Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chce powiedzieć,że lubie was Sarstv choć was rzadko oglądam życze wam jak najlepiej żebyście byli typowo na telewizorach smart tv typu sony philips panasonic samsung czy nawet dogadajcie się aplkacjami mobilnymi jak eskago i chciałbym wiecej hitów polskich z lat 80,90 jaj varius manx De su Budka suflera Anite Lipnicką Paska i wecej Dance lat 90 ponieważ wtedy to muza aż współczuje tym co mają te materiały na kasetach VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widownia w ogóle się, jak to nazwałeś "wypina" na jakiekolwiek bloki reklamowe, i czy 6 minut czy 3 minuty i tak będą "uciekać" na inny kanał muzyczny, zamiast oglądać reklamę z "połowy abonamentu Plusa" takie są realia i nikt tego nie zmieni :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skończcie już z tym przeżywaniem nowego rozkładu jazdy bloków reklamowych. Jest jak jest, badania chyba nie kłamią. Poza tym wszystkim się nie dogodzi. Stars.tv, chciałbym Was pochwalić za pasmo Best Now. Bardzo dobry dobór nowych kawałków. Jak pokazuje to pasmo, to da się z obecnej muzyki wykrzesać dobre kawałki i nieESKOWE.

 

@bugmenot, różnica pomiędzy VH1 Classic a Stars.tv różnica jest taka, że VH1 Classic jest kanałem kodowanym, płatnym, a Stars.tv darmowym. VH1 Classic zarabia od gniazdka, więc nie musi emitować reklam. W przypadku Stars.tv sytuacja jest inna, stąd emisja bloków reklamowych. Poza tym VH1 Classic nie emituje polskiej muzyki, bo jest to stacja międzynarodowa (przeznaczona na rynek europejski), więc dlatego nie uświadczysz tam "Balkaniki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony domysłów a tu proszę, zmiana która spotka się z falą hejtu :)

 

Nowy układ zegara godziny od 6 rano będzie taki:

 

6 teledysków

reklama 5 minut

3 teledyski

reklama 4 minuty

3 teledyski

reklama 3 minuty.

 

No to można hejtować :)

Ja nie będę hejtować, ale skrytykuję ten beznadziejny podział ;) a nie można tych 12 minut reklam równo podzielić na 3 bloki, po 4 minuty, i puszczać je: XX:15, XX:30 i XX:45? Przynajmniej byłby mniejszy bałagan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy strony domysłów a tu proszę, zmiana która spotka się z falą hejtu :)

 

Nowy układ zegara godziny od 6 rano będzie taki:

 

6 teledysków

reklama 5 minut

3 teledyski

reklama 4 minuty

3 teledyski

reklama 3 minuty.

 

No to można hejtować :)

Ja nie będę hejtować, ale skrytykuję ten beznadziejny podział ;) a nie można tych 12 minut reklam równo podzielić na 3 bloki, po 4 minuty, i puszczać je: XX:15, XX:30 i XX:45? Przynajmniej byłby mniejszy bałagan :)

Jak już jest koncert życzeń to ja proponuje 4 bloki po 3 min.

XX:00, XX:15, XX:30 i XX:45 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę hejtować, ale skrytykuję ten beznadziejny podział ;) a nie można tych 12 minut reklam równo podzielić na 3 bloki, po 4 minuty, i puszczać je: XX:15, XX:30 i XX:45?

Popieram.

No właśnie niekoniecznie, u konkurencji na krótszych blokach jakoś tak nie ucieka jak u nas uciekała...

Ale w nowym planie dalej uwzględniony jest długi blok 5-cio minutowy i na tym bloku zapewne dalej widzowie będą wam uciekać, skoro do tej pory uciekali. Więc częściowo nie zrozumiałem zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jedno "ale"... Nie prowadzicie telewizji, nie macie badań przed sobą, więc nic nie wiecie o tym jaki rozkład bloków jest najlepszy. Nie tak dawno duża część uczestników tego wątku trzęsła portkami czy aby na pewno STARS.TV się nie zwija. Skoro tego nie chcecie, to nie rozumiem płaczu o rozbiciu (a nie dołożeniu!) bloków reklamowych. A teksty typu "STARS.TV się stacza" są śmieszne, łamane przez żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Parker ponieważ kanał STARS.TV chciał się odróżniać od reszty i mocno to zaznaczał teraz jak najbardziej zawiedzeni telewidzowie mają prawo pisać, że się stacza bo powoli zaczyna niestety przypominać pozostałe kanały muzyczne. Ja tak nie twierdzę, ale sobie bardzo ceniłem to, że bloków reklamowych nie ma aż tak często jak na innych kanałach. Wczoraj nie wiem czy pech czy zwykły przypadek, ale co przełączyłem na STARSA to trafiałem na reklamy i finalnie nie oglądałem kanału ani minuty... Chyba nie o to chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Parker ponieważ kanał STARS.TV chciał się odróżniać od reszty i mocno to zaznaczał teraz jak najbardziej zawiedzeni telewidzowie mają prawo pisać, że się stacza bo powoli zaczyna niestety przypominać pozostałe kanały muzyczne.

A może będziesz dopłacać ze swej kieszeni do biznesu? Jeśli tak, to reklamy będą rzadziej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...