Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Karty w sieciach sharingowych też nie mają tego kanału widać i dawcy nie zainteresowani zawartością kanału.(info z for internetowych) Ja nie dokupie napewno do mojego pakietu bo 2zl to jednak sporo dla niektórych.Poza tym dla samego.faktu ze dodatkowo płatne pseudo Premium...Raz w życiu płaciłem za kanały 3x axn za 5zl dobrane do pakietu za 20zl...w dawnej cyfrze ale to były inne czasy bo.i.ramowka była lepsza.Czuje w kościach ze ta decyzja im się odbije bo na starcie tracą prawie 2mln klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bolesław ale to jest temat o Adventure HD, a nie o Twoich żalach, że ktoś nie odpisuje Ci na maile :)

 

co do Adventure HD zadzwoniłem i wykupiłem za 1,99zł ;P m.in. dla programu z drogówką ;) mogliby zrobić jakiś kryminalny program na wzór starego W-11, który już skończył emisję na TVNie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie obrzucać się cebulą, bo aż nie chce się czytać tych narzekań.

2 złote za kanał HD to jest śmieszna suma. Gdyby wołali 20 złotych to rozumiem oburzenie, ale 2 złote? Kilogram cukru miesięcznie to tak drogo? Zastanówcie się.

Co wy zarabiacie 500 złotych miesięcznie, że dodatkowe 2 złote poważnie uszczupla Wasz budżet? Wątpię.

Także schowajcie cebule w kieszeń :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 złote za kanał HD to jest śmieszna suma.

 

2 zł za ten potem dwa za następny i będziesz bulił po 2 zł za kanały. takie coś ma sens ale z wszystkimi kanałami wybierasz sobie kanały i płacisz za nie osobno.

 

kanały za które dałbym 2 zł za miesiąc to chyba tylko FOX. Nigdy nie zapłaciłbym 2 zł za taki kanał. sport, film warunek brak reklam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PowerTV, uchyl rąbka tajemnicy, czy naprawdę istnieje taka konieczność by pobierać za dostęp do Waszego kanału dodatkową opłatę, czy to jest wymysł Vivendi i ITI, analogicznie jak np. przy kanale Sundance HD i kilku innych?

 

Nie można było mądrzej sprecyzować umowy z nc+, skoro taki układ jak teraz z góry kładzie oglądalność :?:

 

No, chyba że będziecie tam emitować naprawdę coś niezwykłego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie obrzucać się cebulą, bo aż nie chce się czytać tych narzekań.

2 złote za kanał HD to jest śmieszna suma. Gdyby wołali 20 złotych to rozumiem oburzenie, ale 2 złote? Kilogram cukru miesięcznie to tak drogo? Zastanówcie się.

Co wy zarabiacie 500 złotych miesięcznie, że dodatkowe 2 złote poważnie uszczupla Wasz budżet? Wątpię.

Także schowajcie cebule w kieszeń :brawo:

Ale jak można płacić 24 PLN rocznie za coś co nie jest tego warte tylko dlatego, że jest HD?

Tam nie ma czegoś co by mnie skłoniło do czekania w kolejce na infolinii NC+ już pal licho te 24pln za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skandalem jest to że masz full pakiet i musisz dopłacać! jeśli komuś 2zł nie robi różnicy a co powie jak każdy nowy niedługo kanał będzie po 2 zł a masz full pakiet na pewno zgrzyt zębów będzie...

 

rozumiał bym te 2 zł do Comfortu+ ale dla wyższych pakietów? to już jest sama głupota.. a szp. Power tv niech nie milczy bo to jest do zrobienia..tylko przymyka oko i wyskakuje z ramówką zamiast zgłosić to do swojego szefa że ludzie się buntują są nie zadowoleni, i co z tego że nc+ może robić co chce ale jako nadawca też możne zażądać wejścia do pakietu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JENEKA, ale po prawdzie to o co Ci właściwie chodzi, bo skoro ten kanał ma tak słabą jak powiadacie tu wszyscy ramówkę, to po co o nim w ogóle wspominać :?:

 

Niech sobie będzie, tak jak do tej pory kanały spółki Polcast Television zakodowany i płatny ekstra, pytanie tylko z jakim skutkiem dla właściciela (?). :D

 

Dziwię się jedynie polityce nc+ z tak wieloma płatnymi osobno kanałami, gdzie dla przykładu CP, wrzuca wszystko bez dodatkowych opłat do jednego wora i wcale nie jest im od tego gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam, że oferta powinna mieć budowę modularną, ale nie na takich zasadach jak teraz.

