Skocz do zawartości

Adventure HD


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ oglądamy obrazek.

Kilka miesięcy temu nawet zapostowałem ci krótki kawałek materiału, w którym widać zupę pikseli (program wędkarski bodajże) - niestety przemilczałeś to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądajcie obrazek, a nie suche cyferki na czarnym ekranie...

Nadajemy wszystkie kanały z enkoderów Ericsson AVP-4000 z rozszerzeniem Premium Quality. Tak samo jest nadawany w Polsce np. Disney Channel HD i tam też mimo małych cyferek obraz jest bardzo satysfakcjonujący.

 

Z całym szacunkiem, ale ja na Twoim miejscu, @PowerTV, bym już się nie ośmieszał. Obraz jest tragiczny i żaden enkoder nie zrobi z kiepskiego obrazu żadnych cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przecież kłótnia jest o jakość Adventure "prawie" HD na satelicie. W kablówce jakość kanału może być bardzo dobra, natomiast na satelicie jest to parodia kanału HD. No i żadne enkodery nie uczynią cudów dla kanału z bitrate obrazu w porywach do 3 mb. A jak ktoś twierdzi, że tak, to najzwyczajniej kłamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablówki też nawet jak mają dobry dosył w HD z bitrate po 10 mega, ładnie tną do 3-4 ;) i jest co jest, Stars. :P U mnie w lokalnej kablówce jakość twojego kanału ze znaczkiem HD wynosiła 2 mega. ;) Ale po kilku małych rozmowach dało się poprawić i to dużo. W przypadku Adventure TV na sat na pewno jest kaszana. W wypadku kablówki UPC, niestety tam chyba, jak Vectra, upychane jest na siłę, więc może 2 mega więcej, niż z sat mają.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV oczywiście nie miałem Ciebie na myśli :wink:. Napisałem tak ogólnie o wszystkich postach w sprawie jakości tego kanału premium bo ci co narzekają, to mają zastrzeżenia do jakości obrazu z satelity, a nie z kablówek (chociaż i tam pojawiają się problemy, np. ze słynną Nutką w Vectrze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy wpływu na transkodery VBR w kablówkach. Raz jest lepiej raz jest gorzej. Od nas dostają żyletę w CBR.

 

Na satelicie bitrate jest do 6Mbit. Sprawdźcie sobie na digitalbitrate.com

 

I sprawdziłem...

 

jltIYG3.jpg

Bitrate: min. 1.8 Mb/s 

            średni 2.9 Mb/s

            najwyższy 6 Mb/s

 

Jednym słowem żenada. Najniższy i najwyższy to chilowo, średni jest już na podstawie dłużeszj obserwacji. Chyba już AdventureTV nie masz nic więcej na swoją obrone. Żadne kodeki, kodery, czy inne enkodery, niczego tutaj nie zmienią

Edytowane przez cidik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Od października na antenie będzie można zobaczyć nowy sezon popularnego programu docu-reality pt. „Celnicy”, „Rybalizacja”, program podróżniczo-kulinarny „Kraina Karoo – Smaki Afryki”, "Projekt Zambezi", a także inne programy przygodowe, przyrodnicze, wędkarskie i po raz pierwszy także motoryzacyjne. 

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ale to wina nc+? Prędzej nadawcy, że nie stać ich na większą pojemność. Chcieli kanał HD na satelicie, to widocznie nie było innego wyjścia i tak się dogadali z nc+. PowerTV nam może tylko mówić o świetnych wynikach i coraz to większym zainteresowaniu. A konkretnych i szczegółowych danych oczywiście nie mamy i raczej nie dostaniemy.

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Adventure HD jest już na nowej częstotliwości. Jakość obrazu nie uległa żadnej poprawie. Za to bitrate dźwięku pogorszono do 128 kBit/s. Kanał "premium" za 1,99 zł miesięcznie w nc+ pełną gębą :)

Mam to w Man Packu i nigdy nie zawiesiłem na tym kanale oka,racje masz że żadne to premium :D

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...