub coś w ten deseń. Numeru konta nie ma co podawać, już jedna stacja tak robi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Wytrwałem do 23. ;) Fajnie graliście, a Just 5 mnie po prostu zabiło. :lol2:

 

551292_279122615496799_1484446976_n.jpg

 

I jeszcze małe ale. E. Górniak & M. Szcześniak, a nie na odwrót. Singiel Heya "A Ty?" to rok 2006. Płyta "Echosystem" z której ten klip pochodzi został wydany w 2005 owszem, ale pierwszym singlem wydanym w listopadzie było "Mimo wszystko". Tutaj link do listy Trójki. Singiel z lutego 2006 http://lp3.polskieradio.pl/utwor/artyku ... _a_ty.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójka była tylko przykładem, potwierdzeniem tego, że singiel wyszedł później niż w 2005. Ja z racji tego, że słucham Heya to wiedziałem o tym, ale chciałem to udowodnić. :D 2006 to rok wydania singla i teledysku. Single wychodzą nieraz i 1,5 roku po wydaniu płyty przecież i jeśli album wychodzi pod koniec roku to rok wydania płyty i ostatniego singla może się różnić nawet o 2 lata... No, ale niech ojciec dyrektor robi jak chce. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Last Christmas" i inne piosenki z dzwonkami należy grać 6.12 (to zrozumiałe, Święty Mikołaj) oraz od 23.12 do co najmniej 6.01 (do Trzech Króli). Nie wiem czemu taka moda u nas zapanowała, że grają świątecznie tylko do 26.12. Przychodzi 27.12 i już nigdzie nie grają świątecznie (po za Trwam i Radiem Maryja). A takie Frankie Goes To Hollywood "The Power Of Love" 6. stycznia powinno być piosenką dnia:

 

http://www.youtube.com/watch?v=6v5zcUaVB4U

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najmilej zaskoczyliście tym, że macie Krajewskiego i Rynkowskiego. :) Naprawdę muszę przyznać, że macie już bardzo dużo dobrej polskiej muzyki a wczorajsze Best Decision bardzo mnie miło zaskoczyło, gdyż spodziewałem się, że będzie dużo więcej współczesnych piosenek (jak za czasów Best Polish w niedzielne przedpołudnia). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Last Christmas" i inne piosenki z dzwonkami należy grać 6.12 (to zrozumiałe, Święty Mikołaj) oraz od 23.12 do co najmniej 6.01 (do Trzech Króli). Nie wiem czemu taka moda u nas zapanowała, że grają świątecznie tylko do 26.12. Przychodzi 27.12 i już nigdzie nie grają świątecznie (po za Trwam i Radiem Maryja).
Ja z kolei wolę, aby świąteczny nastrój był tworzony jak najwcześniej - po dwudziestym listopada do pierwszego stycznia. W STARS.TV świąteczne piosenki będą od 6 grudnia (o ile mnie pamięć nie myli).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odwrotnie. Świąteczny nastrój już w listopadzie sprawia, że dostaję z czasem szału i aż mnie mdli na myśl o świętach. Dlatego zgadzam się z swordfishem i popieram decyzję STARS.TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...