 

Jestem gotów zapłacić osobno (nawet po 2 złote), za każdy wybrany przeze mnie kanał, który będę fizycznie oglądał, niż płacić za śmieci, do których jak pokazuje doświadczenie NIGDY nawet nie zajrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcamy abonentów nc+ do zamawiania opcji dodatkowej Adventure HD, gdyż za jedyne 1,99zł otrzymają nowy kanał dokumentalny w jakości HD, bez reklam i z dużą ilością polskich oraz zagranicznych programów o charakterze: przygodowym, podróżniczym, przyrodniczym, łowieckim, wędkarskim i docu-reality.

Zamówienie Adventure HD w formie opcji dodatkowej na platformie nc+ to jedyna możliwość oglądania kanału drogą satelitarną.

 

Jednocześnie informujemy, że kanał Adventure HD jest dostępny normalnie w pakietach sieci kablowych: INEA, TOYA, Sat-Film, Sat-mont-service i wielu innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście nie interesują kanały typu Adventure czy History i nie muszę bulić dodatkowo za te kanały. Ale posiadać wyższy pakiet i żeby to coś nie było w liczone w ten abonament, to jest żenujące.

Jeśli mówisz o All Inclusive+, to sam pakiet wycofano ze sprzedaży jeszcze przed startem tego kanału, więc z jakiej racji miałbyś go dostać? ;)

 

Zachęcamy abonentów nc+ do zamawiania opcji dodatkowej Adventure HD

uuu chyba coś słabo idzie zamawianie Adventure HD przez abo nc+ :D jakoś mnie to nie dziwi ;)

 

A co to ma do rzeczy? Skoro kanał jest zakodowany dopiero od paru dni, to nic dziwnego, że zachęcają do jego zakupu. Poza tym, dopiero co wystartował, więc nie ma co osądzać, a jak mówił sam przedstawiciel, to wiele produkcji dopiero się pojawi w ramówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście nie interesują kanały typu Adventure czy History i nie muszę bulić dodatkowo za te kanały. Ale posiadać wyższy pakiet i żeby to coś nie było w liczone w ten abonament, to jest żenujące.

Jeśli mówisz o All Inclusive+, to sam pakiet wycofano ze sprzedaży jeszcze przed startem tego kanału, więc z jakiej racji miałbyś go dostać? ;)

Po pierwsze, to nawet bym go nie chciał, a po drugie mówię tu o wyższym pakiecie a nie najwyższym. Z tego co się orientuję, to jest opcja Extra+ i tam swobodnie by mógł śmigać bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze dobrze, niech robią tak dalej, ich krotkowzrocznosc kiedyś wypierniczy ich w powietrze na rzecz platformy internetowej :) legalnej! Bo już taka nielegalna weeb. TV jest kłopotem dla płatnego syfu z satelity.

Power TV! na twitchu turnieje (streamy) gier komputerowych w jakości Source są ładniejsze jak wasze HD dodatkowo płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak śmieszne sa wywody niektórych "cotoichstać" można łatwo skonfrontować ze "światowymi" ogłoszeniami, że wydusili ogólny abonament 3-5 zł taniej.

Nie zaprzeczycie, ze takich postów w temacie "Oferty..." sa dziesiatki.

Moim zdaniem 2 zł za NIC to jednak 2 zł za duzo (będzie ciekawiej sięgniemy po portfele ale kupować zapowiedzi, że będzie ciekawiej to głupota)... co nie zaprzecza, ze znajdzie sie 10. zafascynowanych i AdventureTV wykupią.Nie przeczmy ich woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...